MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Jirka

#8151 poznámka pro Ondřeje

2014-11-08 09:05

#8129: Ondřej - USA hájí pouze své zájmy

Ondřeji, to přece dělá každý stát. Hájí své zájmy. A co jiného by měli dělat ? Ale to s tou "americkou propagandou" je skutečně nesmysl. Např. já mám svůj vlastní rozum a tím se řídím. A žádná americká propaganda mě nezajímá. Ostatně zkuste se podívat na tu ruskou propagandu. Je daleko agresivnější. Ale to sem nepatří.

Roman Skácel

#8152 Re: Re: Re: Podepsali jste si válku..

2014-11-08 09:10

#8144: Ondřej - Re: Re: Podepsali jste si válku.. 

Ondřeji, soudruh není nadávka, za to se stydět nemusíš, pokud se nestydíš za to, co jsi sem už zveřejnil, jako svůj názor.

Nezlob se, ale válka nebude, Rusko může ještě tak po kouskách trhat na kusy Ukrajinu a ještě se snažit, aby zbytek světa nemohl prokázat, že ji škube právě Kreml. A protože to může, tak to dělá, přece podle práva silnějšího, jako kdysi. A jen napovím, kdo tento národ vede. 

Tak vidíš, co je možné čekat od národa, který si do čela zvolí člověka, který by u nás v ČR nemohl kvůli Lustračnímu zákonu dělat ani ředitele odboru na krajském úřadu...

Pokud nebudeme v názorech na Rusko jednotní, tak mají solidní šanci, o nic jiného jejich propagandě ani nejde, jen tu jednotu NATO a EU co nejvíce rozvolnit.

Na to tu mají lidi, jako jsi Ty a mnozí další a taky pana Zemana...


Nepřihlášený uživatel

#8153 Re: poznámka pro Ondřeje

2014-11-08 09:14

#8151: Jirka - poznámka pro Ondřeje 

Nejhorší je ovšem bolševická propaganda a té je tady také dost.V souvislosti s prezidentem to dobře vystihují slova písně : "tak už máme co jsme chtěli...." 

Roman Skácel

#8154 Re: Re: Re: i Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 09:15


Nepřihlášený uživatel

#8155

2014-11-08 09:18

je to idiottttt

Nepřihlášený uživatel

#8156

2014-11-08 09:23

Odstupte!!!!
Homolské

#8157 Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-08 09:24

#5040: Alexandra - Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Zemana jsem nevolil, nemám ho v oblibbě, ale ty soudruhu mě děsíš. Chováš se jak komunistický dobytek. Budeš jak komouši vyrábět důkazy za zradu státu. Se propleskni.


Nepřihlášený uživatel

#8158

2014-11-08 09:27

plně podporuji odstoupení prezidenta Miloše Zemana
FOX

#8159

2014-11-08 09:30

Nevím co se vám nelíbí první člověk, který nazívá skutečnost pravími slovy, měli by jste spíše být za to rádi, a né za politiku, která mlží, lže a je plná hašteřivých dětí, které se pouze navzájem  obviňují a nedokáží přímo a jasně odpovídat na položené otázky a hlavně nejsou schopni se otevřeně a nepokritě přiznat ke svým neúspěchům a podvodům.

A navíc nevím čemu se divíte, jak jinak má przident naší republiky reprezentovat obyvatele, křeří jsou ve světě známí jako hulváti a sprosťáci. Navíc nevím co Vás pohoršuje na vyjadřování pana prezidenta neboť tyto slova jsou každo denně slyšet po ulicích, v běžných rozhovorech a to nejen u dětí ze základních škol ale i u jejich rodičů.

Dovolu ji si říci, že každý stát v první řadě reprezentují jeho obyvatelé a až pak jeho hodnostáři. Proto zameťme si každý před vlastním prahem.

Jeden příklad za všechny jak je možné že po komunálních volbách ve městech nevládnou výtězné strany, které si svobodně obyvatelé zvolily.

Pokud nebudou vyslyšeny hlasy obyvatel potom se v tomto státě bude nadále dařit korupci, spronevěrám a stát jako takový bude hnít a proto se Vás ptám jak jinak měl Náš preziden už konečně upoutat naší pozornost, abychom nezůstávaly slepí k tak důležitým problémům.

Tento jeho záměr měl však jiný konec místo toho, aby chom jsme si uvědomily na co se nás snaží upozornit raději se budeme zaobírat tím jak to pronesl.

Na tuto problematiku se snaží spousta lidí upozornit, ale když jmse všichni hluší a slepí tak už hold bylo nutno přitvrdit. A nikdo z Nás nemůže říci, že nám to nebylo jasně řečšno.

Tedy pokud se nezačneme věnovat samotné podstatě problému, ale pouze jeho přednesené formě můžu sklidem říci, že jme omezení a hloupí a zasloužíme si takovéto přednesy neboť ignorujeme upozornění, která Nám byla přenesena slušnou formou a ta co byla řečena tvrdě ignotujeme taktéž.

Roman Skácel

#8160 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 09:30

#8124: Ondřej - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tak vida Ondřeji, tentokrát opravdu souhlasím s tím, že korporace vládnou. A nejenom světu, jedna aktuálně spoluvládne a jednou bude vládnout i v naší zemi.

A víte proč?

Protože ji budeme volit. Zvolíme si ji, protože jsme dostali tu a tam koblížek zaplacený tou korporací. Jak je to vlastně snadné, že.

Ovšem to, že bychom si tuto korporaci nezvolili demokraticky odmítám, jako v případě pana Zemana pak bude platit, co jste chtěli, to máte... :-)

Kámen.


Nepřihlášený uživatel

#8161

2014-11-08 09:31

podporuji tuto petici za odstoupení prezidenta Zemana

Nepřihlášený uživatel

#8162

2014-11-08 09:32

Konečně!
Ondřej

#8163 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 09:43

#8160: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ano je to snadné... hlavně je důležité aby dobře spočítali hlasy... :-)))

Zez

#8164

2014-11-08 09:44

Jsem pro odstoupení našeho prezidenta. Mimo jiné je i jeho zahraniční politika naprosto příšerná (a to nemusím být politik a odborník!).

Jsem rovněž za odstoupení celé řady našich poslanců a senátorů. Je s podivem, jak za peníze daňových poplatníků dokáží vytvářet svou vlastní politiku - návštěva konfliktních států apod. Může poslanec hovořit jménem parlamentu? Podle mě by to mělo být přinejmenším vysoce trestné!

Dále mě nepřestává udivovat jejich souhlas s okupací suverénního státu Ukrajina. Copak neznají naší historii se zabráním našeho pohraničí? A co rok 1968? Podle mého názoru se jedná o stále stejný scénář.


Nepřihlášený uživatel

#8165

2014-11-08 09:46

Tuto petici musel vymyslet ale opravdu hodně chorý mozek.


Nepřihlášený uživatel

#8166

2014-11-08 09:47

Zeman není můj prezident, protože volby vyhrál prostřednictvím lsti a lži.
Jiří

Nepřihlášený uživatel

#8167

2014-11-08 09:49

Prazsky hrad neni hospoda!
Daš

#8168 Re: Hulvát

2014-11-08 09:49

#8128: Ondřej - Hulvát 

 Ondřeji, nevadí ti to množství superzlodějů, kteří si v ČR nakradli a lup převedli do jiného státu a žijí tam? I kdyby si někdo přišel stejným způsobem k majetku je pro mě rozhodující, že zůstává v Česku - alespoň majetek utácí zde. Ti, co odešli, jsou nejhorší verbež a, bohužel, jsou stále beztrestní. Špatná politika, že?


Nepřihlášený uživatel

#8169

2014-11-08 09:50

Beee....beeee....jste stádo ovcí a tahle petice na tom těžko něco  změní ;-)

Zaz

#8170 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 09:52


Nepřihlášený uživatel

#8171

2014-11-08 09:58

konečně se něco děje

okc

#8172 Re: Re:

2014-11-08 09:59

#8001: - Re:  

Dle grafické formy a obsahu především první věty musí být každému jasné, že tento příspěvek nemůže být míněn vážně. Souhlasím i s předchozím komentářem.

Ondřej

#8173 média

2014-11-08 10:01

http://www.youtube.com/watch?v=EAEGuRyai8c

Malý pokus, ale zdejší inteligenti to zřejmě odsoudí jako proruskou propagandu...


Nepřihlášený uživatel

#8174

2014-11-08 10:01

Děkuji za tuto iniciativu, protože je nás hodně, kterým tato petice mluví z duše, nemáme ale čas něco aktivně podniknout (naše chyba...). Bohužel i v případě toho člověka, který momentálně sedí na Hradčanech, platí, že "Vox populi, vox Dei". Osobně jsem přesvědčen o tom, že tragédie českých začala již před sto lety atentátem v Sarajevu a od té doby to jde z kopce(snad s několika málo výjimkami potvrzujícími toto pravidlo). O úrovni "lidu" je možno se přesvědčit rozkliknutím diskusí na novinky.cz.

Nepřihlášený uživatel

#8175

2014-11-08 10:04

Přemýšlím komu tahle petice vlastně prospěje......hmmm?????.....možná Kalouskovi (třeba si to zaplatil), nebo někomu podobnému.....???????