MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#74276 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-21 12:48


Nepřihlášený uživatel

#74277 Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 13:12

#74259: Judge Roy Bean - Rudý zrůdy 

 Kdyby tu bylo více takových zrůd, jako vrazi Mašíni, tak by tu byla nacistická variace Islámského státu. S chutí bych ty zrůdy Mašíny podříl jako prasata, kterými nepochybně byli.


Nepřihlášený uživatel

#74278 Re: Stop ovarofašismu

2016-02-21 13:21

#74273: - Stop ovarofašismu 

 Já ti sdělím, že jsi xenofilní buzerant, ale to už víš.


Nepřihlášený uživatel

#74279 Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-21 13:25

#74272: černej kokot tobě do prdele - Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě  

 Oněch 94 % chcete podložit "průzkumem" Sanepu? 

Mimo to, demokracie je úžasná v tom, že dovoluje jedincům vysvětlovat jejich i nevětšinové názory, které dokonce mohou být i správné. 

Vy vaše názory nedokládáte argumety, prostě jem mluvíte o jakési "většině" zjištěné "kdo ví kým" bez toho, abyste definoval, jak vznikal vzorek, na kterém byl průzkum prováděn, zdali o nen vzorek má povědomí o Všeobecné deklaraci lidských práv, Ústavě ČR, Lisabonské smlouvě a dalších závazných dokumentech pro každého z nás. 

Jak jste si jistě povšiml, já svá tvrzení dokládám jasnou argumentací. 


Nepřihlášený uživatel

#74280 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-21 13:28

#74276: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě  

 Ty jsi potrefená buzerantská xenofilní husa. Kup si nikáb a táhni.


Nepřihlášený uživatel

#74281

2016-02-21 13:53

Účastník Majdanu: „Ano, střelil jsem policisty do zátylku“


Muž, který se zúčastnil v roce 2014 protestů za demokracii a svobodu na Majdanu řekl, jak zastřelil dva policisty. „Říká se, že jsem zabil ranou do zátylku, a je to pravda ... nemohl jsem čekat, až se rozvinou," uvedl.

 
21.únor 2016 - 14:01

Obyvatel Lvova Ivan Bubenčik, který se označil za účastníka protestů na kyjevském náměstí Nezávislosti, uvedl, že 20.února 2014 osobně zastřelil dva příslušníky zvláštních sil Berkut, který byl po převratu rozpuštěn.

Na rozhovor s Bubenčikem, které zveřenilo Bird in Flight, upozornila řada ukrajinských médií. Bubenčik uvedl, že nejpozději do 20. února po požáru v Domu odborových svazů (stojící na náměstí Nezávislosti – pozn.) se protestující přestěhovali do konzervatoře, ze kterého stříleli z loveckých zbraně po speciálních silách. Podle něj, v dopoledních hodinách dne 20. února jeden z účastníků přinesl na euromajdan útočnou pušku Kalašnikov a 75 nábojů.

„Střílel jsem z nejvzdálenějšího okna od Majdan za sloupky ve třetím patře. Odtamtud jsem jasně viděl policejní štíty ... a vybral jsem si ty, co veleli. Neslyšel jsem je, ale viděl gesta. Vzdálenost nebyla velká, takže na oba velitele stačily dva výstřely ... říkají, že jsem je zabil ranou do zátylku, a je to pravda, tak se stalo, že byli zády ke mně a neměl jsem možnost čekat, až budou rozvíjet. Jak Bůh určil, tak bylo provedeno,“ sdělil suše.

Vedoucí odboru zvláštního vyšetřování Generálního prokuratury Ukrajiny Sergej Gorbatjukuvedl v komentáři ukrajinské službě BBC, že Bubenčik již dříve figuroval v případě vražd na Majdanu, ale vznést vůči němu podezření bylo nemožné kvůli rozhodnutí Nejvyšší rady: „Podle rozhodnutí Nejvyšší rady, všechny osoby, které se účastnily trestných činů proti policistům (v době Majdanu - pozn.), spadají pod případy amnestie. Jejich případy musí být uzavřeny. Nemohou být zatčeni, a nesmí být proti nim vzneseno podezření."

Poté, co ukrajinská vláda odmítla koncem roku 2013 podepsat asociační dohodu s EU, se hlavní náměstí v Kyjeve stalo středem protestů. Později se Majdan stal i místem tvrdého střetu opozičních aktivistů a bezpečnostních sil za použití střelných zbraní a „molotovových koktejlů“. Důsledkem byly ztráty desítek životů na obou stranách.

Le Temps: Zpráva RE o dění na Majdanu - krutá rána Kyjevu!

Historie střelby na lidi při nepokojích v Kyjevě v únoru 2014 hrála významnou roli při uchopení moci tehdejší opozicí. Ale kromě jednostranného pohledu typu „ďábelský Berkut“ versus „bojovníci za demokracii, svobody a evropské hodnoty“, které přejímaly západní sdělovací prostředky (včetně českých), se zároveň začaly ozývat hlasy, ževraždění na Majdanu nebylo jednostranné.

Spekulace se v tomto případě se posílily poté, co byl na internetu zveřejněn záznam telefonického rozhovoru ze dne 26. února, kdy ministr zahraničí Estonska Urmas Paet hovořil s tehdejší šéfkou diplomacie EU Catherine Ashtonovou. Během jednání Paet prohlásil, že „rychle roste chápání skutečnosti, že za těmi ostřelovači nebyl Janukovyč, a za nimi stál někdo z nové opozice“.
Zlatí komunisti!

#74282 Zločiny kapitalismu!

2016-02-21 14:48

 Žádná předlistopadová pohádka nebyla tak stupidně ideologická jako Planeta Yó ze 7.9.2015 nebo večerníček o příliš bílé Sněhurce.


Nepřihlášený uživatel

#74283 Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 14:53

#74277: - Re: Rudý zrůdy 

 Ty jsi rudá zrůda to se hned pozná...a co důchod?Dostali jste přidáno?


Nepřihlášený uživatel

#74284 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-21 14:55


Nepřihlášený uživatel

#74285 Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 15:10

#74283: - Re: Re: Rudý zrůdy 

 Já jsem vlastenec a jsem připraven zabíjet nepřátele českého národa, jako byli Mašíni.

Angela Merkel

#74286 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-21 15:17


Nepřihlášený uživatel

#74287 Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 15:23

#74285: - Re: Re: Re: Rudý zrůdy 

  "Já jsem vlastenec a jsem připraven zabíjet nepřátele českého národa, jako byli Mašíni."

Běžte to o sobě sdělit na státní zastupitelství. 


Nepřihlášený uživatel

#74288 Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 15:29

#74287: - Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy 

 Tam nahlásím tebe za schvalování zločinů vrahů Mašínů. Schvalování trestného činu je také trestný čin. Navíc jsi evidentně nepřítel českého národa a tedy i potencionální terorista, jako byli Mašíni.

sluničkařske buzny

#74289 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-21 16:00

#74280: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě  

 na nikab jsem moc hezkej a moc velkej bezvěrec natož byt muslim navic odstěhovat se do islámské země na to jsem moc bilej to si radši zažadam o azyl v rusku  ale ty se ožen třeba s kozomrdem nechceš jet na vylet třeba do kolina nad rynem podkaš tam třeba nějakeho islámského obohacovače  a bude nějaka romantika při svičkach a podkaš třeba zacka afrona a justina biebera a date grupač s islámisty a budeš křičet och och och och až tě bude bolet prdel s analniho sexu a už si lizal prdel třeba eritrejcum tu pravou lasku potkaš a budeš skuhrat jako ženska při měsičkach a nezapomen na tampon až s tebe bude valit krev kdo to ma poslouchat


Nepřihlášený uživatel

#74290 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 16:18

#74288: - Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy 

 SLAVA Masinum,narodnim hrdinum. Podriznout bolsevickou bestii je hrdinsky cin. Plne schvaluji ciny tech peti opravdovych cechu. A svine bolsevicky, co jako s tim udelate?


Nepřihlášený uživatel

#74291 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 16:21

#74290: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy 

 Oběs se zmrde, uleví se ti a všem okolo taky.


Nepřihlášený uživatel

#74292 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 16:29

#74291: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy 

 Blbe a slabe. Ty smejde ty musis byt komunista. Schvaluji hrdinske ciny Masinu a ostatnich.....


Nepřihlášený uživatel

#74293 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 16:42

#74288: - Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy 

 Tak to mne v klidu nahlašte, treba na lampárně na hlavním nádraží :-). 


Nepřihlášený uživatel

#74294 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 16:44

#74291: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy 

 Vy snad myslíte, že komunistická totalitě je něco jiného než fašistická totalita? 


Nepřihlášený uživatel

#74295 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 16:55


Nepřihlášený uživatel

#74296 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-21 17:04


Nepřihlášený uživatel

#74297 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 17:06

#74291: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy 

 Nepotřebuješ vycévkovat geronte?

Občané ČR

#74298

2016-02-21 17:08

"My nechceme v naší zemi Ovarstán"


Nepřihlášený uživatel

#74299 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy

2016-02-21 17:26

#74294: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rudý zrůdy 

 Ano. Fašismus je nejvyšší forma korporátního kapitalismu.

sluničkaři namleti do masokostní moučky

#74300 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-21 17:30

#74296: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě  

 a tve koule patři do babišistanu už sis pořidil turban a bilou košilku se kterou budeš chodit po ulici jako spravny věřici muslim