Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.

Quoted post

Lu.

#157 Re:

2013-02-21 18:09

#154: -

Já o voze, vy o koze. Nic o tom, že zaplatíte, kdy budete chtít, se nepsalo. Psalo se jen o tom, že zaplatíte do konce měsíce - to je rozdíl. A o škrtech, znesnadnění přístupu (čeho?) a omezení se nikdo nezmiňoval už vůbec. Nicméně toto si na mě bývalý zaměstnavatel zkusil jednou a už je jen bývalý. A tak by se měl zachovat každý, a nejen v tomto případě. Dokud si lidé nechají s..t na hlavu, mohou akorát brečet a virtuálně (jako v této diskuzi) nadávat, ale tím se nic v oblasti výplat mezd nezmění. Takoví si za svou situaci, bohužel, mohou sami... Jak se říká: jaké si to uděláš, takové to máš.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#158 Re: Re:

2013-02-21 18:19:17

#157: Lu. - Re:

ja myslela ze je to petice pro pravidelnou  vyplatu rodicaku a kdo to tak nechce a je mu to jedno at se nevyjadruje

 


Nepřihlášený uživatel

#159 Re: Re:

2013-02-21 18:23:57

#157: Lu. - Re:

na skype nejdeš :-) ?? Určitě by ti to rády vysvětlili i mí dvojčátka a o rok starší holčina - kdy na všechny pobírám (a pozdě) jeden příspěvek. On ti i můj manžel může vysvětlit, že 20 ani 25tis na takovou domáctost nestačí... tudíž ty by jsi v mojí situaci měla pendrek... Tedy tři hladový... Studuju, pracuju. Ano stěžuju si, my si na hlavu "stát" (jsem matka a vulgarismy nepoužívám na rozdíl od někoho), proto ta diskuse...