KOČKY A PEJSCI NEJSOU K JÍDLU!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno KOČKY A PEJSCI NEJSOU K JÍDLU!


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-03-22 22:21

Proč naprosto šílené? Psi a kočky jsou stejná zvířata jako prasata a krávy. Kdo nám dal právo rozlišovat, co je nad- a co podzvíře? Kdo nám dal právo hrát si na bohy? Buď jezme všechny zvířata bez rozdílu, nebo zakažme všechny a povinně přejděme na veganství, ale vše mezi tím je nebetyčné pokrytectví. Lidi, trochu přemýšlejte proboha!

Josef Savada

#2

2016-03-22 23:06

U těch psů je to takové pofiderní. Třeba kokři mají maso vyloženě libové a i vyloženě slabí kuchaři je zvládají. Totéž labradoři. Naproti tomu třeba husky má maso hodně tuhé a ani se to moc jíst nedá. Měl jsem i jezevčíka, docela ušel. Ale nevím, to už byl celkem starý kousek, tak možná proto mě nezaujal. Kočku jsem měl zatím jen jednu, dělali jsme to alá řízek. Nic moc. Budu muset zkusit běžnější úpravu a pak dám vědět. Kočky a psi jsou mňamka, tak mi trochu uniká smysl této petice. Ochutnej, než začneš něco zakazovat...


Nepřihlášený uživatel

#3

2016-03-23 02:52

Fujtajbl. Vymýšleči pitomých zákonů.


Nepřihlášený uživatel

#4

2016-03-23 09:33

konecne je budem moci jist verejne a ne pod rouskou tmy


Nepřihlášený uživatel

#5

2016-03-23 09:37

ty vole, zakladat petici na zaklade nesmyslnyho clanku, ktery je navic vymysleny, protoze nic takovyho v tom zakone nestoji, to je teda kumst, slecny co nejdriv pouzivat hlavu a to co mate v ni, nez zacnete hystercit

Česká kuchyně

#6

2016-03-24 10:27

Loni jsem jedl v jedné východoslovenské osadě poblíž Humenné psí guláš a musím uznat, že je to fakt dobrota. Přirovnal bych to ke zvěřině, akorát to má takový trochu specifický odér, takže to asi všem nepoleze, ale gurmánským experimentátorům vřele doporučuji. Až na ty otřesné hygienické podmínky, co tam panovaly, z těch mi bylo trošku šoufl, ale v normální restauraci, k tomu vychlazenou dvanáctečku, páni, to by byla dobrota, úplně se mi sbíhají sliny. Nechápu, proč nejsou zájmové psí restaurace? Klientela by se určitě našla. Těch kebabů a bulek v housce, smažených na přepáleným oleji, plných tuku a karcinogenů, co jsou na každém rohu, už mám plné zuby. To ať si strčí někam, já chci pořádnou stravu.

Alex

#7

2016-03-24 14:48

Všichni co podporujete tuto ohavnost, jste lidské zrůdy a nebezpečné špíny! NIKDY v naší zemi NESMÍ být podporováno jakékoliv týrání domácích zvířátek. Češi jsou obecně bezcitné zrůdy a toto je akorát důkaz, že to tak skutečně je!


Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2016-03-24 18:03

#7: Alex -  

 Nikdo je nechce týrat! To jsi nepochopil.. Bezbolestnou okamžitou smrt, třeba sekerou a pak zbaštit. O týrání nikdo nemluvil a také nepodporuji týrání.

Dobytek je také zvíře

#9 Re:

2016-03-25 00:03

#7: Alex -  

 Aha, ale prasátkem, kravičkou, kuřátkem či husičkou se nadlábneš rád a to dle tebe týrání není, to je v pořádku, protože to tak dělají všichni, že? Je mi zle z takových pokrytců jako jsi ty! Pakliže nejsi vegan, pak jsi úplně stejná bezcitná zrůda a nebezpečná špína, o níž tu mluvíš, ale ještě navíc nebetyčný pokrytec a hlupák!


Nepřihlášený uživatel

#10

2016-03-26 11:32

V Hánoji byla dnes opět k obědu psíčková.


Nepřihlášený uživatel

#11

2016-03-28 05:56

Dovedu pochopit, že z hladu se člověk naučí jíst leccos. Pavouky, slimáky a tak. Já to neodsuzuju. Ale zákon, povolující požírat psy a kočky v době míru, se mi hnusí. A jeho autor taky. V žádném případě už nedostane můj hlas. 

      Volební pravidla mi nepovolují nevolit jedno hovado. Proto mi nezbývá, než napříště nevolit celou jeho partu. Tuto skutečnost považuji za vážnou chybu volebního systému, na kterou v praxi trvale těžce doplácejí úplně všichni. 


Nepřihlášený uživatel

#12

2016-03-29 09:27

Vy tedy tvrdíte, že konzervy a müsli s obrázky koček a psů nejsou poživatelné? Vraťte je, anebo reklamujte.


Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2016-03-29 14:18

#11: -  

 to tvuj hlas, ale nedostane jen nejaky imaginarni clovicek, protoze v tom zakone, ktery je citovan v tom clanku, nic takovyho nestoji....tohle je jen obycejna hysterie nekolika lidicek, kteri neumi pouzivat to co maji na krku


Nepřihlášený uživatel

#14 Re: Re:

2016-03-29 21:46

#13: - Re:  

Taxem si na ten článek kliknul. Hned mě polili Dienstbierem. Fujtajbl, to je plátek.


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re:

2016-03-29 22:52

#13: - Re:Díval jste se pečlivě? 

 


Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2016-03-31 14:24

#7: Alex -  

 Domácí zvířátko je třeba prasátko, kravička, nebo slepička.

DEŽO

#17

2016-03-31 14:25

TO JE DYŠKRYMYNACE!


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Re: Re:

2016-04-01 08:50

#15: - Re: Re:  

tak si ten zakon najdi sam, procital sem ho dvakrat a nic takovyho tam proste neni


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Re: Re: Re:

2016-04-03 19:05

#18: - Re: Re: Re:  

 Třeba to má ještě verzi v severovietnamštině. 


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Re: Re: Re:

2016-04-04 03:31

#18: - Re: Re: Re:  

 Je to tam dobře ukryté před fanatickými čoklaři.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-04-06 19:01