MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#140030 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-10-21 10:28

#140028: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 

Pro mne za mne, ukazuj si tady, co chceš, europendrekáři.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#140032 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-10-21 10:32:46

#140030: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 

:-) tím, že na vaší hloposti tedy hlouposti příznivců totalit, zlodějského zmrd Miloše Zeman, Babiše  prokazuji, jak je demokracie úžasná mám být "europendrekář"? Každý tvůj další a další příspěvek jen dokládá jak ubozí jsou příznivci totalita, zmrda Zemana a Babiše. 

Není pochyb, že jsi čtenářem valento-russko listů, je to zřejmé z každého tvého příspěvku, ani to nemušíš zdrůrazňovat :-). 

Je zajímavé, jak tamní rusko trotlí bláboly vás dovedou "formovat" dokládá to velmi nebezpečnost russácké propagandy, naštěstí se počet čtenářů tamních debilit velmi zredukoval a to je skvělá zpráva a to i přesto, že kopírování tamních debilit proniklo mhohdy na zprávy seznamu, neboť jsou rozkopírovávány všude možně a nemožně po celém internetu včetně tvojich celebrit a rytmu života :-)

Evropan

#140048 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-10-21 13:59:39

#140030: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 

On tu existuje ještě někdo, kdo sem zcela vážně dává odkazy na "parlamentní sračkolisty" sázkového lichváře Valenty? Je to asi stejný paradox, jako když komunisté podporují vládu miliardáře Bureše. No 21. století bude ještě plné paradoxů.