Zrušení zákazu výkupu v hotovosti od fyzických osob.


Nepřihlášený uživatel

#26

2015-03-05 12:48

Můj komentář k této petici je, že souhlasím s tím, co již bylo více méně popsáno v předchozích komentářích. Kriminalitu to přesměruje jiným směrem, starostové se budou jenom smát, demokracie se vytrácí rychlým krokem a stává se z nás policejní stát - vše bude dozorováno, ale bohužel jen u těch nejspodnějších. Ještě mě pobavilo možné povinné zavedení kamer, kde budu natáčet, kdo mi přiveze sběr. No comment.

Nepřihlášený uživatel

#27

2015-03-05 13:48

Tato petice vůbec nic neřeší. Nahrabou si na tom jenom banky a pošty a nám přibude jen administrativa, což kriminalitu nesníží.Dál raději bez komentáře.

Nepřihlášený uživatel

#28

2015-03-05 14:15

Zrušení platby v hotovosti vůbec ani v nejmenším neřeší podstatu věci. Pouze ubírá práci těm co by měli sloužit jako kontrolní orgán. Chudák úředník či policista by musel zvednout zadek jít do terénu.
RUR

#29

2015-03-05 16:36

Pokud nepožádáte další kamarády aby tuto petici podpořili, tak to opět dopadne  jak ta předchozí!!!

Tak dejte se do toho, PC a e mail snad má každý druhý. Už sebrali elektro a chystají se na znárodnění dalšího . Šmejdi z MŽP a poslanci potřebují trochu domluvit. Tak do nich !!!!! Přidejte své komentáře, protože sdělovací prostředky šíří jen špínu.


Nepřihlášený uživatel

#30

2015-03-05 16:39

Pracuji ve výkupu 20 let a nikdy jsem neměla problém s kradeným materiálem, chodí k nám poctiví a daně odvádějící pracující lidé za 100x menší platy než mají zákonodárci a státní správa. Vadí mi obrázky médií ,kde ukazují sběrny v nejhorším světle a ta sorta vyfocených je opravdu zavádějící a nepravdivá. Měli by se zamyslet, koho poškozují a komu nahrávají do karet. Myslím že ti,kvůli kterým je to udělané, to obejdou a bude to ještě víc nedohledatelné někde v Polsku a kdoví kde,a náš průmysl může jít tak někam. Asi zapomněli poslanci a senátoři, pro poctivé firmy to bude likvidační a přibude zase nezaměstnaných, které musí stát živit.

Nepřihlášený uživatel

#31

2015-03-05 17:22

Stejne budou krast, ale ted veci, ktere budou mit vetsi cenu nez srot a ty pak zpenezi v zastavarnach.
Jára
Nepřihlášený uživatel

#32

2015-03-05 18:21

Všichni víme že je to celé nesmysl a hlavně tady končí demokracie a začíná diktatura. Proto jsme klíčema v 1989 nezvonili.


Nepřihlášený uživatel

#33 Re: Re:

2015-03-05 20:52

#16: RUR - Re:  

 Každý desátý starosta nebo člen jeho představenstva v této republice má nebo měl trestní řízení z úřadu své funkce ,u majitelů kovošrotů či sběren jsem tento jev nazaznamenal ani vjednom případě.

Tak se tedy ptám kdo je tady vlastně ten zloděj?  na kterého si má došlápnout Malá kobra?

RUR

#34

2015-03-05 22:30

Tak ještě jednou vyzývám všechny, aby přispěli do diskuze a nebáli se těch darebáků, co chtěj znárodnit odpadové hospodářství v ČR. Samozřejmě musí i podpořit petici. Bude revoluce nebo nebude ???? Zlatý Kalousek, nikdy jsem ho neměl rád, ale jako jediný má rozum pod čepicí. To jestli ho pan Babiš nazval korupčníkem, tak se ptám, kde on sám vzal takový majetek !!! Pan podnikatel !!!! Jdeme do nich, do těch šmejdů nahoře !!!

 


Nepřihlášený uživatel

#35 Re: Re: Re:

2015-03-05 23:03

#33: - Re: Re:  

 nebo člen jeho zastupitelstva


Nepřihlášený uživatel

#36 Re:

2015-03-06 05:38

#15: -  

 Za komunistů se vykupovalo za hotové,ale s občankou v ruce.

Leoš P.

#37

2015-03-06 07:06

Všem moc děkuji za podporu a podpisy... Jen prosím nepolevujte. Je třeba vysvětlit jak to je lidem okolo, tak aby nás podpořilo co nejvíce lidí.


Příští týden mám schůzku s poslanci a budeme řešit změnu vyhlášky, tak abychom mohli navrhnout vládě. Nenecháme si vzít svobodu podnikání.....


Nepřihlášený uživatel

#38

2015-03-07 10:30

No uz je to tak no
šroťák

#39

2015-03-09 07:17

Pracuji už 20 let ve fimě, která se zabývá výkupem šrotu. To co vymysleli "ti" nahoře je absolutní nesmysl.Bezhotovostní výkup nezamezí krádežím, spíš naopak. Toto je likvidace velkých firem.Už máme zjištěno, že soukromníci vykupují stále za hotové. jen je bohužel nikdo nenachytá na to nemáme žádnou kontrolu, protože ty chodí jen po velkých firmách. věřte je to má dlouholetá zkušenost!!! Kdo zaměstná všechny ty propuštěné a že jich bude hodně! Soukromníci se nám velkým budou jen smát jak dokonale obchází zákon. A s těmi zastavárnami plně souhlasím, tam jsou věci mnohem dražší.


Nepřihlášený uživatel

#40

2015-04-08 09:02

Je to nesmyslný pokus o zákaz, který je motivován především komerčními zájmy, schovávající se za nařízení Bruselu. Stále je na stole problém, jestli vyhláška zákaz výkupu od fyzických osob vůbec zavedla,, protože stávající znění zákona o odpadech to neumožňuje. Je to diskriminační vyhláška, je v rozporu se zákonem o platbách v hotovosti. To, co si klade za cíl nemůže dosáhnout, dosáhne spíše opaku. Neřeší příčiny, ale důsledky, což je zásadní chyba. byla vydaná překotně bez analýz a tedy znalostí, co vše může způsobit. Bohužel, lze pouze jen konstatovat, že opět SMO ČR prosadilo své zájmy, ovšem na čí úkor????!!!