Petice pro vydání Infernal devices v ČR


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-01-11 18:14

A proč ne? Proč nepodporovat četbu?

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-01-16 14:19

Tuhle petici určitě podpořím!! Jsou to skvělé knihy!
Kačka H.

#3 Vzkaz pro nakladatelství

2015-01-16 15:00

Tato série knížek je úžasná a určitě by se vydavatelství vyplatilo ji vydat. Cassandra Clare je momentálně jedna z nejčtenějších autorek a lidi ji zbožňují pro její úžasný cit v psaní knih. Dokáže člověku vehnat slzy do očí a to se moc spisovatelům nepodaří. Tyhle knihy kupují milióny lidí po celém světě, tak proč je nevydat i tady, když jsou tak žádané? Chápu, že si je bude kupovat jen určitý okruh lidí, který takové knihy miluje, ale hned vedle klasiky v mnoha domácích knihovničkách a v pokojích mladých se objevují knížky Cassandry Clare. To je už pořádný důvod proč je přeložit a vydat. Lidi je chtějí!

Marína ClareMišejková

#4 Re: Vzkaz pro nakladatelství

2015-01-21 10:24

#3: Kačka H. - Vzkaz pro nakladatelství 

 Přesně můj názor! Když mi kamarádka ukázala tu knihu na pdf, tak jsem se do ní rázem zamilovala. Už jsem několikrát přečetla sérii The Mortal Instruments a moc bych si chtěla přečíst The Infernal Devices, ALE v knižní formě. Když se ta kniha čte např. na mobilu nebo na PC, tak to nemá to svoje kouzlo a hlavně se při tom ničí oči!...


Nepřihlášený uživatel

#5

2015-01-21 11:16

ja jiz tenhle spin-off mam precteny, a muzu rict, ze to neni ono, takze se bez ceske verze obejdu,, puvodni serii nesaha ani po kotniky a ani uz neni tak ctiva jako tech 6 mest, ono ostatne uz i ty posledni tri dily nebyly zas tak silne

rádobi lovkyně stínů

#6 h

2015-01-22 20:37

já sérii sice už četla ale komu byvadilo kdyby se vydala i v češtině?nikomu , rozhodně nikomu.

navíc já tuto sérii zbožňuju a budou ji zbožňovat všichni stejně a nebo víc jako TMI

 


Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2015-02-01 14:39

#5: -  

 mě se to teda zdálo velmi čtivé jak sérii TID tak poslední tři díly TMI ..... nejraději bych byla kdyby byla aspoň ještě jedna kniha ze série TMI,ale co už :/

Adéla

#8

2015-02-01 18:04

Souhlasím s tím, že by to měli vydat. Ale přijde mi,že v naší republice to nezná spoustu lidí,protože to nemá tak velkou reklamu. V zahraničí je to velmi úspěšná série,ale u nás... no nevim,přijde mi,že oproti světu se máme v čem učit.

x

#9 výjde

2015-05-25 15:16

konečně

četla  jsem že prý nakladatelství YOLI tu serií chce vydát.

to nakladatelství jsem měla už předtím ráda ale teď...

... teď ho zbožňuju

ehm... závislák?

#10 KONEČNĚ!!!!!

2015-11-14 13:49

čaute milovníci lovců stínů!

nevím jestli to je díky nám nebo ne ale to není podstatné. Důležité je to že nám je vydali!!!

 A že Mechanický anděl je na SVĚTĚ!!