Petice za záchranu parku za základní školou v Hulíně


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-01-21 17:10

Hezke zazitky
Lenas

#2 nesouhlasim

2016-01-21 18:25

 Nesouhlasim s tim aby se rusil park,vzdyt je to jedina poradna zelena plocha v huline,bydlela jsem druhy barak od parku a cele detstvi jsem si tam hrala i s ostatnimi detmi z ulice proste je to nej PARK tak ho neruste a podepisuji petici

Vlasta

#3

2016-01-22 07:32

Buďto sportuj nebo zdechni, na hřbitově budeš mít klidu dost. Takhle asi přemýšlí úředníci v Hulíně.
Park za školou by potřeboval více stromů a lavičky ve stínu, místo toho se děje pravý opak. Obojího pamalu ubývá, aby se v budoucnu s velkou slávou za několik miliónů mohla udělat tzv. "revitalizace". Víme jak takové revitalizace často vypadají - všechno se srovná se zemí, jako první se udělá parkoviště, chodníky kde nikdo nechodí, potom se nainstalujou lampy svítící do nebe, plechový lavičky, vysadí se pár košťat aby se neřeklo a dílo zkázy je hotovo.

Pavel Janečka

#4 Re: nesouhlasim

2016-01-22 07:33

#2: Lenas - nesouhlasim 

 Zajímavé..., už se tu mluví o rušení parku?

Lenka

#5 NESOUHLASIM S RUSENIM PARKU!!!

2016-01-22 10:12

Sve detstvi jsem stravila z velke casti v parku, kam jsem chodila litat s nasim jezevcikem. I dnes, kdy jiz v Huline nebydlim, se tam pri svych navstevach rada vracim. V tomhle parku jsem dostala svou prvni pusu od kluka, stejne tak ochutnala svou prvni cigaretu ;-) na sportoviste urcite bude i jiny prostor... 

Miriam
Nepřihlášený uživatel

#6 souhlasim se sportovistem.

2016-01-22 15:39

Take jsem vyrostla hned vedle parku.A planek novych Tenisovych kurtu jsem videla a souhlasim.Ta louka o kterou se jedna je spis mokrina a budu rada, kdyz bude v parku vice sportovniho vyziti a bude hned u skoly.Zatim se v parku zdrzuji skupinky ruznych lidi vcetne fetek.Druha vec je , ze v parku chybi i vyziti pro ty nejmensi nejake detske hriste.Za mych mladych let bylo na konci nasi ulice velke piskoviste a okolo nej lavicky pro maminky s kocarky.S moji dcerkou jsem jezdila na nejake prolezacky z Kokesovky az k Tosu a na Sadovou. Take by to chtelo opravit chodniky .Bohuzel obavam se , ze jak zacne mesto revitalizovat vetsina stromu tam padne.a kdyz se koukam na novy lesopark tak nove stromy v mestkem parku budou nejdriv, az moje vnoucata budou jezdit s kocarky.

Ty tenisove kurty v te mokrine jim schvaluji a doufam , ze se dostane i na mrnata.

                                                                                                         Miriam

 


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: souhlasim se sportovistem.

2016-01-22 16:51

#6: Miriam - souhlasim se sportovistem. 

 Také souhlasím s tím, aby tam bylo sportovní středisko. Myslíte snad, že je lepší nechat své děti a vnoučata sedět u počítače?

Lena

#8

2016-01-22 20:30

S novym sportovistem souhlasim, jen nechapu proc zrovna tam. Predpokladala jsem, ze mesto zelen zachranuje a misto toho vytvari plochy pro uzkou skupinu lidi :-(

Osobne mam male dite a kdyz jsme v lete na prochazce, mirime prvotne do parku, protoze je to jedine misto bez aut a s trochou stinu, jen je skoda, ze tam neni vic posezeni a vyziti pro prcky. To bych tam uvitala vic nez dalsi klece s antukou.


Nepřihlášený uživatel

#9

2016-01-23 03:08

Prosím všechny co jsou proti vyjmenujte nám všechny náhradní lokality, kde má sportovní centrum podle vás stát.

Určitě jste se zeptali zástupců radnice na jiné řešení co? Kecálkové


Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2016-01-23 10:10

#9: -  

 Třeba na spartaku.Stačí pouze nalajnovat,a vybrat povrch.Buď umělka nebo tráva.


Nepřihlášený uživatel

#11 Re:

2016-01-23 17:59

#8: Lena -  

 Suhlasim,pro deti prulezky atd.. 


Nepřihlášený uživatel

#12

2016-01-24 16:57

Přečtěte si co se bude dělat se Spartakem. Jenom aby se tady nepsaly bludy.


Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2016-01-25 10:34

#3: Vlasta -  zastavte se podívat na projekty a podklady pro řešení celého parku.

 

Atlet

#14 Re: Re:

2016-01-29 09:10

#10: - Re:  

 mrkněte na http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ vyhledejte parcelu 1513/1, zobrazte si mapu, zapněte si "katastrální mapu + ortofoto" a teď mudrujte, kam na sportovním areálu umístíte hřiště....

Frodo

#15 Podpisy

2016-02-01 14:02

...a tak si jen stačí přečíst, kdo petici podepsal a je jasné, kam by měl ten zelený flek uprostřed Hulína směřovat... :)

Ryuzaki

#16

2016-02-10 00:11

Místo parku klece s kamerama jak na Guantanámu, úžasný.

Mirek

#17 Re:

2016-02-12 21:11

#3: Vlasta -  

 Perfektní popis. Vy ty revitalizační projekty snad sama děláte :)