Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#107 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tomáš Houška

2012-02-07 14:38

#99: proud - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tomáš Houška 

ja vim hlavne neco o tom jak zijou lidi kolem me a o tom co je ceka,kdyz se tak rozhlizim.A to je to co me zajima vic nez vsechny energie,ty zacnu resit az bude lidem lip,a aby jim lip bylo,je potreba ne flikovat stary a nemocny,ale postavit novy a zdravy a pak to zdravi udrzovat :-).Na starym spatnym zaklade,novy nepostavis a kdyz,tak ne na dlouho!O tom byla moje rec.A dokud se neodpoutame od tech,ktery v zajmu vejdelku brzdej rozvoj a vyvoj,cisty energie,zdravi lidi,dokonce jejich zivoty a jdou proti nim a jejich stesti,do ty doby se jen malo a nevyrazne zlepsi

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ale o tom se přece tady pořád bavíme. Že nemá cenu flikovat starý shnilý nefunkční systém ale zavést NOVÝ ZDRAVÝ NA ČISTÝCH ZÁKLADECH. Jestliže chce někdo řídit autobus s desítkami lidí, musí znát silnice, značky, mít řidičák, rozumět motoru autobusu. Jesliže chce někdo operovat lidi, musí rozumět lidskému tělu, znát anatomii, léčebné procesy atd. Jestliže chce někdo řídit stát, musí to být člověk který má zodpovědnost, VÍ KDO JE, rozumí kdo jsme My Lidé, jak funguje lidské společenství, jaký je jeho smysl a cíl na Světě. Zatím máme v čele státu a světa vůbec obyčejné "řezníky" kteří sice nic nevědí o anatomii lidského těla, ale zato mají nejdelší nůž, nejtvrdší lokty a umí šidit na váze. Proto je svět tam, kde dnes je. Já nemám zájem nechat se takovými diletanty operovat. Pokud mi kterýkoli člověk dokáže odpovědět KDO OPRAVDU JE???????? a ukáže, že rozumí Podstatě Života, rád ho navrhnu na prezidenta, protože to bude někdo, kdo je odborník a rozumí té práci. Ale řezníka na operačním sále ODMÍTÁM!!!!!!!!!! Každý člověk má možnost se učit, vzdělávat, každý se může stát chirurgem, řidičem autobusu nebo prezidentem. ALE MUSÍ SPLŇOVAT KVALIFIKACI A BÝT KONTROLOVATELNÝ A ODVOLATELNÝ. Samozvaný diletant který ničemu nerozumí a ještě si schválí imunitu, ten vše jen zpacká. Je to tak těžko pochopitelné???????????????

 

Odpovědi

proud

#109 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tomáš Houška

2012-02-07 14:41:56

#107: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tomáš Houška

tady se shodujeme:-),jen neznam zadnou skolu  ani akademii na prezidenty a ministry,takze mi tezko nekdo bude dokazovat ze ma vladni vzdelani a ja to tezko budu umet posoudit,co mi pujde lip,bude urcit cloveka podle toho jakej jako clovek je a pak ho proverit sledovanim jeho prace,ale znam skolu zivota,je nejtvrdsi a nejdrazsi,s nejvyssim skolnym...........................proud

Ladislav

#127 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tomáš Houška

2012-02-08 13:00:33

#107: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tomáš Houška

Máš pravdu - nový, jistý a pevný základ - nová cesta, nový život a autorita = Ježíš Kristus!

Málo lidí čte Bibli a aniž by ji kdo vzal do ruky, hned ji kritizuje, haní a neuznává! Proč? Bojí se pravdy, a o té je v Bibli psáno dosti.

Jen zmíním již probírané téma "odspod", resp.řízení státu demokraticky - vláda lidu. Jak už někdo zmínil zvrhlé, chamtivé, zkažené lidské srdce, mysl a jednání... Jde především o srdce člověka samotného! Jak je ten příběh O Ježíši, Herodovi, Pilátovi a lidech - lidu, který odsoudil člověka Ježíše Krista bez hříchu a dali přednost hříšnému zločinci a vrahovi Barabášovi... Jak příznačné k dnešní době, čemu člověk dává přednost. Hněv, pýcha, zloba, nestřídmost, smilstvo, marnost, závist, lenost, lakomství před láskou, pokojem, milosrdenství, lítostí, střídmostí a pravdou.

Je to o srdcích lidí a jejich přirozené zkaženosti = o hříchu. Každý ve svém srdci ať činí pokání svých hříchů, každý, ať prosí Boha o odpuštění a věří v cestu Ježíše Krista. Jedinou možnou cestu...! Fylozofie je názor, psychologie rozbor, víra v Ježíše Krista je život a pravda!