Nechceme novelu vyhlášky o pouličním umění v Praze


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-10-23 12:57

Všude ve světě, alespoň v tom kulturním, je busking žádanou a podporovanou formou umění, které přitahuje a baví turisty, ozvláštňuje koloryt měst a dodává mu jiný ráz. Doufám že se český chlívek dopracuje alespoň k jeho důstojnému tolerování. Za fatální považuji zakázat žebrání a povolit hraní téměř ve stejný čas, každý ví k čemu to vedlo ... PEACE, ALDAMAN.cz


Nepřihlášený uživatel

#2

2015-10-24 20:42

Dobrá vyhláška je samozřejmě práce a bylo by dobré, kdyby se vy\tvořila skupina z úředníku, rezidentů a b uskerů a vytvbořila kvalitní vyhlášku a ne tento nesmysl

Nepřihlášený uživatel

#3

2015-11-02 14:18

pro potřebnou věc je hlasů vždy málo..

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-11-03 17:46

nechápu proč Pražský magistrát naopak toto nepodporuje ,já osobně jako turista vítám oživení ulic podobnými aktivitami,jinak to na mne působí jako mrtvé kulisy,zaplněné turisty a obchodníky ale bez života Ladislav Hradil

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-11-03 17:51

Naopak moc se mne to libi a dava to tomu mestu oziveni .Rada to posloucham .Moc se mne to libi a fandim tomu.
...

#6

2015-11-09 17:37

No snad už se vás žebráků  brzy zbavíme a nebudeme to vaše "umění" už muset ve svých domovech nadále snášet.


Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2015-11-10 19:58

#6: ... -  

 No, myslím že vy nechodíte určitě nikam, sedíte si pěkně na zadku doma a užívate si toho pražského klídku, co? U televize a telenovel na Nově. Ne každý vámi nazývaný žebrák žebrá, abyste věděli. Navíc  pravých žebráků těmahle restrikcema akorát přibude, budete je dál navíc platit ze svých magistrátních kapes a daní když pujdou na uřady pro podporu, to vám nedochází. Stejně žádnej klid mít nebudete, nastěhujou do republiky jinší parazity,co řežou krky na počkání.


Nepřihlášený uživatel

#8

2015-11-16 02:20

To by me zajimalo,kdo navrhuje ty novely,vi asi otom tolik co ja o rozpoctu prahy 1.Logicky by to mel byt nekdo kdo dane problematice rozumi,nejlepe zvoleny zastupce za buskery.Rad bych jse ucastnil novelazicniho jednani.Dekuji.
Bublinar Staromestcke namesti.