MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#144339 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PPP zlodějiny Ťok ročně rozkrádá 100 mld. tak, aby se za ně nic nepo

2018-12-29 12:14

#144338: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PPP zlodějiny Ťok ročně rozkrádá 100 mld. tak, aby se za ně nic nepořídi 

V čem spatřuješ natvrdlost? V tom, že vím velmi přesně a jsem schopen to také formulovat, proč jsem nevolil KGBáka Zemana ani štbáka Babiše s jeho ultra zlodějskou anoštbáckou bandou? 

Mám snad být natrvdlý proto, že tvá natvrdlost setrvala tvrdí, že anoštbáci nejsou zlodějskou bandou, když tu zadlužili tento stát jen za první čtyři roky o 166 mld. korun a štbák Babiš ve stejnou období vykázal nárůst deklarovaného majetku karuselu agrofert o 40 mld. korun a tím vykazuje hodnotu dvojnásobou? 

Soudruh Ťok utrácí 100 mld./ročně do dopravní infrastruktuy (to je uvěřitelné, rozpočet vlády je cca 1500 mld. a mandatorní výdaje jsou cca 1200 mdl), při 152 mil. za kilometr dálnice by za tuto částku musel postavit 600 km dálnic, nebo by za to musel opravit 3 000 km silnic. 

Ani jedno z výše uvedeného se nestalo, tedy se nabízí už jen jediná možnost, že peníze doslova rozkradl. Je na tom snad něco těžkého k pochopení? Tedy pokud se soudruh Ťok nespletl v řádu nákladů na kilometr dálnice, to byla bylo něco opravdu jiného :-). 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#144345 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PPP zlodějiny Ťok ročně rozkrádá 100 mld. tak, aby se za ně nic

2018-12-29 13:52:58