Petice za zachování příměstského lesu Habartov


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-12-26 17:07

Tak, jakož to znalý v těžebních pracích vím, že si udělat tak zvaný ,, Míťák" je pro někoho dobrý výdělek. Navíc z toho nebude ani Hajný škodný, jestli víte jak to myslím.. Ale těžit jen prachy, to není údržba lesa. Ano pokud je někde napadený nebo starý strom, tak sním dolů. Udělat prořezávky,aby mohli stromy dobře růst, zasadit stromky - OK. Ale tohle nikdo dělat moc nechce. Hlavně ne v malé hmotě, protože to není dobře zaplacený. Tak by jsme se měli zamyslet co je přednější. Jestli prachy a nebo příroda.
Částkov

#2

2014-12-26 19:51

Ten les je moje dětství, jediný pocit svobody, který jsem kdy zažila. Nezapomenutelný velký kámen a klid.

Jestli tohle napadlo soukromého vlastníka, je to sociální debil, necht mne zaluje za urážku. Jestli tohle hodlá zřídit jakékoliv státní zastupitelství, tak je to nemilosrdný prachůchtivý sociální imbecil. O pár kilometrů níže je díra, po městě s kostelem, kterou již jistý sociální dementní idiot zřídil, opodál je i vesnice Lítov a hodlá zařídit i zničení jedné z mála pěkné věci, co v habartovkém kraji zůstala...? To snad není pravda, jako by té ostudy už nebylo dost.


Nepřihlášený uživatel

#3

2014-12-26 20:22

Sice uz v Habartove nebydlim, ale neni to tak dlouho, travila jsem tam par dni u dobrych pratel a spolecne s nimi jsme se prave v techto lesich byli projit. Bylo to krasne zavzpominat si na stare casy, kdy jsem si u "velkeho kamenu" hrala s otcem( ktery uz davno nezije ) a sourozenci. Habartovsky les patri k Habartovu.Trvalo to dlouho, nez se z Habartova stalo toto pekne mestecko a k nemu tyto krasne lesiky proste patri. Prozila jsem v Habartove krasne ale i mene krasne chvile a prave kdyz mi bylo ouvej, utikala jsem prave do onech lesiku nacerpat zase silu.Prosim nechte tuto zdravou krasu prezit.
S pozdravem Pavlina Hosp drive Frahsova


Nepřihlášený uživatel

#4

2014-12-26 21:26

Kdysi, když ještě byla šachta šachtou, to byl jediný kousek přírody, který jsme tu měli. Vzácný. Oáza. Hry, procházky, první rande. Toulky. Procházky z kočárkem, první krůčky. Borůvky. Houby. Venčení pejska. Běhání. Lavičky, posezení. Vlahé večery. Stín. Jízda na kole. Ptáci. Krmení zvířátek. Pohádkový les. Přátelé. Klid. Život. 


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-12-26 23:16

Jsem jen malá ryba, ale přesto veškeré lesy kolem Habartov miluji víc než cokoliv v Habartově a proti jsem zásadně proti kácení!!

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-12-26 23:29

Les kolem Habartova existuje od meho detstvi, lide si do nej chodi nejen na houby, ale i oddechnout, tak proc by se na tom neco melo zmenit?


Nepřihlášený uživatel

#7

2014-12-27 08:09

Co více k tomu dodat :-(

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-12-27 08:55

Les v Habartove je me detstvi ..kus meho ja..i kdyz bydlim v Sokolove jsem v lese velmi casto v Habartove a ma cesta je alespon na malou chvilku zabehnout do lesa miluju ho..i me male deti vi kde je velky kamen pac chodi semnou ..muzou tan litat a dovadet..vzdy je v lese plno..potkavam tam more lidi na prochazce..kacet les v Habartove nikdy!!!!

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-12-27 09:32

NESOUHLASÍM !

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-12-27 09:35

Nenechme si brát co milujeme.Láska k přírodě je to,co obohacuje náš život.
Milan Krčín
Autor této petice

#11 Re:

2014-12-27 09:37

#9: -  

 Nesouhlas je vaším nezadatelným právem.


Nepřihlášený uživatel

#12

2014-12-27 18:11

Habartov který nebude mít svůj les který znám od narození, nebude tím Habartovem který všichni známé.
Jitka Bártová ( Pacáková )

#13 Lesy...z přírody je miluji nejvíííc !

2014-12-28 07:00

Prožila jsem tady pubertu, dospívání. Našla jsem si tu přátele se kterýma jsem v kontaktu dodnes. Les....bylo místo, kde jsme trávili krásné chvíle. I když zde již dlouho nežiji a nemám moc příležitostí Habartov navštěvovat, není mi lhostejné co se zde děje. Podporuji a šířím dál.


Nepřihlášený uživatel

#14

2015-01-04 14:17

Nechápu co má společného petice o zachování příměstského lesu s peticemi proti prezidentu Zemanovi. Petici pro odvolání prezidenta Zemana a podporu knížete Vám může podepsat jen dementní jedinec na úrovni podřimujícího Kájíka. Do jaké stoky lidi taháte a proč,kdo Vás za to platí- ubožáci, lidé nejsou ovce!
Normální člověk

#15 NEKÁCET!!!

2015-01-04 16:30

Je smutné, že když už se tu přestalo těžit, začnou se drancovat lesy, ať je devastace dokonána. Za pár let se otevře Medard a vydrancované hektary se budou dobře prodávat jako parcely na bydlení (že?) ... přičemž si pár jednotlivců solidně namastí kapsu. Fuj. Co takhle alespoň trocha úcty k přírodě? Mějte rozum lidi (z orgánů LČR)! Místo toho, aby se tady ten poslední kus přírody chránil a uchovával, tak se tu snaží někdo, co to jde, aby se z toho posledního zbytku stromů, co tu zbyly, staly holopláně ... jděte s tímhle nápadem k šípku. Vždyť je to ničení jen a jen pro peníze, šílenost hodna krátkozrakého trouby.

Díky každému, kdo tuhle petici podepíše (a nebo již  podespal). Snad to splní účel a ty lesy budou zachovány.

Milan Krčín
Autor této petice

#16 Re:

2015-01-05 18:05

#14: -  

V tom případě jsem dementní jedinec neboli řvoucí Neandrtálec a jsem na to hrdý. Mimochodem v té petici není ani slovo o podpoře knížete, hraběte, ba ani  barona. Ty dvě petice nemají společného naprosto nic. Pokud se vám zobrazuje, že jsem podepsal nějakou další petici, tak mi je to líto. Já to tak nezařídil a ani, na rozdíl od vás, nevnucuji své potické smýšlení jako anonym.


Nepřihlášený uživatel

#17

2015-01-05 18:37

Les a zeleň = pozitivní nálada
vendysmal
Nepřihlášený uživatel

#18

2015-01-06 16:03

Myslím že je důležité abychom si zachovaly to nejlepší co v Habartově ještě máme. Do lesa chodím velmi často, a cítím se tam velmi dobře, proto připojují svůj podpis pro zachování lesa.  Už jednou lesní správa chtěla vykácet les nad školou, ale Městský Úřad Habartov tomu zabránil a doufám že i tentokrát to nebude jinák. 


Nepřihlášený uživatel

#19

2015-01-06 19:16

Důrazně protestují proti kácení lesa nad Habartovem.

Nepřihlášený uživatel

#20

2015-01-06 19:22

Nesouhlasím

Nepřihlášený uživatel

#21

2015-01-06 19:34

V Habartově jsem vyrostla, do lesa se mnou otec chodil na procházky tak že si nedovedu představit Habartov bez toho krásného lesa. Protestují!!!

Nepřihlášený uživatel

#22

2015-01-06 19:39

To snad ani není možné, vždyť to bude vypadat okolo Habartova jako pohřebíště.

Nepřihlášený uživatel

#23

2015-01-07 18:02

Lidé,nedejte náš les. V Habartově je velice krásná příroda.Nachází se tam hodně rozmanitých stromů,keřů a rostlin.Žijí zde i různá zvířata, ptáci a hmyz. Je to les našeho dětství,mládí i stáří. Hodně generací tam chodívalo na borůvky, brusinky a houby.Je to něco, co se nesmí zničit. Chraňme naší přírodu! Děkuji všem, kteří máte stejný názor.
Pavla

#24 Re:

2015-01-07 18:09

#4: -  

 Velice krásně vystihnuté. S tim nelze než souhlasit. Váš komentář mě dojal. Mám stejný názor. Děkuji.

Daniela

#25 Za kousek lesa

2015-01-07 22:09

Nejsem z Habartova, ale myslím si, že příroda je v dnešní době pro nás důležitá a musíme si ji chránit před dravými podnikateli, developery atd. Pokud je třeba, ať les prořežou a zároveň zasadí nové, to je jediné dobré řešení.  Odpověď na poslední komentář je tedy:"Raději přírodu než peníze!!!"