Chceme slavit Halloween v České republice!

Levacz

#1

2014-11-01 11:47

Tak si ho slavte, ale necpite to ostatním. Slaví se v anglicky mluvících zemích, což ČR není, takže nevidím důvod.

Adys

#2 Re:

2014-11-01 19:13

#1: Levacz -  

 je to keltský svátek. (keltové na našem území byli) takže vidím důvod 

Leo

#3

2014-11-01 22:42

Myslete na děti! Není to náhodou pro děti skvělý zážitek? chodit v kostýmu po městě a koledovat sladkosti? :) Podle mě to je pro děti super zážitek který se nebude konat jen kvůli lidem kteří ho nechtějí protože se slaví v USA? A jak tady někdo psal: "tak si to slavte, ale necpite to ostatním" tady jde o to chodit koledovat, ale když na někoho zazvoníte a řeknete Halloween tak vás pošle do prdele... To podle mě není moc pěkný zážitek pro děti :/ Vánoce, Velikonoce, Valentýn a další... nebyly původně české svátky! Zdobení stromečku pochází z Německa a nikdy jsem neslyšel žádného Čecha na to nadávat... Pokud to furt nechápete tak se koukněte na tohle video! https://www.youtube.com/watch?v=qluw_P5LNfg

Deacon

#4 Ne

2014-11-01 23:04

Je už historicky známo, že Češi musí neustále někomu lézt doprdele... Sakra lidi, koukněte se na ameriku, kde maj mnohem víc rodinejch domků a kde se to dá dělat.... Myslíte, že tady budou děcka zvonit na zvonky a říkat "Koleda nebo trest!"...? Fakt si myslíte, že je to nějakej super zážitek? Proberte se...

Leo

#5 Re: Ne

2014-11-01 23:16

#4: Deacon - Ne 

 Lozit někomu do prdele? Vždyť Američané ten svátek převzali od Irů ;) 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-01 23:37


Deacon

#7 Jo, lozit někomu doprdele... Koukni se na naši historii... Lezli jsme doprdele Anglii a FrRe: Re: Ne

2014-11-01 23:38

#5: Leo - Re: Ne 

 Jo, lozit někomu doprdele... Koukni se na naši historii... Lezli jsme doprdele Anglii a Francii - nechali nás napospas fašistům... Pak  jsme se upnuli k Rusko, protože nás zachránili ale pak nás zradili okupací... A teď lezeme doprdele Amíkům protože jsme prostě vlezdoprdelky...

Leo

#8 Re: Jo, lozit někomu doprdele... Koukni se na naši historii... Lezli jsme doprdele Anglii a FrRe: Re

2014-11-01 23:43

#7: Deacon - Jo, lozit někomu doprdele... Koukni se na naši historii... Lezli jsme doprdele Anglii a FrRe: Re: Ne 

 Já ale furt nechápu proč když někdo řekne slovo Halloween tak všichni začnou tvrdit že to je Emerický svátek... 

Assassin
Nepřihlášený uživatel

#9

2014-11-02 07:15

Proč by u nás být nemohl? Myslím, že je to dobrý nápad! (y) Stejně ho většina lidí už slaví, takže nevidím problém :)

XOXOXO

#10 Re: Re:

2014-11-02 09:17

#2: Adys - Re:  

 No jenže my jsme slované takže nevidím důvod. Od toho máme velikonoce.

alfonz

#11 Re: Re: Re:

2014-11-02 09:20

#10: XOXOXO - Re: Re:  

Velikonoce připomínají Kristovu smrt a vstání z mrtvých, když už kecáte, tak si aspoň něco zjistěte. Velikonoce taky nepocházejí z ČR, stejně tak Vánoce atp. Když tu tak mluvíte o naší kultuře a národnosti, slavíte Slunovraty a podobné pohanské svátky? ne? tak vidíte! :D 


Nepřihlášený uživatel

#12

2014-11-02 16:09

Bylo by krásné kdyby děti v České Republice slavili Hallowen stejně tak jako to dělají třeba v U.S.A tak jenom doufám že taková ta Swagerská komunikace bude toto dělat :)

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-11-02 18:22

Jsem moc rada ze někoho napadl tento nápad slavit jeden z nejlepších svátku vůbec.Byla bych moc rada kdyby se toto slavení tohodle svátku dostal i knam.
XOXOXO

#14 Re: Re: Re: Re:

2014-11-02 21:21

#11: alfonz - Re: Re: Re:  

 Děcka chodí na velikonoce taky na koledu, vymrskat ženský, tak jsem to myslel. A ne neslavím. :D No k tomu helloweenu stejně by mnoho lidí poslalo ty děcka někam, já osobně teda ne, ale znáte čechy. Mě by nevadilo kdyby se slavil, ale beru to realisticky, ikdyby zde bylo milion podpisů tak by to naše ignorantská vláda neřešila... 

fsfsg

#15

2014-11-03 15:20

´Dělejte dávejte ANO

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-11-03 16:32

Takovou petlici moh založit akorát degenerát.

Tak se odstěhuj do zaslíbené země USA a neotravuj se svou úchylkou ostatní


Nepřihlášený uživatel

#17

2014-11-04 11:30

vzdyt kdo vam brani ho slavit ? ale rozhodne nesouhlasim s tim, aby byl uznan statem, nase dusicky je to to same, jen je to pojate jinak, tak proc zavadet druhy svatek o tom samem ? kor kdyz vam nikdo nebrani v tom ho slavit a je jiz spousta vesnic kde tuhle maskarni provozuji

Alex

#18

2015-06-26 23:24

Co je Češi smrdí vám všechno, co není typicky český? Halloween je nejúžasnější svátek který mohl kdy vzniknout a slavím ho vždy! Seru na český svátky plný trapáren a nudy, tohle je báječný svátek HALLOWEEN FOREVER!


Nepřihlášený uživatel

#19 Re:

2015-06-29 12:05

#18: Alex -  

to spis ty mi prijdes jako Cech, kterymu smrdi vsechno cesky a tak se radsi zapojuje do podobnych slatatanin, jejichz podoby tu u nas jsou slaveny taktez jen jinak

ThulloBoss
Nepřihlášený uživatel

#20 Chci tu halloween!

2016-10-26 13:09

Měl by se Halloween slavit i v Česku stejně jako např: Velikonoce nebo Vánoce. Je to hodně zajímavý svátek a nejen děti by si ho užili. Věřím, že i podniky a firmy, by také dost vydělali. Proč neslavit tento svátek? Ať je oficiálně oznámeno "slavení Helloweenu" i v České republice!!


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Re:

2016-10-26 13:11

#2: Adys - Re:  

 Máte pravdu!

Kateřina Kučerová

#22 :)

2018-08-08 05:41

Osobně si myslím, že slavení Halloweenu by bylo super. :) Je to úžasný svátek nejenom pro děti, který krásně připomíná staré pohanské tradice, a pokud by to bylo uznaný oficiálně, určitě by víc lidí začlo vytahovat dýně. :)