MŠ Bzenec Ovečky

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno MŠ Bzenec Ovečky

maminka

#1 Reakce na petici

2016-06-16 11:32

Dobrý den paní Jurasová,

velmi mě od Vás mrzí, že tady obhajujete někoho, o kom ani nevíte, jak se ve skutečnosti chová k Vašim dětem a jak je tituluje. Dozvěděla jsem se totiž od jiných rodičů, jak Vaše oblíbená paní učitelka L.H. křičí a nadává svým kolegyním i před rodiči, kteří byli v šatně se svými dětmi, že už nechce mít ve třídě ty malé smrady a dementy. Myslím si, že teď možná změníte názor na jistou paní učitelku. Mrzí mě, že se k Vám tato informace nedostala dříve, než jste napsala tuto petici . S pozdravem

nespokojená maminka


Nepřihlášený uživatel

#2 Re: Reakce na petici

2016-06-16 12:41

#1: maminka - Reakce na petici 

 Dobrý den, maminko,

já mám osobní zkušenosti jiné. Mě mrzí zase to, že každý sděluje informace, které má zprostředkovaně, u jednání nebyl a jsou z doslechu. Pokud je někdo nespokojený s konkrétním chování nebo situací je třeba je řešit s nadřízenými. Tato petice není jediným krokem. Vše jsem samozřejmě řešila i s vedením ZŠ a MŠ Bzenec. Já se za svůj názor nestydím, pokud se mi dostane zkušeností jiných, ráda jej opravím. Na straně druhé nikomu jeho sobní postoj neodepírám. 100 lidí 100 chutí. Hezký den

Lucie Jurasová

Maminka a syn

#3 Re: Re: Reakce na petici

2016-06-16 13:35

#2: - Re: Reakce na petici 

 Zdravim, mne se to zda vsechno jako komedie. Sama mam syna, ktery navstevuje skolku od 4.let. Nyni bude predskolak. Celou dobu je v jedne tride a pani ucitelky i deti ma rad. Jak k tomu dojdou nase deti, ktete navstevuji skolku od 3,4 let? To ze jste dala vase dite takhle brzy do skolky bylo jen Vase rozhodnuti. Berte to tak, ze ty deti jsou vlastne jakoby v jjelich, jen je ta trida v MS, myslite, ze z jeslicek by bylo mozne pretahnout ucitelky do MS? Mela jste byt s ditetem jeste rok doma a nemusela se ted sepisovat petice o nicem, kvuli ktere je jen dusno a nase deti, ktere nastoupili do skolky ve skolkovem veku to odnesou? Tak mi vysvetlite o co jde? Vase deti budou spokojene a ty ostatni se rozdeli? Na druhych Vam nezalezi, i kdyz uz jsou opravdovi partaci, kteri uz jsou spolu treti rok. A co pani ucitelky? Kazda ma svoji tridu vybavenou podle sveho, to si predstavujete jak? Ze zavolaji stehovaky, kteri jim to odnosi a za rok znovu? Fakt tomu nerozumim.

maminka ze Bzence

#4 Re: Re: Re: Reakce na petici

2016-06-16 19:17

#3: Maminka a syn - Re: Re: Reakce na petici 

 Dobrý den,se vším co jste napsala plně souhlasím.Sama mám dítě ve školce od 3 let. S peticí rozhodně nesouhlasím.


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re: Re: Reakce na petici

2016-06-17 06:48

#3: Maminka a syn - Re: Re: Reakce na petici 

 Já bych také chtěla, aby mé dítě zůstalo v 1 třídě s se stejnou paní učitelkou. Netýká se to jen mě a mého dítěte, ale dalších 20, které jsou ve třídě. Nechci ostatní děti a třídy dělit. Vždy to bývalo tak, že se třídy doplňovali nově příchozími dětmi, byli smíšené. Ani se nemusí nic stěhovat, všichni zůstanou na svých místech, jen tam nastoupí nové děti. To přece nikomu neublíží. Nejsem opravdu jediná, která dala své dítě do školky před 3 rokem. Ne každý si může dovolit nebo je nastavený na to být dlouhodobě doma s dítětem.

Lucie Jurasová

Maminka a syn

#6 Re: Re: Re: Re: Reakce na petici

2016-06-17 07:24

#5: - Re: Re: Re: Reakce na petici 

 Neříkám, že jste jediná, kdo dal tekhle malé dítě do školky. Ale jen to, že to bylo Vaše rozhodnutí, já bych to třeba nikdy neudělala, ale je to opravdu každého věc.  Kdyby děti chodily do školky od 3 let, tak by nebyl problém. Tříleté dítě už je celkem samostatné, umí většinou říct co chce, umí se najíst atd.. což píšete sama, že se dcerka scivilizovala.(určitě to nebylo jen školkou,ale hlavně tím, že je o rok starší) Ale tihle dvouleťáci jsou opravdu ještě ,,miminka,, Představte si třídu, kde jsou předškoláci, kteří potřebují pracovat a do toho by tam bylo třeba 6 ,,miminek,, paní učitelka by se  musela hlavně starat o tyhle mrňouky a ty větší deti by neudělaly skoro nic. Vím, že to myslíte dobře,ale zkuste se na to podívat i z jiného pohledu. Myslím si, že ti mrňouskévé potřebují individuální přístup a tím pádem by měla být třída pro ně (jesličky) a pak je jasné, že aby zůstala Vašim dětem Vaše paní učitelka, musí se rozházet ty druhé děti a každý rok točit. Takže Vaše dcera, by se musela rozhodit třeba jako předškolčka a to by bylo ještě horší.

Hezký den


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Re: Re: Re: Re: Reakce na petici

2016-06-17 08:14

#6: Maminka a syn - Re: Re: Re: Re: Reakce na petici 

 Děkuji za Vaši reakci. Já jsem hlavně ráda, že se kolem toho začalo debatovat. Každý se na to dívá ze své strany a sleduje svůj záměr. Otevřené debaty mají vést k zlepšení. Také neočekávám, že mi musí být zcela a bezezbytku vyhověno. Podřídím se většinovému názoru. Nemám žádné nástroje, jak věci změnit. Problém je ten, že to je vnímáno jako útok. Tak to nemyslím. Jen to vnímám i z pohledu našich paní učitelek, že by bylo spravedlivé, kdyby se u těch nejmenších střídali. Výsledné rozhodnutí je stejně v kompetenci vedení školky.

Lucie Jurasová


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Reakce na petici

2016-06-17 09:05

#7: - Re: Re: Re: Re: Re: Reakce na petici 

 Ano to máte pravdu bylo by to spravedlivé, ale pokud bude třída, která bude mít tyhle malé dětičky, tak je to střídání nereálné. A doufám, že to tak zůstane. Osobně Vaše paní učitelky neznám, ale myslím, že díky těmto maličkým dětičkám mají práci a myslím si, že s tím je i pan ředitel přijal, že právě ONY je budou mít na starost a můžou být rády, že ta třída je a že je umožněno přijímat dvouleté děti. Jinak by bylo dětí málo a tím pádem by třeba mladá slečna učitelka, která učí první rok  nikdy nebyla přijata. . Kdyby se s tím paní učitelky smířily, že mají na starost naše nejmenší, tak se z nich stanou ty nejlepší paní učitelky na světě a každým rokem budou moci nabídnout víc a víc. Až odejde nějaká starší paní učitelka do důchodu, nahradí ji paní učitelka od malých dětí a k mrňouskům se přijme nová, která tam bude do te doby, než se uvolní další místo.Takhle je to spravedlivé... Mám kamarádky v okolí a ve spoustě školek dvouleté dítě nenajdete. Buďme rádi, že Bzenecká školka to umožňuje a měli bychom za to být vděčni, ne jen rodiče, ale i paní učitelky, které byly pro tyhle děti přijaty... Vy jste byla určitě přijata na nějaké pracovní místo a po roce se nesepisovala petice, aby Vás přeložili na místo někoho jiného a ten jiný člověk by šel na Vaše místo, tak se to nedělá....

nepřihlášený uživatel

#9

2016-06-22 12:12

Dobrý den,

velmi mě mrzí, že jsem si nezjistila více informací, než jsem tuto petici podepsala.