MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA / Oznámení / Poděkování / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#126 Re:

2014-11-07 18:44

#124: -  

 Miloše Zeman přirovnáváte k Janu Husovi? Miloš Zeman je panelákový kulturista, jakýsi přeobraz normalizačního bolševického proletáře. S Janem Husem nemá společného opravdu vůbec nic a co především s ním nemá společného, tak to je mravní základ. Jan Hus by do komunistické strany nevstoupil, to by skutečně možné nebylo, Miloš Zeman dokonce komunistou zůstal do dnešních dnů, navíc svůj světonázor kombinuje s druhou zrůdnou ideologií a to fašismem. 


Nepřihlášený uživatel

#127

2014-11-07 19:03

Taky jsem hlasoval a sleduji jak počet nespokojeních lidí pomalu, ale stále roste, obávám se, že požadované množství kolem 3 milionů hlasů jen stěží dosáhnem ,když v roce 2011 byl počet zaregistrovaných na facebooku bylo něco přes 3 miliony ?

Nepřihlášený uživatel

#128

2014-11-07 21:51

strčte si tu vaši pertici do pr..le
Hanhan

#129 Re: Hani,

2014-11-07 23:01

#3: -  

 i mě jste tím odsouzením šmahem nadzvedla mandle, protože o věku to rozhodně není. Je mi 58 let, mému manželovi ještě víc a o tom, že Zeman nezvládá ani svou funkci, natož ješitnost a ego  jsme byli oba přěsvědčeni již v době, kdy měl funkci premiéra a považovali jsme ho za neštěstí a ostudu této země, takže vůbec nepřichází v úvahu, že bychom jej volili za prezidenta!  Ono to bude pravděpodobně záležet i na regionu a na mnoha dalších věcech. Já třeba jsem zase měla při volbách dojem, že opravdu hodně mladých lidí už nepřišlo k druhému kolu voleb, protože měli pocit, že "jeden dědek jako druhý". Ano, nebyl užžádný extra výběr, jenomže pan Schwarzenberk má štábní kulturu, na rozdíl.


Nepřihlášený uživatel

#130

2014-11-08 11:01

Už je toho opravdu moc.Zeman ani Bureš(Babiš)ale za to nemůžou.Zamyslet by se měli ti lidé,kteří je volili.Vždyť Zeman nedělá žádný rozdíl mezi pobytem v noře na Vysočině a Hradem.Na té Vysočině dělal ostudu jenom sobě.Na Hradě ji dělá všem.Roman Krejčík

Nepřihlášený uživatel

#131

2014-11-08 13:44

Nechci prezidenta řízeného z Moskvy. Poslední události nasvědčují tomu, že Zeman patří mezi politiky ( prezidenty) z východoevropských zemí , pomocí nichž se Putin snaží svůj vliv posunout až dovnitř Evropské Unie. Zemanova sprostá dehonestace skupiny P. Riot , která je do jisté míry symbolem boje proti putinovcskému režímu, mohla být na ruskou objednávku.
Ruské straně je Zeman zavázán, protože pomohla financovat jeho prezidentskou kampaň.

Nepřihlášený uživatel

#132

2014-11-08 21:42

Stávající prezident je chudák a nemrava, zahleděný do sebe, potřeboval by léčit. Český národe, to skutečně musí vzejít ze všeobecného hlasování takový duševní invalida? Není tady chytřejších a slušnějších lidí?
Sam

#133 Souhlasím s výroky

2014-11-09 09:24

Filipa Renče na adresu režižéra Němce. Neměl se omlouvat, není za co....

Sam

#134 Re:

2014-11-09 09:25

#128: -  

 Přesně tak, je to fraška.... Už ty jména co se tam objevují... To se zas Miloš zasměje :)


Nepřihlášený uživatel

#135

2014-11-09 16:26

co vám jsou platné nějaké podpisy, když nemáte adekvátní náhradu, nebo snad ano a prezident za zákona nejde odvolat. Je to jen takový výbuch do tmy. zbytečně zatěžujete nesmysly lidi, než by jste řešili podstatu věci, která by vedla ku prospěchu občanů ČR.
šmudla

#136 Re:

2014-11-09 17:41

#8: Pavel 25 -  

 Smysluplnějšího? Není snad dost smysluplné alespoň se pokusit o to, aby naši zem nereprezentoval "nemocný" člověk jehož mozek je zdevastovaný alkoholem natolik, že snad už ani neví co dělá a povídá?

Chulda

#137 Re: Re: Re: Re: námitka.

2014-11-09 19:48

chulda

#138 Re: souhas!

2014-11-09 19:50


Nepřihlášený uživatel

#139

2014-11-10 07:11

Stejně s tím nic nezmůžeme, byl přeci demokraticky zvolen.:-(

Nepřihlášený uživatel

#140

2014-11-10 12:13

Dobrý den,souhlasím s vámi,ale bude to těžký boj.Reakce některých mých známých byla velice zlá.Ono se už asi slušnost a pokora "nenosí",navrch mají hulváti a prospěcháři!Revoluci v 1989 si lidé vyložili jako že vše je dovoleno a jaká je vláda takový je i národ.

Nepřihlášený uživatel

#141 Re: Re: Hani,

2014-11-10 12:16

#129: Hanhan - Re: Hani, 

 Souhlasím!!!


Nepřihlášený uživatel

#142 Re:

2014-11-10 12:47

#3: -  

 Ja bych to tak nepaušalizovala, osobně jsem věku 55+ a mý kamarádi rovněž nebo i starší. A pokud vím tak nikdo z nich nevolil toho pána sedícího na Hradě a všichni umí zacházet docela hodně dobře s počítači a dost z nich tu petici podepsalo. A to přesto, že jsme z venkova.

hanička z myslivny

#143 Re: Dobrý den

2014-11-10 21:40

#20: - Dobrý den 

 Tak např. mně více vadí, že náš vrcholný politik , bohabojný a křesťanský kníže, ženatý pán,  se veřejně ukazoval se společnicí , holkou, která předváděla v hospodě 4.cen.skupiny  na stole lesbický sex . To je pro mně silný kafe. Taky by mě zajímalo, proč nikdy nikdo ve sděl. prostředcích nepřeložil do češtiny název Pussy Riot.


Nepřihlášený uživatel

#144 Re: Re: Dobrý den

2014-11-10 23:21

#96: Pepan - Re: Dobrý den 

 Zdeněk Pohlreich nás z ní vyhnal protože muži vaří lépe.Takže jsme tady.


Nepřihlášený uživatel

#145

2014-11-11 18:32

A existuje petice proti teto petici?

Nepřihlášený uživatel

#146 Re:

2014-11-12 05:54

#25: -  

 

Mirečka

#147

2014-11-12 06:01

Nevím, z jaké rodiny vyšel "nepřihlášený uživatel" když mu nevadí Zeman plný vulgarit, já ho nevolila a napsala jsem už tehdy, že jeho polívku kterou nám uvařil když byl v minulých vládách jsme už jedli, a se nadala jíst. Zeman byl špatná volba.

Lu

#148 Re:

2014-11-12 08:39

#25: -  

 Vy byste chtěl žít ve společnosti, kde by se apriori zakazovala seskupení lidí se jmény "pus*y riot"? Jasně, chovají se značně nestandartně, zřejmě za to občas zaslouží i trest, ale ne takový, jaký v Rusku dostaly. Vždyť byly jedněmi z prvních, kdo upozorňoval na nebezpečí plynoucí z Putina a jeho režimu. Myslíte si, že by se o tom tolik lidí dozvědělo, kdyby to dělaly "slušně a kultivovaně"? A že to jsou nebezpečí veliká, to začínáme vidět až teď.

Lu

#149 Re: Re: Dobrý den

2014-11-12 08:51

#143: hanička z myslivny - Re: Dobrý den 

 Tak pro upřesnění, pussy není v přesném překladu vůbec to sprosté slovo, které pan Zeman použil. Především to znamená kočička, koťátko, přeneseně roztomilá dívka a až jako vulgární druhý smysl to může být zdrobnělé označení ženskéko pohlaví. Kun*a je cunt. Takže i v tomhle si pan Zeman ohýbá pravdu, jak se mu hodí.


Nepřihlášený uživatel

#150

2014-11-12 10:17

Onu prezident Zeman už udělal pro svých dolních deset milionů dost ostudy, ovšem byl zvolen v demkraticjých volbách a vědělo se o něm dost. Pochybuji, že odstoupí, takže je to lekce pro české voliče, tedy i pro ty, kdo k volbám nešli. Snad bude nejlépe, aby si
Češi vypili tento hořký kalich až do dna. A jsou-li nepoučitelní, tak jest vše jak má být. Demokracie jsou toliko pravidla hry, nikoliv ideologie.