Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

taknejak

#1244 Nejsem komunista, moje rodina přišla za komunistů o majetek a čest, ale...

2012-12-18 22:58

Nejsem komunista, moje rodina přišla za komunistů o majetek i o čest, ale neodsuzuji za to dnešní KSČM !!!
Také nemám rád když se někdo naváží do lidí, kteří už nejsou tím co ( v tomto případě KSČM ) strana byla před 24 a více lety. Myslím že je třeba alespoň v nějakém kraji "ukázat", jak to ti komunisté myslí a co umí či neumí neco dokáží splnit.
Nebál bych se toho i přesto, že se mně to jako zapšklého Pražáka netýká. Mám ale také 7 leté dítě, a chci aby ve škole i ve studiu mělo možnosti na vyšší urovni (což bylo jejím programem), a pokud nedovolíme stranám, aby ukázali co umí a neumí v tom a v tom resortu, tak nemůžeme dopředu odsuzovat člověka za cokoliv...
Komunisté 23 let mlčí i třeba právě oni mají ve spojení v koalici s ČSSD dobré úmysly a třeba ne, ale pochybuji že by to vedlo k ještě horším výsledkům nežli kam je dotáhla tato vláda dnešní doby :-(

Odpovědi

Jan Řeřicha (32 let)

#1247 Re: Nejsem komunista, moje rodina přišla za komunistů o majetek a čest, ale...

2012-12-18 23:06:51




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...