MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24682 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-14 12:01

#24680: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Vaše dogmantická představa dnesního komunisty je směšná. 

Skutečně je dnešní komunista víc kombinace nácka a komunisty než idealistický komunista počátku dvacáteho století. 

Nepochybuji, že by se Putin otočil čelem k masám a zavelel k sesazení oligarchů jen by to fičelo, kdyby se jen trochu změnila atmosféra v zemi :-). 

Logicky pak sebe Skácele nemůžete vidět jako komunistu, přestože jím jste :-). 

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#24685 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-14 12:12:00

#24682: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

Demagogie? Jednotlivec vůči jinému jednotlivci demagogem? Jste hlupák a už je úplně jasně patrné, že jste buď malé dítě, nebo zabedněný trotl, který nedokončil ani základní školu. Mrkněte na definici demagogie. A jestli jste politik, tak už se těším na to, co této zemi můžete opravdu dát.

A hned pak čtěte, co jsem Vám psal, je mi jasné, že kdybych to napsal chytrému Eskymákovi, tak mi porozumí více, než-li Vy, politiku...

Máte pevné škatulky, Váš soused je komunista, jako já, ten druhý soused je demagog, ale Vaše a moje chápání toho, o koho opravdu jde je diametrálně rozdílné. Pojmy jste se naučil používat jako nadávky, tedy zkratky a přitom ani netušíte, co opravdu představují.

Nemůžeme si rozumět, protože Vy jste zaslepený svojí hloupostí, když ani nevíte, co je to komunismus a demagogie, ale tvrdit o jiných že jsou nějací prostě míníte.

Pak jste také právě usvědčený Lhář, protože nemůžete dokázat nic z toho co tvrdíte.

Víte co, ještě pořád je mi milejší opilec a mnohokrát usvědčený lhář na Hradě, než takoví vtipní hlupáčci, jako jste Vy, téměř bez jakékoli mentální úrovně...


Nepřihlášený uživatel

#24698 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-14 13:26:36

#24682: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Vy ani neviet čo znamená dogmatický:-). Ako by ste mohli, keď ste sám dogmatik, majiteľ jedinej a hlavne jednoduchej,  večnej pravdy:-).


Nepřihlášený uživatel

#24802 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-15 06:25:39

#24682: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Máte mé sympatie. Skácela už neberu. Začal nenápadně, ale ty konce.

Pokud jde o Andropovovu koncepci: Putin nebude velet národu k sesazení oligarchů. Jeho úkol je jiný. Sjednotit národ mezinárodně politicky.

Až jeho nástupce ?, ovšem pokud atmosféra v zemi dosáhne (od dola - ne se shora) toho správného stupně, nastoupí cestu k návratu ke komunismu.

Andropov nenašel tu správnou cestu, jak se ukazuje. Našla ji asi Čína. (To je daň dlouhodobých koncepcí).

Putin se teď musí jezdit do Číny učit (ZEMAN ho následuje a na rozdíl od Putina je tak blbý, že o tom mluví nahlas před celým světem. Filip, místopředseda Parlamentu ČR také mohl jet na poradu jak dál, soukromě. Je tak spořivý a blbý, že si to nechal posvětit dalším exotem).

Podle mé představy Putin usilovně pracuje na nové koncepci Andropovova plánu. Musí ji opravit a připravit pro své nástupce.

Máte pravdu, že komunista včera a dnes je pořád komunistou. Cíle zůstávají. Tvář se mění.