Výzva poslancům a senátorům:Zvažte žalobu na prezidenta republiky

Miky

#251 Zeman countdown

2016-05-13 13:48

Můj nejoblíbenější odpočet :) http://www.zemancountdown.cz/

Svarun

#252 Jste pokrytci

2016-05-16 20:04

A co je podle vás ten demokratický svět? Místo, kde se rozhání nepohodlný demonstrace za použití slznýho plynu a vodních děl? Kde se pro "blaho společnosti" cenzuruje internet a mažou nepohodlné příspěvky a účty na sociálních sítích? Místo, kde mají v médiích nařízeno, jak smí mluvit o imigrantech, jinak mají vyhazov? Kde z téhož důvodu přerušují živé vstupy? Kde policie vědoimě ohrožuje bezpečnost svých občanů přijímáním hord barbarů a pak zvesela nechá tyto delikventy osahávat a znásilňovat ženy, dělá že nic nevidí a pak se snaží vše ututlat? Místo, kde tajné služby celá léta ve jménu tolerance trpí srocování radikálů v Molenbeeku, i když jasně věděli, že mají vazby na předchozí teroristické útoky, což mělo za následek přes sto zbytečně vyhaslých životů? S tohle "demokracií" se jděte laskavě bodnout! 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Svarun

#253 Re: Re: Re: Pane Zemana, ...

2016-05-16 20:22

#245: Dan Mach - Re: Re: Pane Zemana, ... 

 Nezávislej soud? Vždyť onehda vylezlo najevo, že se ministerstvo vnitra snažilo ovlivnit průběh vyšetřování kolínských útoků tím, aby z policejního hlášení vyškrtli zmínku o znásilnění, tak co to tady proboha plácáš? Multikulti totalita, jaká vládne v celé staré unii, je zrůdnost, které je třeba se okamžitě vyvarovat. Jenže k tomu je třeba se probudit z růžovýho snu o té hodné EU a zlém Rusku. Obojí je stejná špína, jen Rusko si narozdíl od EU na demokracii nehraje. A když si přečtu množství mravních deliktů, který napáchaly Pussy riot, počínaje masturbací mraženým kuřetem v obchoďáku, přes házení koček na zeď mekáče, po znesvěcování hrobů padlých rudoarmějců nebo pravoslavných katedrál, tak si říkám, jak zvrhlý musí být hovado, který má žaludek na to, aby se těchhle špín dokázalo zastávat.

Dan Mach

#254 Re: Re: Re: Re: Pane Zemana, ...

2016-05-18 16:45

#253: Svarun - Re: Re: Re: Pane Zemana, ... 

Nazdar Svarume (jak symbolická druhá půlka přezdívky :),

co se týká Německa, tak bych jim nemluvil do jejich trestního systému. Je daleko účinější než ten náš, a ne nadarmo se tam jeli naši ministři minulý týden poučit. Ta znásilnění probíhala tak, že kapsáři ženy osávali, aby našli peněženky a mobily. Ano, je to špatné, ale mělo by se to označit pravým jménem. Např. u nás dojde ročně k asi 500 znásilněním (jo, skoro 2 denně a fakt dost hrubá znásilnění), a jak to řešíš? Píšeš petice o tom, že policie, která má pomáhat a chránit, na většinu postižených žen kašle a za zády se jim posmívá, že si o to vlastně koledují? Němci si ta "znásilnění" vyřeší, jenže z těch stovek oznámení se podařilo prokázat asi tři desítky. A tam si to ti násilníci odskáčou. Soudy v Německu nesoudí tak, jako u nás, což znamená, že jsou daleko rychlejší a účinnější. Takže je bys poučovat neměl.

Pussy Riot jsou punkačky a prostě se chovají tak, že provokují. Tu masturbaci v obchoďáku jsem nikde nenašel, stejně jako ty kočky u mekáče, i když tam bych tomu uvěřil. Ale když Bumbál Zeman přijde někam ožralý a v rozhlaovém přenosu používá slova jako "kunda", tak to asi není akceptovatelné. Nebo je pro tebe Miloš nějaký punkáč? To bych si s ním rád zapogoval.

A jestli jsem nebo nejsem hovado, to nechám na tobě. Člověk s takto homofobními názory nemůže být normální, tak si o mě piš, co chceš.

Jo a Miky, díky za upozornění na odpočítávání. Trochu mě děsí ta poznámka, že se blíží konec "prvního" funkčního období, ale jinak vtipný. Hned jsem si zlepšil náladu. Snad to dopadne a poputuje zase objímat stromy na Vysočinu (pokud se dřív neuchlastá).

jina

#255 Re:

2016-05-27 17:41

#1: -  

 Pan president má můj hlas a tuto petici mohou podepsat jen slabomyslní!!!!!!§§§§§

Stop fašismu USA

#256 Re:

2016-06-02 11:11

#7: -  

 Ty máš dobře vymytej mozek Prezident Miloš Zeman  neprodava naší zemi diktátorským režimům jako je Čina a Rusko  ale jediný kdo skutečně prodal naší. zemi islamistům  a. USA je předseda vlády  Sobotka tak příště  nemel kraviny patolizale USA

Vychechtaná

#257 Re:

2016-07-04 18:35

#4: -  

 Autor petice by se měl nechat vyšetřit psychiatrem. 


Nepřihlášený uživatel

#258 Re: Pokrytectví jako prase

2016-07-05 15:18

#14: - Pokrytectví jako prase  

 nejde o vítání, jde o výprodej...a ten je jenom tady, díky dementovi


Nepřihlášený uživatel

#259

2016-08-22 22:23

AŤ ŽIJE ZEMAN!


Nepřihlášený uživatel

#260 Re: Pokrytectví jako prase

2016-10-24 07:23

#14: - Pokrytectví jako prase  

 V Číně rozebírají Číňany na náhradní orgány. Alkoholici mívají propitá játra.

Daniel

#261 Re:

2017-05-04 09:37

#17: -  

 Vlastizrádce je ten, kdo do naší ústavy vpašoval cokoliv o NATO a o EU. 

Ústava by neměla být katalog různých světových hosppodářských a vojenských uskupení a organizací, kde je ČR členem. A ještě se v ústavě vázat k "poslušnosti" vůči těmto organizacím?

Autoři těchto novel naší ústavy jsou VLASTIZRÁDCI!

Daniel

#262 Re:

2017-05-04 09:41

#1: -  

 Aktuální znění ústavy:

https://www.psp.cz/docs/laws/constitution.html

Co konkrétně prezident porušil? :-)

LFCFAN92

#263 ZEMANA ZAŽALOVAT A POPRAVIT !!!!!!!!!!!!!

2020-03-08 14:54

ZEMAN BY MĚL BÝT ZAŽALOVÁN ZA ZNEUCTĚNÍ FUNKCE PREZIDENTA A POPRAVEN ZA VLASTIZRADU !!!!!!!!!!!!!!!! JE TO ŠMEJD !!!!!!!!!!!!!!