Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#193 Jana

2013-02-13 22:21

Jednoduchost myšlení a důvěra na nesprávném méstě mi přijde u něktrerých lidí naprosto zarážející. Kdyby se jednalo o pouhou show, myslím si, že by to spousta lidí zvládla překousnou. Ale na vás, kteří jste nespokojení jen proto, že se Vám možná neuskuteční podívaná na kontroverzní zábavu, mi přijde zarážející, že máte pocit, že jsou delfíni šťastní. Vám by se líbilo plavat s několika lidmi denně jen proto, aby si za 7 minut na vás vlastník namastil kapsu? Přijde Vám normální, že delfíni by jako mourovatí vozili na zádech dětičky jen pro Vaše a jejich pobavení? Mě to tedy normální nepřijde, samozřejmě, kdo chtěl, lístky si koupil, kdo ne, nekoupil.Ale přijde mi naprosto proti srsti již mnou zminovaná dojná akce s plaváním. Myslíte si, že když drbete psa na břiše, že se i tak delfínovi musí líbit, když bude od rána do večera vozit na zádech desítky lidí toužících po kontroverzní zábavě, a co více, někteří to berou ještě za celoživotní sen. Možná, že by se někteří nad sebou neměli zamyslet a zamyslet se i nad tím, jaké věci jsou schopni pro pár minut pobavení mít na svědomí

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#199 Re: Jana

2013-02-24 22:32:12

#193: - Jana

To je marné, někteří jsou takoví hlupáci, že si svou sobeckost budou obhajovat klidně nelogicky, třeba i stupidně, hlavně, aby se 7 minut na úkor zvířat dobře pobavili...