Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#167

2013-02-21 19:39

A že se mám, nebo máme špatně jsem neřekla. Zaplaťpánbůh mému muži. Nehulákám,ani nepláču, barák jsem už postavila,pokud ty ne - obávám se, že už ho nepostavíš, pokud ti přítelkyně/žena porodí dvojčata nebo trojčata, tak s Tvýma odvodama si panáčku neškrtneš !

Odpovědi

Lu.

#168 Re:

2013-02-21 19:51:19

#167: -

V řádném termínu ji máš, nevím, na co si tou peticí stěžuješ. Zákon stanoví jasně, do kdy má přijít. Samozřejmě si to ty a tobě podobní vykládají opět po svém, bez snahy chápat. Stejně jako bez většího přemýšlení dokážeš na základě věty "několikanásobně větší" přesně určit, kolik asi vydělávám... Dobře, posunu to dále: moje příjmy jsou měsíčně i šesticiferné, takže bych se nebál toho, zda si po porodu škrtnu nebo ne. Makám až šestnáct hodin denně, protože si jdu za tím, co chci. A baráček si, s největší pravděpodobností na rozdíl od tebe, postavím za svoje - jen jsem trpělivý a klidně si ještě pár měsíců počkám, než abych se upsal ďáblu v podobě hypoték či úvěrů, což je zřejmě průser mnoha zde diskutujících, kteří se zadlužili, aby byli "ve svém". A z toho plyne pak takové to kopání kolem sebe, že "nutně potřebuju dávky v termínu", aby poplatili to, do čeho je nikdo nenutil. Na bydlení si člověk půjčovat nemusí, možnosti jsou i jiné... Ale halt "všichni žijí na dluh, tak já musím taky", že?