Petice za záchranu parku za základní školou v Hulíně

Quoted post

Miriam
Nepřihlášený uživatel

#6 souhlasim se sportovistem.

2016-01-22 15:39

Take jsem vyrostla hned vedle parku.A planek novych Tenisovych kurtu jsem videla a souhlasim.Ta louka o kterou se jedna je spis mokrina a budu rada, kdyz bude v parku vice sportovniho vyziti a bude hned u skoly.Zatim se v parku zdrzuji skupinky ruznych lidi vcetne fetek.Druha vec je , ze v parku chybi i vyziti pro ty nejmensi nejake detske hriste.Za mych mladych let bylo na konci nasi ulice velke piskoviste a okolo nej lavicky pro maminky s kocarky.S moji dcerkou jsem jezdila na nejake prolezacky z Kokesovky az k Tosu a na Sadovou. Take by to chtelo opravit chodniky .Bohuzel obavam se , ze jak zacne mesto revitalizovat vetsina stromu tam padne.a kdyz se koukam na novy lesopark tak nove stromy v mestkem parku budou nejdriv, az moje vnoucata budou jezdit s kocarky.

Ty tenisove kurty v te mokrine jim schvaluji a doufam , ze se dostane i na mrnata.

                                                                                                         Miriam

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: souhlasim se sportovistem.

2016-01-22 16:51:17

#6: Miriam - souhlasim se sportovistem. 

 Také souhlasím s tím, aby tam bylo sportovní středisko. Myslíte snad, že je lepší nechat své děti a vnoučata sedět u počítače?