MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA / Oznámení / Je třeba vytrvat / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#101

2014-11-25 11:36

Přátelé, děkuji Vám. Tato akce mne utvrdila v tom, že v Čechách axistuje hodně slušných lidí,. Bohužel z minulych voleb vyšel jako vítěz člověk nejlepší z nejlepších, který representuje nás všechny nepřijatelným způsobem.

Nepřihlášený uživatel

#102

2014-11-25 12:05

Hezký den, chtěla bych se zeptat, při 100 000 podpisech se již peticí musí zabývat vláda, ne? Petra Demšoránová

Nepřihlášený uživatel

#103

2014-11-25 15:33

Vážený pane Nemec, jsem Slávka Dutková, bývalá asistentka Václava Havla z jeho kanceláře ve Voršilské, kam jste občas zašel. Vaše návstěvy byly velmi milé. Děkuji vám za váš podnět k podpisové akci a rozhodně podpořím další, které pomohou upozonit, že nejsme stádo a zasloužíme si lepšího prezidenta, než je Miloš Zeman. Srdečně zdravím.

Nepřihlášený uživatel

#104

2014-11-25 15:38

kolik, že má republika obyvatel? 10 000 000. Jakým právem (demokratickým :-) chcete rozhodovat o naprosté většině, která to nepodepsala.

Nepřihlášený uživatel

#105 Re:

2014-11-25 15:41

#102: -  

 Vláda prezidenta neinstalovala. Byl zvolen naprostou většinou obyvatel v přimé volbě. Proto se vláda do toho montovat nebude. Zklamaní? Určitě!!! "-)))


Nepřihlášený uživatel

#106

2014-11-25 15:42

Hmm 100 000 z 10 000 000. No, to je prd . 

PDy

#107 Petice

2014-11-25 17:05

Nevím, petice je jedna věc, ale to co se děje je věc druhá a i když jsem současného prezidenta nevolil, mám proti němu spoustu výhrad, tak házení vajec je dost extrémní záležitost. Takže nesouhlas ano, ale pokud možno tak co nejslušnější formou. 


Nepřihlášený uživatel

#108

2014-11-25 18:03

pořádající tým je prostě úžasný, myslím že jinou cestou, než internetem už to nejde provádět - demonstracemi to už jenom manifestovat - DÍKY

Nepřihlášený uživatel

#109 Re: DĚKUJI. jsem Julie Jakubův

2014-11-25 18:06


Nepřihlášený uživatel

#110

2014-11-25 20:25

Předat Senátu to chcete po dosažení 100 000 hlasů? Nechce to se nějak zviditelnit přes média?

Nepřihlášený uživatel

#111

2014-11-25 20:47

Z mého pohledu to říkáte moc dobře, slušně, ale důrazně. :)
Brabenec

#112 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-25 23:50

#64: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Je snad jasné, že "provopis" je překlep, ne hrubka. Na rozdíl od "by jste", což je skutečně symptom chabé češtinářské zdatnosti. Jo a jinak souhlasím s jednou paní v některé z předchozích reakcí, že pan Němec samozřejmě nenavádí nikoho k házení věcí na zemana, naopak vyzývá k slušnému protestu. To, že si z pietní akce na Albertově pár hejhulů udělalo cvičné střelby nezastíní fakt, že naprostá vetšina zúčastněných nebylo tupé stádo, protože ostatním mluvčím po zemanovi dali prostor pro jejich projevy. Nikoli tak zemanovi, protože ty jeho demagogie a ožralé žvásty už fakt nechce nikdo poslouchat, natož být tímto hnojem mezinárodně reprezentován...

Brabenec

#113 Re: Re: Re: Statistika

2014-11-26 00:05

#80: boban - Re: Re: Statistika 

 hahaha, tak takhle už jsem se dlouho nezasmál, nepatříte náhodou k vesmírným lidem??? všeobjímající světová (nejlépe židovská) konspirace. pane jsem rád, že nejsem ve vleku myšlenek typu "všechno je spiknutí a nic s tím nemůžu udělat, a proto sláva zachránci putinovi!!!" vaše poddanská morálka je smutná, ale naštěstí žijememe ve světě, kde je možno projevit aktivní občanský postoj, třeba prostřednictvím této petice (která mimochodem nemá nic společného s házením vajec na Albertově...) tak nestrašte už spiklenci, ukrytými kilometry pod zemí, odkud řídí světaběh. pohádky se píší trochu jinak:))


Nepřihlášený uživatel

#114

2014-11-26 07:06

Vydržíme!!!

Nepřihlášený uživatel

#115

2014-11-26 07:57

je to vulgarni osoba, uz predtim, nez pouzil sprosta slova, ta mi vadi na nem nejmin

Nepřihlášený uživatel

#116 Re:

2014-11-26 08:11

#75: -  

 Naprosto souhlasíme, celá rodina. To, co se podařilo udělat ve světě, pro náš stát,

postavit se za dodržování lidských práv atd., to teď ten pán na Hradě ničí a vrhá

nás zpět do doby před revolucí. Svými výroky ohrožuje naši republiku a její občany.

Dávat za vzor Rusko, Čínu a jiné země je nehorázné. Má v tom i spojence (Klaus atd).

Je jasné, že bychom se měli nějak semknout a snažit se pana Zemana svrhnout.

Můj a několika dalších členů rodiny, to president není, my ho nevolili a stydíme se

za něj.ˇDali jsme mu červenou kartu. Čím dál více se bojíme, kam nás dostane, jen

prosíme, nedejme se vrátit zpět pod vládu Ruska!!! Hajme i nadále lidská práva,

svobodu... vytrváme a podpoříme cokoli.

Renata D.


Nepřihlášený uživatel

#117

2014-11-26 08:24

Dobrý den, mám jednu důraznou připomínku: Připojila jsem se k této petici a plně s odstoupením souhlasím.Uvědomuji si zároveň skutečnost, že tím, že o člověku, který je v této chvíli na místě prezidenta,neustále mluvíme,tak ho svým způsobem POSILUJEME! Je potřeba začít mluvit člověku, kterého naopak na této pozici CHCEME!A tomu svoji energii věnovat.
Špatná reklama je žel opravdu reklama, spousta z nás si vůbec neuvědomuje, že to tak ve výsledku funguje. O kom mluvíte, (jakkoliv),tomu posíláte svoji sílu.

 


Anonymous

#118 Re:

2014-11-26 08:29

#117: -  

 A koho tam chcete?

Martin Z.

#119 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-26 08:40

#112: Brabenec - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ano, provopis je překlep..... Jste dement, kdyby to byl překlep, tak jsou ty písmenka vedle sebe a ne na opačných koncích klávesnice. Je zvláštní, že dav byl neukázněný,pískal, hučel a házel potraviny i v době, kdy mluvili jiní. Všichni jste tu banda pokrytců, která vidí to špatné na všech ostatních, ale začněte u sebe, hlavně vy Brabenec. Až nebudete chtít na hradě Šlafnberga,tak potom sepisujte debilní petice!!!


Nepřihlášený uživatel

#120

2014-11-26 09:45

Dobrý den.Od volby prezidenta naše rodina prezidenta nemá.Myslím,že jsme přišli o jedinečnou příležitost zvolit si prezidenta,který sice trochu plave ve státní hymně,ale mohl být čestným nástupcem Masaryka a Havla.Nevím jestli jste volil podobně,ale po zvolení Zemana nás to každý den utvrzuje,že pro naší rodinu byl Karel jediná správná volba.
Zeman je problém,ale nejsmutnější je na tom těch 50% našich spoluobčanů,kteří ho volili a kteří si stále stojí za svou volbou.

Nepřihlášený uživatel

#121 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-26 09:48

#119: Martin Z. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Typickej hospodskej pokleslej a sprostej.A takový volili Zemana.

Martin Z.

#122 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-26 10:14

#121: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Typický, hospodský, pokleslý a sprostý. A takoví volili Zemana.

NAUČTE SE POUŽÍVAT JAZYK ČESKÝ


Nepřihlášený uživatel

#123

2014-11-26 22:10

Podepsal jsem, ale nejak mi tam v tech 4 bodech chybi to hlavni, a to ze se za dva roky Zeman prerodil z neskodneho zapomenuteho duchodce v de facto mafiana, co jde na ruku mistnim sedym "podnikatelskym" strukturam, ktrere si jej vozi jako maskota do Ciny, Kazachstanu atd. domlouvat jim tam soukrome zakazky.. A mimo to je Zeman navic podruh Putina a zavadi v CR nove RVHP. To ze je to opilecke individuum bez vychovy a taktu, co nereklo nikdy nic koudneho, vime od doby, co ho na nas spolu s Klausem pustili z prognostickeho ustavu.

V. Janik

Nepřihlášený uživatel

#124

2014-11-27 10:24

Ano,

je treba vydrzet a pokracovat ...

"dávat slušně, ale důrazně najevo svůj názor",

.... protoze pan prezident bohuzel pravdepodobne rekne neco jako:

100 000 podpisu, to se mne netyka

M. Daniel

 

 


Nepřihlášený uživatel

#125

2014-11-28 06:44

Děkuji za Vaši aktivitu a práci, kterou odvádíte při organizování takové akce! KONEČNĚ někdo sjednotí nás všechny nespokojené a dá tomu nějaký důstojný rámec. Díky moc! Zuzana Kratochvílová