Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

Evropan

#12981 Re: Re: Re: Re: Rusko válčí na Ukrajině

2017-02-08 18:22

#12980: - Re: Re: Re: Rusko válčí na Ukrajině 

To abych ukázal, že vy nic jiného než kopírovat neumíte. Proč mě tady osočujete z něčeho, co děláte sám?  Kopírujete sem informace z konspirativních webů, kde autoři sami uvádějí, že neručí za obsah zpráv. Na titulní straně www.bibliotecapleyades.net je to uvedeno hned ve třech jazycích. Vy ale kopírujete a kopírujete a kopírujete, protože při své neschopnosti dát dohromady logickou větu v češtině vám nic jiného nezbývá. Co na tom, že na těch informacích není ani zrnko pravdy.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#12982 Re: Re: Re: Re: Re: Rusko válčí na Ukrajině

2017-02-08 21:03:45

#12981: Evropan - Re: Re: Re: Re: Rusko válčí na Ukrajině 

Není tak proč na to reagujes a lžes tady veřejně.Co ti nakukaj v ČT a kavárně tak ty tu furt lžes jak o Rusku tak o Asadu a Ukrajině kterou má na svědomí G.Soros.To samé aj tu Fake krizi Uprchlickou.Jdi s MSM do hajzlu ty americký lži nikoho nezajímají ničím nepodložené.

Jdi s tím do Hajzlu

#12983 Re: Re: Re: Re: Re: Rusko válčí na Ukrajině

2017-02-08 21:22:55

#12981: Evropan - Re: Re: Re: Re: Rusko válčí na Ukrajině 

Jdi s tím do Hajzlu žádné důkaze jen lži!!!!

Do teď sem neviděl ani jeden důkaz jen prázdné slova a ty mě tu chceš něco říkat. Já aspoň podložil Emaile a dokumenty a fakta ty si podložil leda hovno!!!!!!!Co ti nakukaj v ČT a v MAISTRIEMU!!!TAK KDO JE TU ZA DEBILA.A ty divadla od CNN A BBC ATD PROTI ASADU DÁVNO PROKOUKLÉ FAKE S HERCI.