Petice za záchranu porodnic v ČR

Quoted post

Pavel Zahradník

#18 Kámen úrazu je úplně někde jinde

2011-12-01 13:29

Jediný problém, který se tu ale neřeší a možná ani nikoho nenapadl, je VZP. Pokud chcete rodit v malých porodnicích, nesepisujte petice, ale změňte svojí pojišťovnu. Ostatní pojišťovny evidentně zákroky budou nadále proplácet i v malých zařízeních.

Odpovědi

Iva

#21 Re: Kámen úrazu je úplně někde jinde

2011-12-01 15:12:46

#18: Pavel Zahradník - Kámen úrazu je úplně někde jinde

Nejde o to, zda my konkrétně máme VZP, já mám např. jinou pojišťovnu. Nevím, jak velkou část pojištěnců zahrnuje, ale obávám se, že to může být dost na to, aby malé porodnice svou sabotáží zruinovala.


Nepřihlášený uživatel

#445 Re: Kámen úrazu je úplně někde jinde

2012-04-20 03:15:53

#18: Pavel Zahradník - Kámen úrazu je úplně někde jinde 

 Hurá za vás, konečně se někdo nad tím pozastavil, pokud pojišťovna, která výrazně dominuje na trhu se zdravotním pojištěním, má snahu rozhodovat o existenci a neexistenci takovýchto důležitých malých pracovišť, vyměňme pojišťovnu! Většina zdravotních pojišťoven nabízí velice podobné produkty, tak nebuďme líní, prostě vyměňme pojišťovnu!!!!!!!!

GAbriela

#466 Re: Kámen úrazu je úplně někde jinde

2012-07-29 20:16:05

#18: Pavel Zahradník - Kámen úrazu je úplně někde jinde

Už jsem změnila, ale kámen úrazu je v tom, že rodím o dva týdny dříve než budu oficiálně přepsána na jinou pojišťovnu. Každopádně jde i o to, že pokud porodnice nedostane smlouvu od VZP, tak ji třeba zřizovatel, tj. kraj, nebude vůbec provozovat...