Chceme, aby Nikas a Marek Stromský zůstali vítězi VP


Nepřihlášený uživatel

#26

2016-01-19 22:11

Podepsáno

Nepřihlášený uživatel

#27

2016-01-19 22:44

Dostihy jsou mimo jiné i sport. Vážím si všech, kteří se dokáží chovat sportovně v duch fair play. Za sportovní v tuhle chvíli považuju, zastat se trenéra a jezdce. Klobouk dolů před těmi, kteří tak udělali, i když diskvalifikací mohou získat! Díky za to gesto i šanci pro uchování nějakých idealů.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-01-20 01:41


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-01-20 01:44


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-01-20 01:47


P.P.

#31

2016-01-20 01:55

Dobře to dopadne držím palce

 


Nepřihlášený uživatel

#32

2016-01-20 04:12

Protože to je spravná věc.

Nepřihlášený uživatel

#33

2016-01-20 05:47

Myslím si, že je za tím někdo jiný.

Nepřihlášený uživatel

#34

2016-01-20 06:53

Zbytečně chtějí Nikase a Stromského poškodit.
G3

#35

2016-01-20 07:30

Nemůžu a nechci posuzovat kolik nepovolenych látek konik dostal a jestli to melo, či nemělo vliv na vysledek. Pravidla jsou jasná, tak proč proti pravidlům sepisovat petici?  Pana Stromskeho je mi opravdu líto, byl to úžasný výkon. Nedá se nic dělat, laboratorní výsledky jsou pozitivní na zakázané látky a tím by měla celá věc skončit,  možná že žaloba na výrobce krmiva vrátí majiteli,stáji a jezdci peníze, ale rozhodně by neměla mít vliv na rozhodnutí o diskvalifikaci. Myslim, že chemie již v našem sportu bylo dost a pokud ji jedli jen lidé, jejich věc, jejich zdraví... 


Nepřihlášený uživatel

#36

2016-01-20 07:39

Zaslouží si zůstat vítězi

Nepřihlášený uživatel

#37

2016-01-20 07:53

podepsáno i sdíleno,samozřejmně ať Nikas a Marek Stromský zůstanou vítězi,měli by to nechat tak jak to je

Nepřihlášený uživatel

#38

2016-01-20 07:57

Chci aby Stromský zůstal vítězem VP,zaslouží si to

Nepřihlášený uživatel

#39

2016-01-20 08:02

Život kolem dostihů je tvrdý.

Nepřihlášený uživatel

#40

2016-01-20 08:22

Pokud množství nepovolené látky nemělo vliv na vítězství, tak logicky není co řešit.

Nepřihlášený uživatel

#41

2016-01-20 08:36

Přeci nepotěší na hřebík ježdění na koni a účastnění se dostihů jen kvůli chybnému krmivu. Kvůli chybnému krmivu od dodavatele nesmí přijít o svoje vítězství. Doufám že to dopadne dobře, i kdyby o vítězství přišel tak pro mě bude vždy vítězem.

Nepřihlášený uživatel

#42

2016-01-20 08:37

Vím, jak těžké je dostávat takové rány a navíc v jezdeckém sportu. Pan Stromský i svými "skoro vítězstvími" dokázal, že si povolání vybral dobře a je výborný žokej. Všichni víme, že si vítězství zasloužil už s Amant Grisem (že ty dva metry kolem točného bodu rozhodně k vítězství nepomohly), ale on pokorně v rámci fair play diskvalifikaci bez divadla přijal. Toto už je ale na jednoho člověka příliš a když sama komise tvrdí, že množství látky rozhodně vliv na výkon nemělo, nevidím důvod mu vítězství sebrat. Pravidla jsou pravidla, ale lidskost je to, co dělá sport sportem!

Nepřihlášený uživatel

#43 Re:

2016-01-20 09:25

#6: -  

 Naprostá pravda. Přeci nenadopuji svého koně když vím že jsou kontroly!!! Evidentně omyl a já bych osobně viděla vinu na výrobci krmení!!!

Sisanka

#44 #26

2016-01-20 09:26

Ano pro mě je Nikas vítěz jak řekla moje vetrinářka kůň mohl před dostihem dostat housku nebo tvrdý rohlík,který na sobě mohl mít mák a mák obsahuje opium... Podle mě a mého okolí to nebyl záměr kdyby přece pan Popelka nebo majitel chtěl Nikase nadopovat do Velké Pardubické nepošlou ho do dostihu,když ví že se dělají dopingové testy. Příjde mi to jako blbost řešit takové malé množství dopingu které vážně mohlo být v té housce nebo v tom rohlíku s MÁKEM!!! Samozdřejmě držím pěsti,aby to dobře dopadlo a Nikas byl vítězem Velké Pardubické ;) petici jsem taky poslala :) 


Nepřihlášený uživatel

#45

2016-01-20 09:59

nelíbí se mně , že to bylo v krmivu ....a ještě nepatrné množství

Nepřihlášený uživatel

#46

2016-01-20 10:05

podepsáno a plný souhlas


Nepřihlášený uživatel

#47

2016-01-20 10:10

Na serveru Fitmin a Turf magazín jsem se dočetla, že Nikas ani Čáriray zatím diskvalifikováni z výsledku svých dostihů nejsou, a že budeme čekat na zasedání Pořádkové komise. Věřím že tato petice i ohlas všech lidí a příznivců dostihového sportu, žokejů, majitelů dostihových koní bude mít na rozhodnutí pozitivní vliv a zvítězí selský rozum. Koni bylo podáno zanedbatelné množství zakázané látky, která nemá vliv na výkonnost koně. Tato látka byla koni podána neúmyslně podáním krmné směsi, která ji nejspíš obsahovala, i když neměla. Tady zase musím zopakovat vyjádření pana JUDr. Charváta, který citoval par. 429c Dostihového řádu. V něm se praví, že orgány dostihového sportu jsou povinny diskvalifikovat koně pokud došlo k podvodům nebo úmyslnému klamání nebo kůň měl v době dostihu ve svých tkáních, tělních tekutinách nebo exkretech zakázanou látku nebo u něj bylo prokázáno použití zakázané praktiky. Panu Popelkovi věřím a věřím, že koně dělá srdcem a že není blázen, aby nastupoval do dostihu s nadopovaným koněm. Mrzelo by mě kdyby o tento úspěch přišel on, pan majitel a celý tým, který se o koně stará a připravuje ho pro tento dostih, současně by mě moc mrzelo, kdybychom díky tomuto nelogickému rozhodnutí vítězství skutečně odebrat současně přišli o jednoho z našich nejlepších tuzemských žokejů Marka Stromského. Přála bych si, aby se svým rozhodnutím ukončit kariéru ještě posečkal. I když by to dopadlo dobře, nejspíš bude výsledek a vítězství ve VP 2015 touto aférou poskvrněno, ale snad by dala Marku Stromskému možnost dál pokračovat ve svém řemeslu a ukázat, že se na něj nebude vzpomínat jen jako na "smolaře".


Nepřihlášený uživatel

#48

2016-01-20 10:23

Pro Boha už se lidičky probudˇte jednou to dobro už konečně musí začít vítět. s pozdravem. Jar.BURIAN

Nepřihlášený uživatel

#49

2016-01-20 10:35

Plně souhlasím z Markem.Držím palce

Nepřihlášený uživatel

#50

2016-01-20 10:54

je to mefér