Záchrana cirkusov na území Slovenskej republiky


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-05-03 05:04

Už mám plný zuby tak zvaných ochráncu přírody,je to banda debilů a dutých mozků.Cirkus tu byl,je a bude.
A pro ty co semnou nebudou souhlasit jsem taky cirkusačka

Nepřihlášený uživatel

#2

2016-05-03 08:40

Cirkus je věčný a bez zvířat by to nebyl cirkus.U cirkusu jsou zvířata milována ,nikdy týraná.

Nepřihlášený uživatel

#3

2016-05-03 08:54

Držím Vám palce aby ste nazbierali čo najviacv podpisov. A aj naše detičky sa mohli tešiť nielen z umeleckých výkonov ale aj z nádherných zvieratiek, o ktoré sa pekne a s láskou staráte :)


Nepřihlášený uživatel

#4

2016-05-03 13:16

Už mi nenormálne lezú na nervy "ochrancovia zvierat" co oni vedia co? Toto je ochrana zvierat ked ich vypustia ?zvieratka sa zlaknu zrazi ich auto a tym prinajhorsom sposobia havarie? Toto su ochrancovia zvierat ktory nicia cudzie majetky???? Hovorim ho niceni reklamy na stlpoch o sprejom popisanych navesoch, autach,karavanoch o schvalnych podpalovaniach slamy v cirkuse pre zvierata v cirkusoch radsej zvolia letenky do zvieracieho neba tym ze ich nejaky veterinar uspi? Alebo toto su ochrancovia co stoja pred cirkusmi s transparentmi na ktorych si nedaju ani za stipku namahy aby na nich dali vobec fotky z cirkusu pred ktorym sa snazia strajkovat?ked sa tych ludi vtip je ze vela krat dorastencov pubertiakov opytate cosi o proteste o tom co vedia o tomto cirkuse ci sa tam boli aspon poztiet vo vnutri nikto vam nic nepovie nepovedia vam preco strajkuji ani jeden z nich v tom cirkuse dnu nebol a osocuju cirkusantov aj napriek tomu ze dnu neboli . A co tie ich psiky ktore pri nich vacsinou stoja cele hodiny bez vody? Alebo som bola osobne svedkom ako v horucavach prostestujuci ochrancovia mali hodiny zavretych psikov v rozhorucenych autach a oni stali pred cirkusom a vyhrazali sa ludom aby nechodili do cirkusu branili svojimi telami vstupu do cirkusu......ja sa pytam toto su ochrancovia ked vlastnym zvieratam ublizuju?????? Su to obycajne hyenyyyyyy nic ine pre mna niesu !!!! Spiny!

Patty

#5

2016-06-24 19:25

Fandim a držím palce aby petícia bola úspešná :) chodíme na vás 12 rokov a sme radi keď zavítate na Slovensko


Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2016-08-05 19:37

#2: -  

 Ci pana ze vy kde mate rozum ? 

E

#7 Re: naivita ludi nepozna hranice

2017-05-29 21:37

#3: -  

Aj vase decka musia byt cvicene opice...zvierata su tam ako vo vazeni...len bezcharakterny clovek toto napise...odpad

 

P.s. verim ze cirkus zanikne asap!