Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa

Quoted post

Burger

#148 Re: A co teprve až mladí blbečci vystudují a zaneřádí pracák

2013-01-09 11:49

#146: XXL - A co teprve až mladí blbečci vystudují a zaneřádí pracák

No není divu. Když vidím ty diskuse, nedokážu si představit, co by tyto lidské hybridy mohli vykonávat. Do státní správy ani soukromého sektoru se to nehodí, v zahraničí mají takovýchto absolventů tolik, že s nimi dláždí chodníky a kantoři je přesvědčují, že když se budou pilně učiti a do školy pilně choditi, mohou jít dělat třeba do Německa nebo Británie....Aspoň je vidět, že tu blbost mají vrozenou pouze zčásti, větším dílem ji mají vypěstovanou.....U nás se říká, že ten či onen je blbej jak třeboňskej gymnazista....Studenti a učitelé chebského a sokolovského gymnázia se postarali o zobecnění. Bude se říkat, ty jsi tak blbej jak gymnazista....A já jsem vděčný JUDr. Sloupovi za to, že našel odvahu ztransformovat školství dle potřeb Karlovarského kraje, aby nebyly v budoucnu pracáky narvané k prasknutí samými gymnazisty, absolventy podnikatelských škol a podobmnými zjevy....Abychom nalákali podnikatele, musíme jim nabídnout kvalifikovanou sílu. A tu získáme jenom díky JUDr. Sloupovi a jeho reformám.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#150 Re: Re: A co teprve až mladí blbečci vystudují a zaneřádí pracák

2013-01-09 14:45:26

#148: Burger - Re: A co teprve až mladí blbečci vystudují a zaneřádí pracák

Už se těším, jak se asi budou tvářit, až budu svým německým šéfům vysvětlovat, že o pracovní sílu se nám postaral nějaký Sloup, co sloužil před tím u české obdoby SS při hlídání koncentráku. Němci jak víme z dějin také snesli leccos, i Hitlera, ale bojím se, že toto mi ve své poctivosti a nezkušenosti (s komunisty) ani věřit nebudou....