Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

profesor

#657 Povoláním Farizej

2012-11-26 15:42

#655: Amnabe - Re:

Jsi tak omezená nebo vážě tak hloupá ? Přeci se stejnou logiku, stavění se čelem ke své minulosti může zaujmout každý lump, vrah nebo zločinec. Zeptej se sama sebe : " Stane se člověk věrohodným , když  vyjádří sebekritiku " ? V případě sebereflexe Štětiny je to jen pud sebezáchovy a profilace v novém prostředí. Je to zločinec, který v dobách před 89 udával kamarády a horlivě pracoval jako utajený agent STB. Kdyby tohle všechno bylo málo, zkus se sama zajímat o jeho minulost. A nezapoměň moje milá, kdo zradí jednou, zradí pokaždé. A ještě něco co nevíš. ČESTNÝ NEPŘÍTEL JE DOBRÝ NEPŘÍTEL ! Viděno ve světle této optiky je Štětina čistou esencí podlosti, lži a politického klientelismu.

Odpovědi

Amnabe

#663 Re: Povoláním Farizej

2012-11-26 16:44:18

#657: profesor - Povoláním Farizej 

 Za prvé, nevím, proč mi tykáte. Za druhé nechápu, proč mne urážíte. Tím děláte hlupáka akorát sám ze sebe.  Pokud já vím, tak členem KSČ byl několik měsíců před rokem 68 a předtím než byla okupace. Udal nějakého Vašeho kamaráda, že to tak víte? A mslím, že sebektritika je důležitá. To umí málo lidí...a nevím o tom, že by byl vrah, zloděj nebo lump, pokud mu nebylo nic dokázané.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...