Slovanské národy spojme se - Славянские народы объединиться


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-08-29 10:55

Sláva Slovanom, to je ono !

Nepřihlášený uživatel

#2 ..tolik pomatených lidí,co se schovávají za Slovany(Rusáky)..to je pouze cesta do pekel !!!Nikdy

2014-08-29 11:18

#1: -  

 

Martin

#3

2014-08-29 18:34

Tato petice se mi velmi líbí. Nevím proč my češi, slovanský národ se "nekamarádíme" radši s Ruskem, Polskem nebo Chorvatskem nebo s jinýma slovanskýma zeměma. Nevím proč my češi lezeme američanům sprominutím do prdele. A taky mě strasně štve to že v mnohých českých rádiích hrajou samé anglické písničky. Nevím proč my češi neposloucháme radši ruské nebo chorvatské písničky. Aspoň bychom trochu rozumněli tomu co zpívou protože to jsou slovanské jazyky. A když my češi rádi jezdíme do Chorvatska tak bychom mohli poslouchat také jejich hudbu. Mně se líbí chorvatské písničky. Já mám dokonce nahrané chorvastké písničky na kazetě i na CD. Tuto petici bych podepsal klidně i stokrát kdyby to šlo.

 

Martin

#4 Re: ..tolik pomatených lidí,co se schovávají za Slovany(Rusáky)..to je pouze cesta do pekel !!!Nikdy

2014-08-29 18:38

#2: - ..tolik pomatených lidí,co se schovávají za Slovany(Rusáky)..to je pouze cesta do pekel !!!Nikdy  

 A proč by to měla být cesta do pekel? Rusové jsou našimi bratry. To jsou slované. A my jsme taky slované. A nezapomeň že jestli budeš nadávat na slovany tak budeš nadávat sám na sebe.


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-08-31 05:45

Slovanské národy spojme se (oslobodme sa s kolonizace)
Martin

#6

2014-08-31 16:39

Tato petice už má celkem hodně podpisů. Jenom aby k něčemu byla. Bylo by dobré kdybychom se více "kamarádili" s našima slovanskýma bratrama. Hlavně už nelezme těm američanům pořád do prdele. Už těch samých anglických písniček v rádiu mám plné zuby.

Vlastenec

#7 Re:

2014-09-01 19:23

#3: Martin -  

 protože máme blbou vládu, jediná strana která by se postavila za slovany jsou KSČM (je to opravdu jediná levicová strana)

Vlastenec

#8 Re: Re: ..tolik pomatených lidí,co se schovávají za Slovany(Rusáky)..to je pouze cesta do pekel !!!N

2014-09-01 19:24

#4: Martin - Re: ..tolik pomatených lidí,co se schovávají za Slovany(Rusáky)..to je pouze cesta do pekel !!!Nikdy 

 to jsi vystihl přesně!!!SLÁVA SLOVANŮM !                                         

Vlastenec

#9 Re: ..tolik pomatených lidí,co se schovávají za Slovany(Rusáky)..to je pouze cesta do pekel !!!Nikdy

2014-09-01 19:26

#2: - ..tolik pomatených lidí,co se schovávají za Slovany(Rusáky)..to je pouze cesta do pekel !!!Nikdy  

 jsou tu jedny stránky ale je tu jeden článek který popisuje celou situaci na Ukrajině a to jak naše vláda zrazuje Slovany a podporuje Fašisty v Kyjevě  Další ruská invaze na Ukrajinu? Kolikátá už? Satelitní snímky ukazují jediné: Na důkazech nesejde, Rusko je viník tak jako tak. Schwarzenberg s Kalouskem touží po válce | PROTIPROUD, jinak jiní stránky  NE BRUSELU - NÁRODNÍ DEMOKRACIE, tot mi nahrazuje propagandu ČT

Michal Ryba

#10

2014-09-01 20:03

Který pologramotný tukan to psal?

Ten blb neumí ani česky, Slovan jeden.

Jiří Hykel
Kopřivnice

#11

2014-09-01 22:10

S Petici plně souhlasím-

Nepřihlášený uživatel

#12 Ehm

2015-02-19 15:48

Raději se všichni pod peticí podepsaní lidé odstěhujte do Ruska, pro "český národ" to bude obrovská úleva.

Michal Ryba

#13 Re: Ehm

2015-03-14 07:37

#12: - Ehm 

 Je zcela evidentní, že to sepsal pologramotný idiot. Kdo něco takového podepíše, není o nic lepší


Nepřihlášený uživatel

#14

2015-03-14 10:16

Ty krávo, to jsou zase pecky na novej víkend. Čili než trénovat s gepardy, které se snažíme dohnat, si radši za partnery vezmeme lenochody a budeme na ně machrovat. To je opravdu úžasná strategie jak to tady pozvednout. Radši nechci vidět konzistenci materiálu, co má autor petice v dutině lebeční.


Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2015-03-14 10:28

#3: Martin -  

 Ty vole, návrat bolševiků je tady! Budeme rádiím kázat, co mají hrát a lidem kázat, co mají poslouchat. Ve škole zakážem angličtinu, přikážeme ruštinu a nastupující generace se ráda přeorientuje ze Stinga na Kaťušu. Chlapče, jako trolling by to docela šlo, jestli to bylo myšleno vážně, tak hajdy za Ural.