Jsme proti přijetí TTIP

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Jsme proti přijetí TTIP


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-10-13 10:49

Chci zdravé potraviny

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-10-13 14:16

TTIP muže schvalovat jen sebevrah- největší naplánovaný humus v teto době
Jiřina H.

#3 Celoevropaská petice

2015-10-13 15:00

Všichni normálně uvažující lidi už dávno podepsali oficiální celoevropskou petici, za ČR už je tam cca 17.000 podpisů, petice běží přes rok, času bylo a je dost, OKS se probudila trochu s křížkem po funuse a tato česká petice vůbec vůbec smysl nemá, podepisujte přímo zde https://stop-ttip.org/podepiste/


Nepřihlášený uživatel

#4

2015-10-13 15:27

Podepiste všichni kdo máte zdravý rozum

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-10-13 19:24

nikto nás o takýchto zmluvách neinformoval neobjasnil vôbec o čo ide a mám zase pocit,že sa niečo deje o nás bez nás.Prečo potom v Nemecku demonštrovalo proti TTIP až 250 000 tis.ludí?Určite im nevýhody niekto patrične vysvetlil a nám prečo nie???Prečo nie sú v TV diskusie aj na takéto témy?Prečo nás chcú dostať do jarma velkých korporácii?Tak toto je ta nadvláda nad svetom?A ešte ma zaujíma jedna vec.Objasní mi niekto význam spločnosti BILDERBERG?Kto to je?Prečo sú ich stretnutia tak tajné?Kto tam chodí a o čom jednajú pri stretnutia?

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-10-14 03:42

Jako invalida jsem na tom momentálně velice špatně§ Jsem rád že mám na chleba a mléko pro dítě.Souhlasím s Vámi a když se pude zvonit jsem první kdo bude stát u zvonice a zvonit pro blaho a dobro NAŠÍCH LIDÍ !!! Jiní nezvaní mě nezajímají !!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2015-10-14 08:39

Jsme snad málo v sevření toho USsatana ???

Nepřihlášený uživatel

#8

2015-10-14 09:31

Souhlasím se vším,o čem se v petici píše!

Nepřihlášený uživatel

#9

2015-10-14 09:40

Hegemonie USA je pro EU nepřijatelná a fatálně nebezpečná!

Je třeba to zastavit ... každý, kdo nechce být pod hospodářskou a mocenskou hegemonií USA, kdo nechce platit jejich dluhy z válečných konfliktů a tedy tím se podílet na zodpovědnosti za všechny ty mrtvé,za zdevastovanou přírodu a státy, na ukradených zdrojích atd.
hugo

#10 TTIP

2015-10-14 09:48

Je to jen jeden z dalších kroků USA jak minimalizovat pravomoci národních států a prosadit doktrínu USA o ochraně amerických zájmů kdekoliv na světě

Vlastenec

#11

2015-10-14 10:32

Vyvolání majdanu na Ukrajině a následné sankce proti Rusku, koordinovaný příliv migrantů do Evropy, to vše jsou ďábelské plány USA, jak oslabit Evropu, která se dostane na kolena a poté bude nucena podepsat Transatlantickou dohodu, která jen upevní hegemonii USA nad EU a udělá z nás provincii vysávanou US korporacemi. Hnus vážení!


Nepřihlášený uživatel

#12

2015-10-15 09:04

Jsem proti totalitnímu režimu ,který zavedla EU,jsem proti okupaci Evropy,kterou zavedla Hitler Merkelová,jsem proti teroru a násilí,který v Evropě zavedli islámisté a jsem pro to, aby všichni islámisté byli z Evropy vyhoštěni a nepřeji si, aby byli i u nás, v České republice.Přeji si, aby Česká republika byla svrchovaným státem a dosavadní vláda aby byla ihned sesazena a obžalovaná z vlastizrady !!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#13 STOP TTIP, STOP EU, STOP NATO!

2015-10-15 10:04

Zastavme TTIP (Transatlantické obchodní a investiční partnerství)! Této doslova koloniální a otrocké smlouvě s USA je potřeba zabránit jakýmikoliv prostředky!!! Opakuji(pro zdejší tzv."pravicový" póvl!),jakýmikoliv!!!


Nepřihlášený uživatel

#14

2015-10-16 11:36

TTIP -prostředek USA pro vyssávání Evropy,otrávení obyvatelstva nezdravými potravinami. Jsem proti dalšímu nehoráznému obohacování finančních špiček USA na úkor Evropy
!

Nepřihlášený uživatel

#15

2015-10-16 11:38

Nejsme kolonie USA a zdroj pro trvalé obohacení jejich elit! Geneticky upravené potraviny si v USA sežerte sami!


Nepřihlášený uživatel

#16

2015-10-17 13:05

Počkejte, až nám sem Monsanto začne vyvážet svoje „nezávadné“ GMO, za chvíli se tady z toho budou rodit mutanti jako v Indii..


Nepřihlášený uživatel

#17

2015-10-20 10:02

Poděkujte především Amíkům, EU a našim zaprodancům ve vládě! Servilnost se nevyplácí. Každý mocný stát sleduje jen svůj prospěch a zde Amíci zvítězili! Podařilo se jim dík přistěhovalecké krizi oslabit otrockou EU, tedy prý své spojence, zadruhé trochu okolo Izraele udělat bordel. Do toho sankce proti Rusku, které mají zamezit léta prohlubování ekonomických vztahů s RF. A my si místo toho svorně podepíšeme TTIP s těmi americkými kobylkami a tu ekonomiku si dorazíme úplně. To je tak, když máme baziliščí spojence.


Nepřihlášený uživatel

#18 Genocida prostřednictvím GMO začíná

2015-10-28 20:17

Geneticky modifikované potraviny patří k těm nejhorším jedům, se kterými si lidské tělo neumí poradit. Má za následek ucpání jater a krevního řečiště, v jejichž důsledku pak během 6-18 měsíců přicházejí mozkové mrtvice, infarkt myokardu, či nastupuje chyba v dělení buněk a zhoubné bujení. Brusel rozhodl, že země ztratily suverenitu a dál už samy nesmí rozhodovat o plodinách, které schválí strana a vláda v Bruselu. Jde totiž o prachy a obchod. A o americké zájmy, samozřejmě. Evropská Unie jako americká děFka prostě musí roztáhnout nohy a držet, i když ví, že to nemůže přežít. Děkujeme Baracku, děkujeme Angelo. Jsme blbí, nebo navedení?

Země EU nebudou moci zakazovat geneticky modifikované potraviny schválené Bruselem


Nepřihlášený uživatel

#19

2015-11-01 19:12

Především nevím, o co jde. Každý s kým jsem mluvil a ptal se, přiznal, že neviděl celou smlouvu a že neví co v ní přesně  je. Přivítal bych proto, aby jako první krok došlo ke zveřejnění!!! Pak se dá seriózně debatovat a vyjádřít souhlas nebo nesouhlas. 

 


Nepřihlášený uživatel

#20 Re:

2016-03-31 04:46

#5: -  

 Ano, za touto smlouvou stojí BILDERBERG !!!


Nepřihlášený uživatel

#21

2016-10-25 19:35

Je to jen malá součást velkého plánu jak systematicky ničit vše živé na naší planetě , včetně jejich obyvatel .GMO potraviny které se hromadně rozšíří jsou jako genocida národa ,pozvolná,nenápadná...