Přímá volba a odvolatelnost politiků - odvolání poslance za SPD - Lubomíra Volného

SPD může ukázat, že svůj program myslí vážně, a že bod programu "Přímá volba a odvolatelnost politiků" a "Zamezení vyplácení neoprávněně vysokých podpor sociálního bydlení" platí i pro poslance SPD.

Lubomír Volný v Ostravě vydělává na obchodu s chudobou.
Rozumějme, nakoupil dva staré domy, které neudržuje a za špatných podmínek tam ubytovává nepřizpůsobivé spoluobčany, za které platí nájem stát v podobě dávek na bydlení, ty jdou pak přímo majitelům nemovitosti.

Nájemné v takových domech však se ani zdaleka neblíží obvyklému tržnímu nájemnému v dané lokalitě, ale neúměrně navýšené!

Předražené nájemné tak neplatí nepřizpůsobiví spoluobčané, ale MY VŠICHNI DAŇOVÍ POPLATNÍCI!

Pan Volný tak jde přímo proti bodu programu SPD, ve kterém stojí: 
Zamezíme vyplácení neoprávněně vysokých podpor sociálního bydlení. (v bodě 8 programu SPD)

Návrh na přímou odvolatelnost politiků je založen na principu, že by politika mohl odvolat jen takový počet lidí, který je vyšší než počet lidí, kteří ho zvolili.

Pan Lubomír Volný získal jako lídr SPD v MSK celkem 3715 preferenčních hlasů. Pojďme sehnat přes 4000 podpisů pod tuto petice ať může SPD tohoto poslance odvolat a ukázat tak, že si za svým programem stojí. A to jak o zamezení vyplácení neoprávněně vysokých podpor sociáních bydlení tak přímou volbu a odvolatelnost politiků.

Prosím šiřte tuto petici dál. Pošlete odaz známým emailem nebo si ji vložte na FB a rozešlete přátelům.

Zde je o tom zpráva z médií: https://zpravy.idnes.cz/poslanec-spd-lubomir-volny-pronajem-domy-chudoba-fbv-/domaci.aspx?c=A171031_215758_domaci_jj

Podepsat tuto petici


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook