Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2374 Re: Re: Re: Re: Re: Když požadavky,tak pro všechny.

2013-02-13 00:48

#2369: - Re: Re: Re: Re: Když požadavky,tak pro všechny.

Normální děti, nosej klíče v kapse, či tašce... Pokud jste měla problém s úschovou klíčů, a museli vám je věšet na krk, no tak to potěš. Jak je možné, že vůbec víte co je to třebárs internet. Není to náhodou, nějaký ten výdobytek kapitalismu???

Odpovědi

TD

#2376 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když požadavky,tak pro všechny.

2013-02-13 08:37:45

#2374: - Re: Re: Re: Re: Re: Když požadavky,tak pro všechny.

V té době bylo naprosto normální, že děti nosily klíč zavěšený na šňůrce kolem krku. Na vysvětlenou - doma nebyl nikdo, všichni v práci, a tak malý školáček po návratu ze školy šel sám domů. Nebyla tehdy taková zločinnost jako dnes, rodiče se o děti nebáli. Kdo by také děti přepadal, když byla pracovní povinnost, tedy všichni nebo skoro všichni v práci, že? Ono v té době nebylo všechno špatně, jak nám tu chtějí někteří namluvit.

VERUNA

#2377 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když požadavky,tak pro všechny.

2013-02-13 09:25:31

#2374: - Re: Re: Re: Re: Re: Když požadavky,tak pro všechny.

Pane nepřihlášený uživateli mé děti dnes nosí klíče na krku,neboť nikdy neví kdo jim tašku ukradne jedna věc a druhá také jsem nosila klíče v kapse a krásně mi z té kapsy vypadli. A jestli hodnotíte nošení klíčů za komunistů na krku je úplně podřadn é. Jsou a byli jiné hodnoty. Lidé byli k sobě lepší upřímnější a dnes? Každý se bojí buď o děti či o práci tak co chcete a z minulého režimu nemám pozůstalost neboť je mi 26 let




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...