Změna doby trvání letního času

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1 Změna času

2012-03-27 14:51

Změna času je úplně k ničemu. Jenom lidem přináší problémy. Zrušila bych tento čas úplně!! Zdenka.

Odpovědi

Ladin

#45 Re: Změna času

2013-04-19 13:54:29

#1: - Změna času

Ano, je to tak. Původně jsem chtěl petici podepsat, ale já odmítám "letní čas" zcela. Od roku 1969 pracuji převážně v dopravě a vím tedy velice dobře, jaké tyto opakované změny dělají zmatky zvláště v mezinárodní dopravě a přepravě. Malé děti nemohou pochopit, proč musí jít spát, když venku ještě svítí slunko na plné pecky, dvakrát ročně je nutno přehazovat čas na všech hodinách a hodinkách (které jsou už i v domácích elektrospotřebičích), v mobilech, atd. Nejlepší na tom všem je, že se prakticky žádná elektřina neušetří. Kde jsem pracoval, všude se svítilo prakticky celý den. Navíc, když přepočítám, kolik elektřiny spotřebují všechny světelné zdroje a všechny ostatní elektrospotřebiče, je tento rozdíl mnohonásobný. Ten, kdo udržování nesmyslných změn času požaduje, je zcela odtržen od praxe a měl by dostat Nobelovu cenu za blbost.

obuvník

#75 Re: Změna času

2013-08-01 18:04:59


Nepřihlášený uživatel

#85 Re: Změna času

2013-08-02 04:01:20

#1: - Změna času

jsem pro zrušení vždytť to nemá žádný efekt jestli jo tak ať mě z toho někdo vyvede Dana

Linda

#269 Re: Změna času

2014-04-10 06:10:05

#1: - Změna času

Zdenko a ostatní souhlasím.Podepsala bych petici o úplném zrušení,jenom změna je dost zoufalé řešení.

Victor z Ovieda

#294 Re: Změna času

2015-05-06 16:07:41

#1: - Změna času 

 Změna času přináší problémy jen líným lidem.Když jeden čas,tak nechat ten letní!Mě by jeblo,kdyby byla v létě tma už v osm hodin.Nejlepší to mají Španělé,tam zapadá slunce teprve před půl jedenáctou.Ráno at je tma,jak dlouho chce.


Nepřihlášený uživatel

#310 Re: Změna času

2017-03-18 18:44:11

#1: - Změna času 

 Pokud by se nějaká změna času měla zrušit (normální člověk s tou změnou nemá žádný problém), tak bych zrušil ZIMNÍ čas. Jednak je absolutně hloupé chodit do práce za světla a domů za tmy a v létě by taky byla tma už osm večer.

Celé mi to přijde jenom o tom, že banda těch, co mají problém jednou za rok vstanou dřív, dělá z komára velblouda.