Zastavme romské žaloby realitních kanceláří


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-03-19 08:00

Ta děvka Šabatová měla už dávno hnít pod drnem a s ní všechna ta romofašistická hovada jako Kocáb, Liška, Dienstbier!


Nepřihlášený uživatel

#2

2015-03-20 08:40


Nepřihlášený uživatel

#3 Připomínka

2015-03-20 14:03

Nezapomeňte si nejprve odstranit pravopisné chyby z textu petice.

Jazykovědec

#4 Re:

2015-03-21 22:32

#1: -  

 "Romofašistická“... kde ses naučila tak složité slovo, ty podřadná česká pičo?


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re:

2015-03-23 19:13

#4: Jazykovědec - Re:  

 Na rozdíl od vás podřadných černých parazitů jsem vystudoval školu a studium úspěšně zakončil maturitou. Něco takového je u vás opálených netáhel naprosto nedosažitelné, není-liž pravda?

Martin

#6

2015-03-24 19:56

Jenom blázen by si nechal nastěhovat dobrovolně tuhle svoloč do kvartýru. Všichni ví, čeho jsou schopní. My jim dáme zbrusu nové baráky a do pár let jsou vybydlené – nakáleno v každém rohu, vytrhané radiátory, římsy, okapy, vysklená okna, nábytek a parkety spálený, pod oknama tuny odpadků. Takhle se prostě normální člověk nechová, ať mně nikdo, ani tahle kráva z pozice ombudsmanky, netvrdí, že tohle jsou lidé na stejné sociální úrovni jako my, protože tohle mě vážně uráží. Proč naše rodiny přijdou v exekuci o všechno a skončí pod mostem, ale cikánům se tohle nikdy nestane? Proč vždy dostanou, co potřebují, odpouští se jim dluhy, promíjí trestná činnost, z jejich strany se musí stát něco hodně závažného, aby v tom byl rasový podtext, kdežto z naší strany se na ně stačí zle podívat a hned jsme fašouni a náckové – a já vím proč. Politici by s nimi třeba i rádi zatočili, tak jak to bylo dříve, jenže ihned se vyrojí tisíce lidskoprávních aktivistů, kocábovců, džamil a jiných dementních retardů a budou mít plnou hubu blbých keců o rasismu, utlačování menšin a diskriminaci a podobné sračky.


Nepřihlášený uživatel

#7

2015-03-27 22:04

Tak, realitka která se neumí vypořádat s tímto marginálním problémem, je úplně k hovnu. Tak ať jde třeba doprdele.


Nepřihlášený uživatel

#8

2015-03-29 14:30

Můj názor je,že Šabatová by se měla zodpovídat a měla by odejít.
Hrůza co se to děje
Jazykovědec

#9 Re: Re: Re:

2015-04-27 23:13

#5: - Re: Re:  

 Kde bereš jistotu, že jsem "opálené netáhlo", ty ožralá parazitická pičo z českýho prasete?


Nepřihlášený uživatel

#10 Re: Re: Re: Re:

2015-04-28 08:24

#9: Jazykovědec - Re: Re: Re:  

 opalenej neopalenej, ubozak si a to poradnej