Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4364 Re: Re:

2012-01-20 17:31

#4333: - Re:

Prosím, z čeho usuzujete, že V.Havel je symbolem boje proti totalitě na celém světě?
Vy si skutečně myslíte, že jeho jméno znají např. v Africe ? A tam se to totalitními režimy jen hemží, ale o V.Havlovi nikde ani zmínka.
Vy věříte, že běžný Američan zná jméno V.Havel?  Nasedněte v Ruzyni do letadla a leťte si to ověřit na místo, budete pak možná překvapen ! Jinak V.Havel nejenže dost pil, ale  podváděl také svoji ženu. Samozřejmě, mnoho Čechů také podvádí své partnery, jenomže V.Havel velice rád kázal o morálce a   morálka je pouze jedna.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#4366 Re: Re: Re:

2012-01-20 17:52:09

#4364: - Re: Re:  

Samozřejmě, že ho znají i v Africe. Aby ne, v době internetu a satelitní televize. Nebo si snad myslíte, že zejména mladí lidé a studenti v některých afrických a arabských zemích, kde loni probíhaly revoluce nebo jak tomu budeme říkat, neznají Havla? Podívejte se, já Vás vůbec nenavádím k tomu, abyste Havla uznával. Mně je to fuk. Úplně postačí, když se mu přiznají zásluhy za něco, o co se opravdu zasloužil vedle oprávněné kritiky za to, co se mu nepodařilo nebo kde se mýlil. Já tady snahu o objektivní pohled na něj postrádám.