Chceme zpět naší Penny a Amy, Jitku Moučkovou a Nikolu Votockovou


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-07-10 20:30

No. Nedávno jsem se dozvěděl, že změnili dabéry u seriálu 2 $ocky, tam to aspoň udělali v nové řadě, ale i tak jsem už neviděl ani jeden díl nejnovější řady. Včera následoval seriál Teorie velkého třesku, kde změnily dabing dokonce v půlce řady u Penny a prý i u Amy (dnešní díl jsem zatím neviděl, bojkotoval jsem ho). Tuhle petici, ale nepodepisuji z důvodu, aby vrátili zpět původní dabéry/dabérky, ale jako podporu dabérů za lepší platy. Proč by si neměli zasloužit lepší odměnu ti, co odvádějí lepší práci než jiní?

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-07-10 20:35

tak taky špatny hlas ako ma penny sa ťažko hlada aj na Slovensku...Kde ste vyhrabali to pišťadlo ?

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-07-10 21:17

Ten dabing je uplne debilni, prima mysli jen na sebe a na fandy kasle..preju jim at sledovanost klesne na bod mrazu..prima pro me skoncila..hlavne ze maj prachy na placeni moderatoru typu sporotvec a misska..misto toho by meli zaplatit skvelym daberum co si to zaslouzi...hlas Penny ja jako kdyby ji nekdo skrtil a Amyin hlas jen mdly bez zivota...ostatne i ajko Pennyin...zklamani zr strany primy..opravdu velke zklamani...jen to od nich podly a hnusny..jejich chovani je nevhodny..je mi z nich na nic...

Nepřihlášený uživatel

#4 Tonda

2014-07-10 21:24

To je hnus velebnosti.

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-07-11 04:13

Odmítám se dívat na TBBT dokud původní dabérky nebudou zpátky, tohle se fakt nedá...

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-07-11 05:11

Je to děs ,takovej příšernej dabing !!!!!!! To ste podělaly úplně maximálně!!!!!!!! Fuck hrůza !!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-07-11 05:26

Je zbytečné vyjadřovat se vulgárně na adresu tv prima,ale změna daberu,navíc v pulce rozjeté serie mě opravdu velmi rozčílila.
Nevidím ted důvod proč nekoukat na serialy v EN a to mnohem dříve díky stažení z netu.
Vybrat přezdívku

#8 Předmět

2014-07-11 05:26

To je jako kdyby Dr.House daboval luděk sobota !!!!!!! Ste patlalové !!!!!!!!!! Samá inovace a hovno!!!!!! Chceme zpatky klasiku TBBT a né tenhle humus nadabovanej!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-07-11 09:37

Český dabing je dlouhodobě špatný, ale tohle už je vrchol.

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-07-11 09:51

Tímto způsobem najímání laciných dabérů, ochotných dabovat kohokoli, zřejmě Prima ušetří finance, ale vyžene od televize část zbylých diváků, kteří dosud dávali přednost sledování seriálu z TV a nikoli sledování aktuálních epizod stažených z netu.
Celková úspora peněz vzniklá poklesem úrovně dabingu bude zřejmě podstatně nižší než celková ztráta vzniklá odchodem dalších diváků k internetu.
Prima takto trvale ztratí diváky, které měla díky TBBT. Tito lidé se díky TBBT podívali i na další pořady TV Prima (zejména Prima Cool).
Ony nové "dabérky" Penny a Amy zřejmě vůbec nechápou charakter postav, které dabují.
Kvalita jejich dabingu odpovídá kvalitě jídel Ládi Hrušky a velmi se podobá kvalitě čtení zpráv Romana Šebrleho.
Dave

#11 Re:

2014-07-11 10:14

#2: - přesně tak hrozný hlas at se prima jde bodnout...

 

_anart_

#12 Prima má v záloze hlasového profesionála

2014-07-11 10:18

Alex Bishop
Nepřihlášený uživatel

#13

2014-07-11 11:56

Ještě před pár dny jsem považoval tento seriál za druhý nejlepší dabing, hned po seriálu Simpsonovi. Tímto dnem, kdy jste vyměnili Penny a následně Amy a bůh ví koho vyměníte příště, jste tento seriál definitivně pohřbili na samotné dno, protože se vám na něj nikdo nebude koukat. Nechápu, že dokážete nahradit skvělou dabérku někým tak amatérským, že se na můj vkus nedokáže trefit Penny do úst. Když to panu "generálnímu řediteli Primy" stálo za těch pár korun navíc takhle odepsat jeden ze skvělých seriálů, bude trpět nízkou sledovaností.


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-07-11 13:01

Dekuji za zkazeni dalsiho oblibeneho serial. Nejdrive Smichov s 2BG a ted Prima. Udivuje me ze se na to jeste nekdo zvladne koukat.

Nepřihlášený uživatel

#15

2014-07-11 13:50

Změna dabingu u TBBT je katastrofa ale daleko horší je to co si televize a další společnosti dovolují k dabérům a dabérká! Je vidět, že jim vůbec nezáleží na kvalitě dabovaných seriálů a filmů ale jen na kvantitě a neoprávněné navyšování zisku je pro ně důležitější než spokojenost diváků!

Riviera Kid

#16 Jdu to podepsat

2014-07-11 16:13

Nevěřil jsem, že to může být tak hrozné, ale po shlédnutí se pod to také podepíšu!

Nepřihlášený uživatel

#17 Re:

2014-07-11 18:13

#5: -

sohlas


Nepřihlášený uživatel

#18

2014-07-11 19:35

Nový dabing je opravdu hrozný :(

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-07-11 20:46

Tahle změna k horšímu jenom dokazuje, jakým směrem se vydává česká kultura. Generální ředitel Marek Singer asi ani netuší, že BBT je nejsledovanější pořad na Prima COOL a tímto zkazil celý seriál. Podle mnohých fanoušků a expertů, je postava Penny společně se Sheldonem nejzábavnější a touhle "výměnou" si můžou říkat o veliký problém, jelikož dabing není jen o kvalitě ale i o zvyku!

Navíc mě dost uráží, že ředitel Marek Singer (jestli tento žvást vůbec vymýšlel on) nám touto oficiální formou krmí lží! Viz "byly původním dabérům nabídnuty role za stejných podmínek jako u předchozích řad a epizod". To snad nemyslí vážně? Myslíte si, že pokud tyto nesmysly dáte na internet, nemusíte uvádět pravdu?!
karlos

#20 ??

2014-07-11 22:25

A to má jinej hlas i Howardova matka!

Nepřihlášený uživatel

#21

2014-07-12 19:32

Je to děs

Nepřihlášený uživatel

#22

2014-07-12 22:00

Opravdu nechápu, co si o sobě vedení Primy myslí. Pokud počítají s tím, že si ortodoxní divák a fanoušek tohoto seriálu, jehož díly hltá jeden za druhým, zvykne na nový, totálně nechutný a nehodící se dabing, tak to je omyl. Jak je vidět, už jen podle reakce na změnu dabingu, Teorii si oblíbilo šílené množství diváků ze všech vrstev, a ti si jen tak nenechají vzít dabing skoro nejlepších postav. Je to totální drzost a vhledem k tomu, co se děje v zákulisí televize Prima, mám sto chutí přestat seriál sledovat, nebo se alespoň koukat v původním znění, což mi nelahodí tolik jako konečně po dlouhé době docela obstojný český dabing. Doufám, že fanoušci začnou seriál bojkovat a budeme dál společně bojovat. Protože jen co Penny promluvila, přešla mě na tenhle seriál chuť. A to je zlý.

Nepřihlášený uživatel

#23

2014-07-12 23:13

JE TO HUMUS! Nedá se na to koukat ani 5 minut, aniž bych se nerozčílil.
tesina
Nepřihlášený uživatel

#24

2014-07-13 12:16

Je to naprosta debilita ,nejdriv nam naservirujete skvely dabing a to,že česky je bez chyb a pak nám to takhle poděláte,každy dabér do své postavy vloží to perfektní co má a může nabídnout a změnou dabéra už český dabing neni a nebude tak dokonalý neboli perfektní.Je to hnus...

Ištván

#25

2014-07-13 18:37

Přímo dabing Big Bangu jsem nikdy tak úplně nemusel. Nelepší mi přišlo obsazení Matěje Hádka na Howarda a Aleše Hámu na Leonarda. Třeba Penny mi ze začátku docela vadila. Ale v poslední době jsem měl možnost vidět nějaké novější díly a změnil jsem názor, protože jak Penny, tak i ze začátku pro mě nestravitelný Sheldon, resp. jejich dabéři, se výrazně zlepšili. Sžili se s postavami a šlo jim to dobře. Taktéž mě potěšila Nikola Votočková. Nejprve jsem si její obsazení vůbec nedovedl představit, ale ve výsledku se mi líbila snad nejvíc, protože perfektně hraje tu Amyinu "neživotnost" v projevu. Amy v originále je prostě Sheldon v sukni, což se Nikole Votočkové skvěle povedlo. Já osobně tuhle petici podepsal proto, abych podpořil dabéry. Hodně mi tohle přeobsazování vadí. V seriálu Castle nově dabuje Beckettovou Hana Ševčíková, což je vzhledem k originálnímu hlasu Stany Katic podle mě nejhorší možná volba. Takže v hloubi duše doufám, že na Primě nehodlají něco podobného udělat u seriálu Sběratelé kostí, protože všichni dabéři hlavních rolí z toho seriálu jsou taky v agentuře, takže by nejspíš přeobsadili úplně všechny postavy, což by zřejmě nikdo nesnesl.