NECHCEME MUSLIMY V ČR!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno NECHCEME MUSLIMY V ČR!


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-09-13 13:59

jsem pro naplnění této petice!


Nepřihlášený uživatel

#2

2014-09-13 17:01

Blbá recese? Petice proti muslimům a založí ji allah aghbar? co je to z ablbost

Petic proti etablaci islámu v ČR už je tady založenejch v různé podobě asi deset

x

#3 petice

2014-09-14 18:45

nezakládejte nové ale podepisujte ty staré, jinak jsem všemi deseti PRO

Tomáš Nováček
Třebíč

#4 Křesťanství

2014-09-25 21:53

Jsme křesťané jako naši předci

video Evropa v roce 2029 - YouTube

Stop_Islamizaci_Evropy.

Bojovali za nás ! (nové vydání) 

Petice za vystoupení ČR z EU a NATO. - Petice24.com

Čtěte a podepište a bydete pravými vlastenci naší vlasti


Nepřihlášený uživatel

#5

2015-01-09 15:21

Mělo by být i referendum!!! Až budu moct jít v každé muslimské zemi do kostela, bez toho, aniž by mě někdo sejmul, tak s muslimy nebudu mít problém! To stejné platí i o zahalování a ponižování žen! Darebáci!
WWW.

#6

2015-01-17 18:10

Islám  v žádném případě v naší krajině neakceptuji.


Nepřihlášený uživatel

#7

2015-01-19 14:12

ja zas nechci, aby tu kvuli takovyhlemu dulezitymu tematu vznikali porad dalsi a dalsi petice, kdyz tady jedna poradna uz je pres dva roky

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-09-21 02:01



Nepřihlášený uživatel

#9

2015-09-21 02:08

Ziji v Americe a vidim co tady multiculturalismus zpusobil.Araby se silene rychle mnozi a za chvilku nas znici.Proc se nebranime a jenom kecame a prihlizime. Nase deti nam jednou podekuji.Da se tomu jeste zabranit. To ze je v Evrope nechceme neni rasismus jenom racionalni mysleni.Chceme si uchovat nasi kulturu a nase hodnoty!!!
Sycorax

#10 Re:

2015-09-21 07:05

#9: -  

 Hodnotou by měla být i schopnost psát správně česky, takže pokud vám tolik leží na srdci zachování národních hodnot, doučte se gramatiku.  


Nepřihlášený uživatel

#11

2015-09-30 08:03

Nemám elektronicky podpis. S peticí souhlasím v plném znění. Sobotková

Nepřihlášený uživatel

#12

2015-12-22 17:26

korán šíří extremismus muslimové jsou zrudy a pedofilové muslimové jsou pro mě lidský odpad přivandrovalce budu napadat jsou to par zasranych negru se kteryma jsem nikdy dobře nevychazel a muslimové budou zabijet musime se připravit na 3 světovou válku se zmrdama kteři si žadnou ženu ani děti nezaslouži jejich žen a děti lituju maji tak hezke ženy se kteryma bych rad chodil škoda pro mě single zustane single

Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2015-12-31 17:04

bohuslav sobotka je radikalni islámista

 chcete se myt dobře a nepracovat mam pro vas manual sežente si balakril černe barvy a namalujtese zahodte všechny sve doklady naučte se trochu arabsky a běžte do německa daji vam 19000 kč měsičně zdarma byt a němci na vas budou platit daně ale musite konvertovat k islámu muslim ma lepši život než čech pruměrny plat v čr je něco přes 20000 kč za každodeni vstavani poslouchani šefa a dřinu za praci muslim nemusi pracovat ten zustane na socialce s celou svou 8 členou rodinou musite jen arabsky řikat že jste sýřan mom merkel vas přejme vždit jeto matka migrantu poslal ji allah pro muslimy 


Nepřihlášený uživatel

#14

2016-07-31 10:02

Nevím, z jakého titulu bychom se měli my přizpůsobovat muslimům. Pokud chce někdo žít u nás, nechť je to podle našich zákonů. Pokud se jim naše pravidla nelíbí, tak ať jedou domů.

Nepřihlášený uživatel

#15

2016-07-31 10:21

 Souhlas. 

http:// www.petice24.com/petice_pro_ okamzity_zakaz_islamu  _protoze_porusuje_lidska_prava

Link nefunguje, protože slabomyslný editor textu od nejmenované firmy likviduje všechny odkazy nad 90 znaků.