MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#4751

2014-11-05 21:08

Nevím proč mám takového prezidenta.Já a moje rodina ho nechtěla.Přesto jsme věřili že se bude snažit nás reprezentovat.Nedělá to.
Tomáš

#4752 Pravda bolí

2014-11-05 21:11

Byť nesouhlasím s buranským projevem pana prezidenta, čta zdejší diskusi, musím s politováním uznat, že je náš národ pouze tupé stádo ovcí, ovcí tak snadno podlehnuvších mediálnímu nátlaku z určitých kruhů. Jak tak sleduji, protizemanovská hysterie padá na velmi úrodnou půdu. Je nad svět jasné, že se Zeman jaksi nehodí jistým mocným, kteří investují velké peníze na korumpování médií a různých pseudopolitiků, aby na Zemana útočili a pokusili se ho znemožnit natolik, že abdikuje. Naštěstí se tak v dohledné době nestane. Kdo uvažuje racionálně a nepřijímá bezmyšlenkovitě každou informaci z mainstreamu, nemůže to nevidět. Zbylé potrefené husy holt budou vždy kejhat, jak je naučí média. Hořké to zjištění, leč ne překvapivé.


Nepřihlášený uživatel

#4753 Re:

2014-11-05 21:12

#48: -  

 Tak to je fakt za 100 bodů.  Super hláška.  A trefná.  Díky. 


Nepřihlášený uživatel

#4754

2014-11-05 21:13

Nemam slov!

Nepřihlášený uživatel

#4755

2014-11-05 21:15

Myslím, že naši republiku už po Klausovi a nyní po levičáckém ožralovi už potkat nemůže.

Nepřihlášený uživatel

#4756

2014-11-05 21:16

Nepotřebuji se k tomu nijak výrazně vyjadřovat. Jednoduše jsem se svým vrchním státním reprezentantem nespokojen. Budu rád, když se umoudří a odstoupí.
Děkuji.
Pajošek

#4757

2014-11-05 21:16

Každý národ má prezidenta jakého si zaslouží. Nevím co jsme komu udělali.

Alespoň mám čisté svědomí že jsem ho nevolil.


Nepřihlášený uživatel

#4758

2014-11-05 21:18

To co se stalo mě nepřekvapuje - primitiv zůstane primitivem, i když ho korunují. Chybou bylo, že se tam vůbec dostal. Doufejme jen, že to lidem aspoň trochu otevře oči. I když právně tato petice nic nezmůže, přidávám se, abych vyjádřil svůj nesouhlas a znechucení nad hlavou státu.
Julia Nečasová

#4759 Re: Re:

2014-11-05 21:19

#4239: - Re:  

 ano, je jistě pravda že nevím zdaleka všechno, co a jak chodí. Ale jednu věc můžu říct jistě (stačí mi na to špetka dobrého vychování a soudnosti). Čuňata na hrad nepatří. Nepatří ani do rádia, kde se narovinu vyjadřují o kapele bojující proti útisku jako o "kundách, kurvác, děvkách". Nepatří před kamery, když se z opilosti sotva drží na nohou. Nežiji celý život v česku. Žila jsem dlouho v německu a Hong Kongu, více než dva roky v obou státech mi ukázaly dost cizího. A je pravda že náš stát je proti tomu díra. Ale nakonec, doma je doma, a hrdá nebo ne, je to moje vlast. Možná jsem mladá, ale dost jsem v poměru ke svým vrstevníkům viděla a zažila. A po tvrdší výchove v Asii si prostě myslím, že tohle by se na hradě dít nemělo. 


Nepřihlášený uživatel

#4760

2014-11-05 21:19

Ve všech bodech s ní souhlasím, i když chování Miloše Zemana mě v ničem nepřekvapilo. Stále nechápu, jak mohl být zvolen prezidentem! Naše děti si zaslouží lepší budoucnost než jakou jim on chystá!

Nepřihlášený uživatel

#4761

2014-11-05 21:21

Petice je nezbytná, alespoň jako informace do zahraničí, že nikoliv všechny občany na našem území reprezentuje tento děsivý prezident !

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 21:21



Nepřihlášený uživatel

#4763

2014-11-05 21:23

tohle může vykládat svým vypitózním sousedúm v novým veselí v hospodě u prezidenta,tam je jeho panství

Nepřihlášený uživatel

#4764

2014-11-05 21:23

Výstižná, přesná, objektivní, ve vzniklé situaci velmi potřebná. Hranice zdravého rozumu a normálního civilizovaného myšlení byla vysoce překročena. Ukažme demokratickému světu že nejsme národ tupých manipulovatelných ovcí.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 21:23



Nepřihlášený uživatel

#4766

2014-11-05 21:24

Vy jste fakt jen ubrečený paka... :D Nemluví zrovna slušně a diplomaticky, ale aspoň mluví pravdu!! Je smutné, že to nechcete vidět! Kdyby jste raději reagovali na většinu 'lidí' v parlamentu, kteří jen rozkládají... To oni ubližují naší zemi!!!! Vzbuďte se, ne nějaké petice, kde jste schovaní za monitory :) Začněte u sebe, drazí ''''''občané''''' a ''''''vlastenci''''''


Nepřihlášený uživatel

#4767

2014-11-05 21:26

Bohužel odstoupení nebo odvolání prezidenta je věc velmi složitá, skoro nemožná. Ale podpis beru tak, že něco přece musíme udělat!! Přece donekonečna nás tenhle člověk nemůže zostouzet a zesměšňovat před celým světem!

Nepřihlášený uživatel

#4768

2014-11-05 21:27

Proč se divíme, když jsme si ho zvolili... Je to ostuda...
vojtano

#4769 Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-05 21:27

#2281: - Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 Ale to není petice o nebo proti Pussy Riot (jejich postoj a protest koresponduje s tím, v čem a proti čemu bojují), ale o "houfu kund v rozhlase" v podání prezidenta ČR.
Sorry, nemluvím vždy jako slovník, ale nejsem prezident a nejsem v éteru!!! Je nedůstojné, aby se prezident vyjadřoval jako blbeček, a to i přesto, chce-li cílit na svou voličskou základnu.


Nepřihlášený uživatel

#4770

2014-11-05 21:27

Odstupte z funkce prezidenta ČR Miloši Zemane. Není již ve Vašich silách a naší trpělivosti s Vámi, abyste dokončil v této pozici funkční období.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 21:28



Nepřihlášený uživatel

#4772

2014-11-05 21:29

Výsledku voleb se mi nechtelo věřit, byla jsem velmi nepříjemně překvapena.

Z mého okolí ho nikdo nevolil, všichni vybrali druhou možnost.

Rozumný člověk mohl přeci toto očekávat, proto bylo lepší tomu předejít


Nepřihlášený uživatel

#4773 Zeman....nejmenší zlo

2014-11-05 21:29

Zeman v prezidentské volbě jasně ukázal, že je ze všech zúčastněných nejsilnější a nejinteligentnější osobnost a dostal většinu hlasů. Ten kdo se o prezidentské volby zajímal, tak musel jasně vidět jeho dominanci. To, že volil nevhodná slova, bylo na první pohled velice nešťastné, ale zároveň nikdo z Vás netuší, jaký to mělo účel. Pouze jste všichni zaslepeni mediální kampaní proti Zemanovi, která nemá obdoby. Viz. jeho návštěva Číny a absurdní rozbor toho, jestli se tam zmínil o lidských právech nebo ne. Nikdo z nás neví, co by se stalo, pokud by je tam začal moralizovat...určitě by se v Číně nic nezměnilo, možná by poklesl vzájemný obchod a možná, kdo ví, by stál najednou rohlík o korunu víc. A to bych vás potom chtěl vidět:D Nejsem zemanovec, ale nic není jen černé nebo bílé.....Ale pořád je to lepší volba, než stále usínající, čím dál míň artikulující a na FB kampaň stavějící Karel...Sprostá slova u hlavy státu jsou chybou, ale né až takovou, aby probíhaly petice a akce za jeho odstoupení z funkce...


Nepřihlášený uživatel

#4774 Re:

2014-11-05 21:29

#4772: -  

 A ty si pjéča :D


Nepřihlášený uživatel

#4775

2014-11-05 21:34

Zvrhlost projevu prezidenta by neměla být plivnutím dolním 10.mil.občanům do tváře.Od doby Emila Háchy nastává nová doba temna českého státu díky malomocnosti špatně smýšlející osoby.
Zemi uráží a rozděluje,ruce spojuje jen sobě.Slepec,co nevnímá,že tu má být pro stát.Ne jeho budhou.