Podpora majoru Kucerovi

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Podpora majoru Kucerovi


Nepřihlášený uživatel

#26

2013-02-22 13:48

V téhle republice není demokracie,ale modrá totalita a diktatura mocných zkorumplovaných pánů!
LŽI A PODVODY VÍTĚZÍ!

Nepřihlášený uživatel

#27

2013-02-22 14:00

je řádně zvoleným zástupcem občanů , kteří jej volili! Je to slušný člověk a tedy nevidím důvod k jakémukoliv pronásledování. Na Václaváku demonstrovalo přes sto tisíc lidí proti vládě kterou téměř celý národ nechce a vládnou dál je to v pořádku?

Nepřihlášený uživatel

#28

2013-02-22 14:17

Plíživý fašismus nás všechny ohrožuje pod falešnou záminkou antikomunismu.

Nepřihlášený uživatel

#29

2013-02-22 14:24

Copak dnes tajné služby neochraňují důležité firmy stejně jako v minulosti

Nepřihlášený uživatel

#30

2013-02-22 14:25

Plně podporuji pana Kučeru-hlavu vzhuru a bojujte, již bylo dost zloděju,tunelářů, volím KSČM !!!!!!!!!!!!!!!!
tarantule34

#31 Re: Výsledky voleb nebyly zrušeny.

2013-02-22 14:26

#7: - Pokud tento NEPŘIHLÁŠENÝ UŽIVATEL chce jen urážet,tak to svědčí jen o jeho charakteru a zbabělosti.Napadá mě jen,že se stydí za své jméno a názor.Pravděpodobně patří k příznivcům,kteří rozkrádají tuto republiku.

 

JiB

#32 Re: Děkuji za tuto petici

2013-02-22 14:28

#9: PetrS. - Děkuji za tuto petici 

 Spolupracovník StB a lampasák PS - to je slušný člověk? Inu, není, a ani nemohl být. Moc dobře tyhle týpky znám, jsou slušní asi jako pohůnci z koncentráků a gulagů, vždy se vlísali k režimu ať byl jaký byl.

Edwin Zgragen

#33 K funkci StB:

2013-02-22 14:40

Copak dnes v ČR a ve světě jinde neochraňují důležité firmy stejně jako dříve činila StB? Chtěli mít tito aktivní karieristé více postřílených pohraničníků od prchajících "za kopečky"? Proč dělají tito karieristé hranici 1948 a ne o několik let dříve? Koho považovali nacisté za nejnebezpečnější pro nacisty? Není pochyb, že komunisty. Jak by se chovali tito vyzyvatelé k odstoupení Kučery za okupace nacisty? Jak se choval táta tohoto vyzavatelského podrazáka? Zalezlý, že? Teď synáček dělá hrdinu, když mu nic nehrozí. Jestli má ten vyzyvatel k odstoupení Kučery takovou podporu, ať jí projeví ve volbách bez finančních podpor kapitálu! Ať ukáže, od koho bere ten vyzyvatel odstoupení Kučery peníze? KUČERO, VYDRŽ TEN SPROSTÝ NEDEMOKRATICKÝ NÁTLAK, volil jsem Tě.
Edwin Zgragen

#34 AKTIVISTA UČITEL.

2013-02-22 14:59

Při mém studiu univerzity jsem měl na internátu mnoho známých studentů pedagogické fakulty. Bylo málo těch, kteří opravdu chtěli tento obor studovat. Ale bylo hodně těch, kteří vyletěli pro jejich chlast a kurvy a lenost z oborů jiných a tak se prosazují jako tento "UČITEL" nezkušených mladých, kteří nesledují, že co podpodporují, je v jejich dramatický neprospěch.

Nepřihlášený uživatel

#35

2013-02-22 15:03

Bohužel, stále více mi připadá, že ta naše demokracie dostává hnědou barvu.

Nepřihlášený uživatel

#37

2013-02-22 15:06

Naučme se respektovat výsledky demokratických voleb.

Nepřihlášený uživatel

#38

2013-02-22 15:22

Stále se všichni ohání demokracií, ale to, že byl někdo demokraticky zvolen, to je pro ně nedemokratické a už vůbec nepřijatelné. Tady je za demokracii považováno jen to, co vyjde z ODS nebo TOPO9. Je mně z toho všeho co se tady děje opravdu zle.
Edwin Zgragen

#39 StB za ČSSR

2013-02-22 15:33

Je velmi vysoce pravděpodobné, že kdyby StB v ČSSR nekontrolovala např. výstavbu, snad i provoz atomových elektráren, že vlivem nízké kvality montáže, jednání typu "čím hůře - tím lépe", případně sabotáží zevnitř i zvenku státu bychom dnes neměli půl ČR (nebo celou) obyvatelnou.

Nepřihlášený uživatel

#40

2013-02-22 15:53

Neznalost principů demokracie projevjeí již předseda vlády pan Nečas spolu s těmi kteří veřejně neuznávají KSČM jako demokratickou stranu. Pal se nedivme studentům zmanipulovanými svými "demokratickými" učiteli. Raby vždy smrdí od hlavy !!!

Nepřihlášený uživatel

#41

2013-02-22 16:14

Nejsem a nikdy jsem nebyl komunistou, nedostatky toho režimu jsem vždy otevřeně kritizoval a vedl o nich diskuzi s odpovědnými osobami. Motivován Havlovými prohlášeními jsem změnu režimu vítal a očekával důstojnější, občanskými svobodami a aktvitami bohatší lidský stát. Bohužel co se z toho za dvacet let vyvinulo, mě zcela šokuje, z lidských práv je rovný přístup nejvýše k umírání a to ještě často bez pomoci. Banky, pojišťovny a korporace nás občany s požehnáním našich volených zástupců okrádají a likvidují naše šance na důstojný život. A na konec k čemu nám jsou tzv. demokratické volby, když fašizující bojůvky různých pravicových extrémistů a zmatených studentů popírají naše právo na demokraticky zvolené zástupce. V takové zemi já žít nechci!

Nepřihlášený uživatel

#42

2013-02-22 16:21

Kdyby p. Kučera změnil barvu stranické knížky, tak se ho nikdo z "demokratů" nevšimne.

Nepřihlášený uživatel

#43 Fašizmus - vlastní sestra kapitalizmuRe:

2013-02-22 16:50

Po útocích na zastupitelku Baborovou přichází další fašizující útok na Kučeru.Že jsou za tím zlodějové z ODS,kteří se potřebují dostat znovu ke zlodějnám,je evidentní.Osobně jsem byl přítomen vajíčkovým útokům zfašizovaných výrostků u Anděla v Praze v roce 2009.Na tu hrůzu,kterou přenášela (a fandila zločincům ČT),nikdy nezapomenu.#26: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#44

2013-02-22 17:29

Děkuji, že bojujete za správnou věc a proti novým demagogům všech politických stran. Nenechejme se znechutit ani zastrašit od pavlačových křiklounů, kteří se hrabou v hluboké minulosti místo toho, aby se zajímali o dnešní zlodějiny a zloděje.

Nepřihlášený uživatel

#45 Re: Re: Děkuji za tuto petici

2013-02-22 17:29

#32: JiB - Re: Děkuji za tuto petici

Nemáte ani slušnost se podepsat. Mluví z Vás modrý fašismus. Rozhodně pan Václav Kučera je lepší člověk , nežli všichni pravdoláskaři a pravičáci dohromady a to i v čale s alkoholikem,zlodějem a kurevníkem  Havlem

 


Nepřihlášený uživatel

#46

2013-02-22 18:11

Praktické provádění politiky komunistického režimu jsem nikdy neměl rád. Vždy záležela na osobním charakteru toho kterého člověka. Stejně tak dnes bez ohledu na příslušnost k jakékoli partaji. Protesty proti výsledku svobodných voleb a z nich rozdělení funkcí považuji za přímé pokračování tolik zatracované bolševické politiky charakterově stejnými lidskými zrůdami. Přečtěte si něco o třicátých letech v Německu a zbabělosti tehdejších demokratických politiků.

Nepřihlášený uživatel

#47 Re: Re: Re:

2013-02-22 18:32


Nepřihlášený uživatel

#48 Re:

2013-02-22 18:34


Nepřihlášený uživatel

#49

2013-02-22 19:41

Polofašistické komando na Facebooku "Komunisté nepatří ke kormidlu" se brání nepohodlným příspěvkům blokováním přístupu autorům na jejich stránku a smazáním příspěvků. Oni nechtějí diskutovat, oni pouze nátlakem chtějí zvrátit svou porážku.

Nepřihlášený uživatel

#50

2013-02-22 21:35

Je už na čase protestovat proti nedemokratickým praktikám naší zdivočelé pravice.