Podpora majoru Kucerovi

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Podpora majoru Kucerovi


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: Re: Re: Děkuji za tuto petici

2013-02-22 22:07

#45: - Re: Re: Děkuji za tuto petici

A ty ses podepsal, ty šmejde?


Nepřihlášený uživatel

#52 Re: Re: Re: Děkuji za tuto petici

2013-02-22 22:30

#45: - Re: Re: Děkuji za tuto petici

A kdes, jste se podepsal vy???  Mohli bychom to vidět, nebo, mohl byste alespoň naznačit, Hrdino...


Nepřihlášený uživatel

#53

2013-02-22 22:30

Víme o co jde a kdo to vyvolává. Pánové Bezecný a Průša se nemohou smířit s tím, že jejich povolební slepenec nebyl přijat do koalice.

Nepřihlášený uživatel

#54 Re:

2013-02-22 22:32

#30: -

Dyk ten blbeček, ani neví o co jde...


Nepřihlášený uživatel

#55 Re:

2013-02-22 22:35

#35: -

No tak to samozřejmě, vždyť komouši si ty trényrky moc neprali... Na to nebyl čas...


Nepřihlášený uživatel

#56 Re: AKTIVISTA UČITEL.

2013-02-22 22:38

#34: Edwin Zgragen - AKTIVISTA UČITEL.

Když ti to tady tak smrdělo, stačilo prchnout a dostudovat doma, ne?


Nepřihlášený uživatel

#57

2013-02-22 22:43

Nebylo by od věci, kdyby pan hejtman Zimola se rozpomněl na své mládí a svého otce pohraničníka v Nové Bystřici

Nepřihlášený uživatel

#58

2013-02-22 22:45

Možná by pan hejtman Zimola mohl odtajnit svého otce pohraničníka v Nové Bystřici. Vyšplhal se do politiky jen tím, že se zřekl své rodiny - otce sloužícího za minulého režimu na hranici
překvapený ale v naději

#59

2013-02-22 23:11

starostu Václava Kučeru znám jako pracovitého člověka ve prospěch obyčejných lidí.Je mi smutno z toho jaké mizerné vědomosti mají někteří o vlastní historii v kraji.Pana Kučeru jsem volil po zralém úsudku a dnes když vidím co někteří zhrzenci dělají nelituji.Masarykovu republiku nám ukradli ?? společný majetek nám kradou a ještě se omlouváme.To už není jen o koalici,je to vlastně příprava na předčasné volby,které očekává i pravice a část ČSSD.Proto se Václave drž !!

Nepřihlášený uživatel

#60 Re: 58

2013-02-22 23:14

Jeden je rád, že to nemusí nikde hledat. Že mu to sem prásknou kavalíři hnedle zatepla... Takže, práskačský dobytku... Nebavíme se tady o tvém fotrovi (i když bychom se možná pobavili), bavíme se tady o aktivním hnoji. Tak sem laskavě netahej svýho fotra... Není mu nejlépe, a je do smrti za trotla.


Nepřihlášený uživatel

#61 Re:

2013-02-22 23:27

#59: překvapený ale v naději -

Tak teď nevím... Jste-li místní (což ostatně ani nelze), nebo nějakej aparátek, co si tam pořídil kdysi chaloupku... Společný majetek vám byl dobrý pouze pokud byl pouze váš... A o ukradeném??? To si snad děláte legraci, ne?


Nepřihlášený uživatel

#62 Re:

2013-02-22 23:35

#57: -

Šoupněte sem nějaký fakta. Roky, dislokace, hodnosti a hlavně Zimolův nástup... Děkuji

PS: Radní Zimola je mi zatím celkem ukradenej, páč je tady petice a její diskuze o Kučerovi, nebo ne?

vuk

#63 Líbí se mi, jak se pravičáci vztekají,

2013-02-22 23:47

jak jsou úplně nepříčetní. Proto už se těším na sněmovní volby, to bude dobrá zábava. Ještě lepší, než když Pankáč utrpěl debakl.

Nepřihlášený uživatel

#64 Re:

2013-02-22 23:56

#25: -

To je stejný jak ze Sloupem... Taky si s ním "studoval", a hlavně co?  Jinak, jak je na tom insolvence? Už je to na cajku?


Nepřihlášený uživatel

#65

2013-02-23 01:23

Diskriminace komunistických poslanců řádně zvolených krajskými volbami je nedemokratická. Nátlakovým skupinám, kterým jde pouze o trvalou krajně pravicovou politiku, nelze ustupovat.

Nepřihlášený uživatel

#66

2013-02-23 08:56

Hejtman Zimola dělá velkou chybu. Vládní poslance také nikdo nelustruje, zda byli v STB.
trn39

#67 Dobře nám tak...

2013-02-23 09:53

Jsou to paradoxy. Zdevastovaná a rozkradená země,kriminální živly všeho druhu beztrestně řádí, nezaměstnanost vyšší než za hospodářské krize,vládnou nám fašizující asociálové a sociopati a slušné a nebojácné lidi jako je p. Kučera likvidujeme mediální manipulací,překrucováním pravdy a zastrašováním. Dovolím si tvrdit, že si tento národ současnou vládu pravicové sebranky a tento režim zaslouží. Dobře nám tak...
Edwin Zgragen

#68 Re: Re: AKTIVISTA UČITEL.

2013-02-23 10:13

#56: - Re: AKTIVISTA UČITEL.

I člověk s nízkou inteligencí by pochopil, že když jsem volil v ČR, jak jsem napsal, že jsem studoval "doma" a nemusel "prchat".  Takže co mi smrdí, jak píše ten "56", je obraz učitelských vyzyvatelů k odstoupení Kučery a Baborové.  Rád bych zjistil jeho odvahu, jak vystupuje za vyšší platy učitelů proti jeho "chlebodárcům".  Tomu "56" jasně nejde o školství, ale o vlastní zviditelnění a karieru proti zájmům skutečných učitelů. Takový anonymní "56" by měl vychovávat moje děti?

Edwin Zgragen

#69 ZIMOLA NEMŮŽE BÝT SPOLEHLIVÝ HEJTMAN

2013-02-23 10:25

Jde Zimolovi o jeho koryto nebo dodržování demokratických pravidel? Kam vítr - tam plášť. Neeexistují žádné podložené argumenty pro odvolání Kučery. Karierista na vlně ČSSD, poškozuje ČSSD. NEVOLTE ZIMOLU a korouhvičky.

Nepřihlášený uživatel

#70

2013-02-23 11:21

Již jsem psal na toto téma několikrát. Co se děje dnes v CR nemá obdoby. Souhlasím,že vláda P.Nečase je nehhorší od 50 let. Arogance,rozkrádaní a neucta k občanům je do nebe volajíci.Ale nevím jak z toho bordelu ven.

Nepřihlášený uživatel

#71

2013-02-23 11:42

Jihočeská mafie má svoje pařáty všude-i v Jihočeské ČSSD.Pan Zimola je toho příkladem!!

Nepřihlášený uživatel

#72

2013-02-23 12:05

Jsem velmi znechucen úpadkem dobrých mravů v zézo zemi.

Nepřihlášený uživatel

#73

2013-02-23 12:19

Je to opravdu zajímavá demokracie v tomto státě.Všichni pravičáci jí mají plná ústa v parlamentu o ní melou od rána do večera,ale běda jak tato demokracie není podle jejich představ.Tak jde stranou a začnou nátlakové akce ke kterým se využijí především studenti oblbnuti nezodpovědnými učiteli a pravičáckými tzv.objektivními sdělovacími prostředky.A je nejsmutnější,že se k těmto nátlakovým akcím připojí i hejtman kraje i ostatní zastupitelé soc.demokracie.Zřejmě by raději vládli s ODS nebo TOP09 s nimi by se jim dařilo asi lépe.Co by jsme vlastně od soc.demokracie čekali když i jejich nejvyšší představitelé soustavně žvaní o tom,že bez ohledu na výsledky voleb,oni nikdy na nejvyšší úrovni by koalici s KSĆM nedělali.Zářným příkladem je přece jednání hejtmana Jihomoravského kraje.

Nepřihlášený uživatel

#74 Re: Re: Pravdoláskaři pořádají hony.

2013-02-23 12:31

#8: - Re: Pravdoláskaři pořádají hony.

Kdo viděl Kučeru,že někoho honil. Jedná se o napadání za kolektivní vinu. Je zajímavé, že Nečas se omlouvá sudeťákům za odsun který prý byl proveden na základě kolektivní viny. Před čtrnácti dny byly dva Italové odsouzeni za spolupráci se CIA. Italové nejsou demokrati! U nás za to dáváme vyznamenání.


Nepřihlášený uživatel

#75 Re: Re: Re: Pravdoláskaři pořádají hony.

2013-02-23 15:07

#74: - Re: Re: Pravdoláskaři pořádají hony.

No jo, vlastně. On tam byl na dovolený. Anebo, dyk on je vlastně pouštěl vratama ven. Už si vzpomínám, stačilo mu brnknout, kdy a kolik, a vrata byla dokořán, teplý čaj na cestu zajištěn a kdyby někoho bolela noha... Stačilo říct! Kučera ho naložil do Uazu a vlastoručně odvezl až na čáru. Ty kolektivní vino...