RODIČE A JEJICH DĚTI S HANDICAPEM

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno RODIČE A JEJICH DĚTI S HANDICAPEM


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-21 19:31

plně souhlasím a púodporuji

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-11-21 19:36

Je to k neuvěření jak se v tomhle státě chovají k nemocným lidem.Ti lidé za to nemohou,že jsou nemocní a taky si zaslouží důstojný život.A z té almužny co stát dává se dá žít jen velmi velmi těžko.Je mi z toho smutno.Snad tahle petice někomu aspon trochu otevře oči.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-11-21 19:38

souhlasím
Petra

#4 ostuda

2014-11-21 19:59

Je to velká ostuda ,  matky které mají postižené děti jsou nejvíce finančně biti ,  ráda  bych viděla pány poslalnce , jak by se jiím žilo kdyby pobírali 8000 tisíc měsíčně, s toho platili měsíční poplatky a ještě se museli za to živit kupovat léky a vše potřebné , je to nehorázné oni si odsouhlasí zvýšení svých statisícových platů , ptám se zaco ???????????????? za to že si v pracovní době čtou noviny , píšou smsky ,atd měli by si to zkusit co je řeholi starát se o postižené dítě věčné pendlování mezi lékaři nemocnicemi , mám  zdravotně postiženou dceru která kromě jiného by nutně potřebovala lázně má průkaz ztp/p oni lázně sice schválili ale bez doprovodu mě jako doprovod jednoduše pan revizní lékař přeškrtl s tím že kod a číslo diagnosy se neslučují s léčebnou indikací , takže vlastně  do lázní nemůže jet protože péči doprovodu potřebuje po celý den je tohle spravedl nost ????? ani náhodou !!!!!! hlavně že si poslalnci cpou vrchovatě svoje konta a peněženky a lidi který to potřebují nejvíc tak těm ubírají a ubírají jestli to takhle půjde dál bude náš stát plný bezdomovců  žebráků je to hnus takže páni poslance zvedněte koneně svoje nacpaný břicha začněte konečně něco dělat a těm nejpotřebnější konečně začně začněte pomáhat a né srážet je nakolena !!!!!


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-11-21 20:11

Je absurdní,jak rychle po volbách si naši politici zvyšují platy a těm,kteří to potřebují snižují!Chtělo by to nějakého novodobého Jánošíka,který by bohatým vzal a lidem na pokraji bídy dal.Obdivuji lidi,kteří se starají o hendikepovaného člena rodiny a nebo i v jiných zařízeních.Smekám a doufàm,že se ti nahoře se probudí a začnou těmto lidem pomáhat!


Nepřihlášený uživatel

#6 Re: ostuda

2014-11-21 20:15

#4: Petra - ostuda 

 Milá Petro,souhlasím s Vámi a držím palce v překonávání životních překážek!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-21 20:26



Nepřihlášený uživatel

#8

2014-11-21 20:30

Je smutné,že stát tyto děti i dospělé nezajistí tak aby mohli žít solidní život!Ach jo sami si přidávají a postiženým chtějí neustále brát,kdyby jste o každou podporu nemuseli žádat u jiného okénka a čekat fronty na uřadech bylo by všechno jednodušší,prosit o každou korunu je to ostuda!!!

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-11-21 20:33

At se k nám nechová stát jako k hyenám, přeci pečujeme o své blízké postižené a ta peče je 24 denně. Nevíme co je to dovolená, jít do práce žit společenský život. Bereme ohled na své blízké, a vykonáváme to vše s láskou a nejlepší péči. Ale jsme jen lidi a chceme důstojně žít, jako poslanci a státnici a neotáčet každou korunu. Klidně dopřeji některému poslanci měsíc ve své domácnosti,mám dceru která je na plenkách aby viděl co je to peče 24 denně.


Nepřihlášený uživatel

#10

2014-11-21 20:34

Perfektně napsaný.Musíme bojovat.Já bych jim půjčila obě moje postižený děti a hned by změnili názor.

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-21 20:34



Nepřihlášený uživatel

#12

2014-11-21 20:57

Ten kdo nemá nemocné dítě nikdy nepochopí jaký to je náročné at fyzicky nebo finančně!!!

Nepřihlášený uživatel

#13 souhlasimRe:

2014-11-21 21:00

#12: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-11-21 21:17

A co pravidla českého pravopisu? Nic?

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-21 21:40


Hajda6

#16

2014-11-21 22:36

Naše společnost se k pečujícím chová jako k příživníkům.Pečuji o svého syna 11let s velkou láskou a přiznám se,že poslední dobou musím hodně přemýšlet za co peníze utratím a za co ne.Nějaký relax či odpočinek to je luxus,který si bohužel dovolit nemůžeme.Všechny peníze padají na pokrytí základních potřeb dítěte a za naší 24hodinovou a 365dní v roce poskytovanou práci pečovatelek je nám odměnou potupné obíhání úřadů a dokládání vlastní zoufalé situace.To že si páni poslanci sami odsouhlasili zvýšení platů a naopak nám zmrazili vše co se dalo pokládám za výsměch všem co se snaží chovat lidsky k nejslabšímu článku společnosti tj.postiženým,starým a nemocným a to poukazuje na úroveň celé společnosti.


Nepřihlášený uživatel

#17

2014-11-21 23:08

Páni politici,že Vás hanba nefackuje,stydte se.

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-11-22 00:09

Plne souhlasim. A podporuji vas mam doma dve deti a obe maji stejny zdravotni problem. Dala bych cokoli za to aby byli zdrave.

Nepřihlášený uživatel

#19 Re:

2014-11-22 08:36

#12: -  

 přesně tak ten kdo to nezažije tak to nikdo nepochopí ...

LIDKA

#20

2014-11-22 09:23

PRIZNANA DAVKA NA PECI BY MELA BYT DAVKOU PRO PECUJICIHO SE O ZDRAVOTNE POSTIZENOU OSOBU KTERA NEMA JINY PRIJEM ....   MELA BY BYT TAK VYSOKA ABY POKRYLA ZIVOTNI POTREBY A ZAROVEN BY BYLA ODMENU ZA TAK NAROCNOU ODVEDENOU PRACI ..... MELA BY SE ODVYJET OD PRUMERNE MZDY ..... MELA BY BYT BRANA JAKO ZAMESTNANI A S TIM SPOJENO JAK ZDR.TAK SOCIALNI ZABEZPECENI.

lidka

#21 Re:

2014-11-22 09:39

#14: -  

  PRAVIDLA CESKEHO PRAVOPISU ?! NIC !!! prumerne inteligentni clovek chape i kdyz je vzdelany je inteligentni  neresi pravopis !!! Vzdelany nekdy hodne vzdelany arogantni BLB bez  inteligence nepochopi   resi pravopis ne resi veci a podstatu clanku o kterou tu jde jen arogantne argumentuje : A co pravidla ceskeho pravopisu? Nic? no NIC!!

Barbora Krzysica
Autor této petice

#22 Re: Re:

2014-11-22 10:20

#21: lidka - Re:  

 Lidko, jestli tam vidíš chyby byla bych ráda , kdyby si je jsem napsala. Protože já a Alenka, jsme to sepisovali po tel. a věř že to je hodně náročné, když máš doma ležáčka a 2 děcka postižené a odbíháš. Budu ráda když nám to jsem napíšeš a já to opravím!! děkuji

Barbora Krzysica
Autor této petice

#23

2014-11-22 10:21

Hplky vím , že tam jsou nějaké chyby!! prosím upozorněte mě o tom a já to ráda opravím! Dělali jsme to s Alenkou do půlnoci :(


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Re:

2014-11-22 11:27

#21: lidka - Re:  

 Průměrně inteligentní člověk se pod tohle podepsat nemůže i kdyby s tím souhlasil :-)


Nepřihlášený uživatel

#25

2014-11-22 12:41

Jsem pečující matka a pečující o oba dva rodiče,našla jsem si brigádu a na HN mi odečetli 70% z výdělku a ve výsledku jsem na tom finančně bita a to dělám jen noční!!!kam jsme se to dostali?Už z toho mám deprese,nemám na nic,ani na brýle dětem a když si chci pomoci k tomu,abych to mohla pořídit,tak jsem potrestaná za to,že mám aspon ten přivýdělěk?HANBA NAŠEMU SYSTÉMU PODPORY RODIN!!!!