Zachovejte Disco Nisa

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-14 13:35

#7: ToLa - Re: Re: Re: Re: Jsem jednoznačně pro první možnost. Tedy aby Nisa přežila a přetransformovala se. Samozřejmě samotné akce na alkohol na to budou mít vliv. Je jasné, že dnes se musí klub přizpůsobit poptávce a pokud tedy nechce Nisa jenom soutěžit o nejnižší ceny musí se udělat něco jiného. Jakékoliv inovace jsou samozřejmostí v jakémkoliv odvětví. A ikdyž tu hájím existenci vsi tak souhlasím, že kromě pár interiérových vylepšení je Nisa do jisté míry stále stejná. Nezbívá mi než věřit, že situace se uklidní a každý si příjde na své. Můj názor se opírá i o situaci kolem zavření či nezavření celého podniku včetně restaurace, která patří do jedné správy s diskotékou. A jistě mi dáš za pravdu, že restaurace Nisa je také v okolí vyhlášená a dobře zde vaří. Díky za názor.

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-14 13:46:16

#8: - Re: Re: Re: Re: Re:

Problém je, že restaurace sama o sobě není na výdělek bez diskotéky, je to, ač tam dobře vaří, svým designem a umístěním spíše vesnická knajpa, než něco kam by se sjížděli hosti z okolí. A diskotéku obyvatelé Nové Vsi nechtějí... Je to docela začarovanej kruh.. :-/ 

Každopádně pokud Nisa padne, samozřejmě to nebudu dobré ani pro lidi ani pro Eden, protože jak bylo vidět v posledních letech, tak prostě, když nemáš konkurenci, tak se chováš jen tak aby sis nahrabal a nemusíš se snažit nic dělat. Což i když tomu nevěřim, by se mohlo stát i Edenu...