Podpora paní učitelky Petry Štěpánové

myotis

#776 Re:

2016-03-07 18:35

#1: -  

 Učitelka paní Štěpánová je příkladem abnormálního primitivismu, lidské arogance a tuposti.  Je produktem    kapitalistického školství a nechápu jak může taková osoba vyučovat novou generaci.


Nepřihlášený uživatel

#777

2016-03-07 19:10

OBDIVUJI PANI UCITELKU , Pani Petro  jste vzor ucitelky, ktera by mela ucit nase deti.


Nepřihlášený uživatel

#778

2016-03-07 19:11

Vice Peter Stepanovych.


Nepřihlášený uživatel

#779

2016-03-07 19:14

Petro drzte se,promluvila jste z dusi mnoha cechu a moravanu.Preji hodne vnitrni sily k zivotu.

Nepřihlášený uživatel

#780

2016-03-07 19:19

PETRA je #1


Nepřihlášený uživatel

#781 Re:

2016-03-07 19:52

#777: -  

Obdivuj si koho chceš, ale mluv jen za sebe a své děti. Protože já pro své děti chci pedagoga inteligentního. Blbky s klapkama cirkusového koně  do školství nepatří.

 


Nepřihlášený uživatel

#782 Re:

2016-03-07 19:54

#778: -  Máš recht. Technické služby mají nedostatek pracovních sil a stále nabírají.

 


Nepřihlášený uživatel

#783 Re:

2016-03-07 19:56

#779: -   ale jen těm s malým čé a em.

 


Nepřihlášený uživatel

#784

2016-03-07 20:12

Komunistym vzdycky vyhovovaly ucitele kolaboranti.


Nepřihlášený uživatel

#785 Re: Re:

2016-03-07 20:15

#781: - Re:  

 Ty si nebudes vybirat ty sraci.


Nepřihlášený uživatel

#786

2016-03-07 20:48

To je demokracie? Paní učitelka říká pravdu. Celé roky se děti učili o naších sovietských osvoboditělech - okupantech!!!

Nepřihlášený uživatel

#787 Re: Re: Jaký smysl má tato petice?

2016-03-07 21:07

#732: - Re: Jaký smysl má tato petice? 

 ááá pán je odborník. no zřejmě příznivci Vičanové jsou všichni z horních 10.000 a mohou si dovolit veřejné IP adresy :D)

Šipr

#788 Re: Re: Re: Re:

2016-03-07 21:37

Milý hrdinný Quoted Post, počty mrtvol nedělají vítězství ! Říká se tomu Pyrrhovo vítězství. Má oblíbená bitva na řece Kalce roku 1236 ? 40 000 mrtvých Slovanů a několik set mrtvých Mongolů by mělo dokladovat vítězství Slovanů během půldne. Ba právě naopak - vyhráli Mongolové vedení Bátúchánem a Nojon Džebem. USA do SSSR od konce roku 1941 /kritického/ roku dodávaly množství vojenské techniky a taky jídlo. Bombardování německého průmyslu a zásobování vojenským materiálem rozhodly ne Buďonného rejtaři se šavlemi. Máte pravdu ti tři nebyli  nenazýváni Trojdohoda nýbrž "Osa". Jak se se nazývali ve smlouvách nevím a hlava mě z toho nebolí. To víte my technokrati pracujeme s fyzikou , matematikou  a jako Marxisti se slovy. Učitelka hovoří o faktech. #106: - Re: Re: Re:  

 

Šipr

#789 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-03-07 21:51

Milý hrdinný , počty mrtvol nedělají vítězství ! Říká se tomu Pyrrhovo vítězství. Má oblíbená bitva na řece Kalce roku 1236 ? 40 000 mrtvých Slovanů a několik set mrtvých Mongolů by mělo dokladovat vítězství Slovanů během půldne. Ba právě naopak - vyhráli Mongolové vedení Bátúchánem a Nojon Džebem. USA do SSSR od konce roku 1941 /kritického/ roku dodávaly množství vojenské techniky a taky jídlo. Bombardování německého průmyslu a zásobování vojenským materiálem rozhodly, ne Buďonného rejtaři se šavlemi. Máte pravdu ti tři nebyli  nenazýváni Trojdohoda nýbrž "Osa". Jak se se nazývali ve smlouvách nevím a hlava mě z toho nebolí. To víte my technokrati pracujeme s fyzikou , matematikou  a jako Marxisti se slovy. Učitelka hovoří o faktech. #731: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 

Šipr

#790 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-03-07 21:55

Milý hrdinný Quoted Post, počty mrtvol nedělají vítězství ! Říká se tomu Pyrrhovo vítězství. Má oblíbená bitva na řece Kalce roku 1236 ? 40 000 mrtvých Slovanů a několik set mrtvých Mongolů by mělo dokladovat vítězství Slovanů během půldne. Ba právě naopak - vyhráli Mongolové vedení Bátúchánem a Nojon Džebem. USA do SSSR od konce roku 1941 /kritického/ roku dodávaly množství vojenské techniky a taky jídlo. Bombardování německého průmyslu a zásobování vojenským materiálem rozhodly ne Buďonného rejtaři se šavlemi. Máte pravdu ti tři nebyli  nenazýváni Trojdohoda nýbrž "Osa". Jak se se nazývali ve smlouvách nevím a hlava mě z toho nebolí. To víte my technokrati pracujeme s fyzikou , matematikou  a jako Marxisti se slovy. Učitelka hovoří o faktech. My technokrati počítáme Nobelovy ceny  /ne za Mír/. Berlín není Evropa. #553: - Re: Re: Re: Re:  

 


Nepřihlášený uživatel

#791

2016-03-07 21:56

Paní učitelka měla ve svém vystoupení naprostou pravdu, bohužel lidé v Česku mají krátkou paměť a zapomněli na 40 let nesvobody a podmaněníí Rusákům. Když dnes vidíme, jak opět začínají Rusáci opěvovat vraha Stalina a Putin se netají touhou obnovit někdejší SSSR, musí každému slušnému a soudnému člověku běhat mráz a hrůza po zádech.
Šipr

#792 Re: Re: Re: Re: Re: Ja trvam na tom ,ze Plzen osvobodil Patton.i

2016-03-07 22:08

Jak jsem již psal, osvoboditelský SSSR přivezl sluníčko Kima do Severní Koreje. Když si promítnete noční družicový snímek Korejského polostrova je vidět na Severu černo a na jihu svítí města. Jižní Korejská republika má postavenou "útočnou" zeď na hraniční rovnoběžce. Ti imperiálisti a /kapitalisti- Marxůx blbákovský termín/ jsou neustále agresivní. Učitelka správně hodnotí tu Sovětskou resp. Ruskou "dobročinnost". #563: - Re: Re: Re: Re: Ja trvam na tom ,ze Plzen osvobodil Patton.i 

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-03-07 22:09


Šipr

#794 Re: Re:

2016-03-07 22:09

Jak jsem již psal, osvoboditelský SSSR přivezl sluníčko Kima do Severní Koreje. Když si promítnete noční družicový snímek Korejského polostrova je vidět na Severu černo a na jihu svítí města. Jižní Korejská republika má postavenou "útočnou" zeď na hraniční rovnoběžce. Ti imperiálisti a /kapitalisti- Marxůx blbákovský termín/ jsou neustále agresivní. Učitelka správně hodnotí tu Sovětskou resp. Ruskou "dobročinnost". #781: - Re:  

 


Nepřihlášený uživatel

#795 Re:

2016-03-07 22:10

#791: -  

 Marxistická nevzdělaná líná lůza prostě cítí podporu z Hradu a Kremlu v opětovném nastolení rovnostářského proletariátu.Závist vůči schopnému sousedovi co má Bavoráka a pěknou manželku přechází v nenávist a proto:Když já na to nemám tak ty to mít taky nebudeš.


Nepřihlášený uživatel

#796 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-03-07 22:21

#775: Šipr - Re: Re: Re: Re:  

 Vy jste čím dál komičtější. Sibiřské divize se přesouvaly od začátku listopadu, jinak by nemohly být 7.11. na prehlidce v Moskvě. Důvodem byla Sorgeho zpráva. Rusové ve skutečnosti využili neférově poklesu teplot ze 3. na 4.12. Bitva trvala do 6.12. Dne 23.12. k vám možná přišel Ježíšek, ale američani byli v té době vyřízení a neschopní jakékoli akce. Němci v té době ustoupili o několik set kilometrǔ a přišli o čtvrt milionu mužů. Tak to psal ve svém deníku šéf OKW Halder a jako Hitlerovi nejbližšímu generálovi neni důvod mu nevěřit. 

Zato vy tu historii patláte neskutečným způsobem :-) Že vy jste Putinův agent s úkolem zesměšnit tu petici? Ale zas to nesmíte tak přehánět, to přece lidem dojde, že v reálném světe neni nikdo tak hloupý. Ale jinak dobrý výkon, chvíli jsem to bral i vázne, ale s těmi Japonci na Ježíška jste to přehnal. Navíc u nás máme Vánoce o den později nez pravoslavní, to by Japonci museli přijít 24.12.


Nepřihlášený uživatel

#797 Re:

2016-03-07 22:27

#777: -  

 Ano,  měla by učit Vaše děti :-)

Šipr

#798 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-03-07 22:30

Milý anonyme, že bych fandil krotiteli žraloků a lovci tygrů, to snad ne! Dubisko na Východě není pro mě rozhodně idol. Já fest dám na Karla Havlíčko Borovského. Takže jízdní vojsko Buďonného rozhodlo. A to já si myslím, že rozhodovaly B-17, P-51, atd. Počty mrtvých vojáků jsou argumentem pouze v nedemokratických samoděržavích.#796: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 


Nepřihlášený uživatel

#799 Re: Re: Re:

2016-03-07 22:31

#794: Šipr - Re: Re:  

Těch do očí bijících kontrastů je více.Východ Německa a Západ Německa.Japonsko pod poválečnou správou generála MaCarthura se dvacet let po válce stalo nejsilnější asijskou technologickou velmocí a je jí do dnes.Pod správou pokrokového SSSR by bylo na úrovni Vietnamu,možná KLDR.Jižní Korea je obdoba Japonska co se týká elektroniky a strojírenství.Stalinský bolševismus je neproduktivní ideologie založená na bázi teroru a strachu.


Nepřihlášený uživatel

#800 Re: Re: Re: Jaký smysl má tato petice?

2016-03-07 22:34

#787: - Re: Re: Jaký smysl má tato petice? 

 Jak to vypadá, mohou si každy dovolit své mobilní připojeni. Ale možná všichni zdejší petenti sdílejí jednu pevnou linku:-) Nebo možná klikají i za široké pribuzenstvo? 

Pamatuji si jednu petici proti prezidentovi, kde bylo sto tisíc podpisů. Pak autor uspořádal jejich demonstraci a přišlo dvěstě lidi, včetně štábu ČT :-)