Nechceme vstup ČSSD do vlády

My, zde podepsaní, vyjadřujeme obavy z dalšího politického vývoje v České republice k jehož zhoršení by mohl přispět i vstup ČSSD do vlády. Bez ohledu na naši politickou orientaci si uvědomujeme situaci, která by mohla v následujícím volebním období nastat. Nejenže by ČSSD nesla zodpovědnost za zhoršenou reputaci České republiky ve světě, kterou již teď zastupuje trestně stíhaný premiér, ale vzhledem k překrytí voličských skupin hnutí ANO a ČSSD je velmi pravděpodobné, že voliče ČSSD získá hnutí ANO, SPD a KSČM. Tento vývoj by vedl k naprosté marginalizaci ČSSD, ale především k ústavní většině ANO, SPD a KSČM. My, níže podepsaní, myslíme na budoucnost a nechceme dopustit, aby v po roce 2021 pokračovala hlasovací mašina ANO, SPD a KSČM s Ústavní většinou. Nechceme, aby dále docházelo k ovládání policie, soudů, médií a kontrolních úřadů. Apelujeme tedy na vedení ČSSD, aby v rámci zachování demokratických principů v České republice nevstupovali do vlády s hnutí ANO opírající se o hlasy KSČM.  


Miroslav Hanus    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Pokud chcete podepsat tuto petici, kterou vytvořil(a) Miroslav Hanus, vyplňte formulář níže. Autor petice uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook