Petice za omezení chovu psích bojových plemen

Petice za omezení chovu psích bojových plemen / Oznámení / Oznámení 4 / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-07-16 07:14

Pane Novaku, to že pes nevypadá jako mop nebo chlupatá koule s culikem neznamená že je ošklivý. Chyby je že tito psi pobíhají volně. Já sám jsem nezkušený kynolog a odchoval jsem 2 anglické stafordšírské bulteriéry. Hloupé plemeno to není, být nezkušený kynolog jsem toho -podle vas- hlupáka naučil na povel válet kotouly, štěkat a všechny ostatní klasické povely. Nikdy nezaútočí nezabil ani nezmrzacil žádnou lidskou bytost. Nesuďte knížku podle obálky.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2016-07-16 07:34


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-07-16 08:20



Nepřihlášený uživatel

#4

2016-07-16 10:00

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/185879/ tohle-je-osmidenni-miminko-ktere-zakousl-jack-russell-terier.html


Nepřihlášený uživatel

#5

2016-07-16 10:05

Dobry den, je zajimave, ze nepovazujete za agresivniho psa nemeckeho ovcaka, jezevcika a jack russel teriera, civava atd... tito psi jsou tez agresivni a co jsem si zjistovala, tak v zautoceni na cloveka to jsou tez jedni z prvotnich...
Uprimne si nemyslim, ze nemecka doga je nebezpecne plemeno... pisete "dogy", nejdrive si musite zjistit jake druhy totoho plemene jsou a pote je hazet do jednoho pytle. Na Vasem prispevku je mnoho chyb. Uprimne moc casu o zjisteni plemen jste si nedal a pravopisne chyby tez neopravil...

Mnoho ras je krasnych a kazdemu se libi neco jineho. Ja se zase ptam co je krasneho na rase "nahac". Je to jen kuze a pes je nachylnej i na teplotni zmeny... takze nesudte a nehazejte je do jednoho pytle. Spise se zabyvejte co dela lidska rasa, protoze jinak nas vsechny tyto rasy v pohode prezijou...
Hezky zbytek dne Adela


Nepřihlášený uživatel

#6

2016-07-16 10:14

Jen by mě zajímalo jak byste měli v plánu určit třeba takového amerického stafordšírského teriéra? Jakože by to musel být pes s PP? V tom vidím trošku problém. Bylo by zajímavé zjistit jaký podíl při těchto útocích psů s PP a bez papírácích, tedy například psa co jako stafordšír vypadá, je tak i inzerován ( "štěňata po psech s PP") ale jsou vlastně voříšci. V tom vidím trochu kámen úrazu. Psa s PP si spíš pořídí zodpovědnější majitel, když už nic tak si pořádně rozmyslí značnější investici (třeba 20-30tisíc) než když někdo nerozvážně pořídí takového nějakého křížence za pár stovek. Jak potom takové psi rozlišovat?
Také se zapomíná na fakt, že zdaleka nejvíc napadení mají nasvědomí různí jezevčící, němečtí ovčáci a třeba i labradoři a zlatí retrívři. Zde se stojí za to zamyslet nad tím, zda za tím je nejvyšší podíl těchto plemen u nás či prostá lacknost při výchově
d

#7

2016-07-16 15:40

jseš prostě ichtyl....

 


Nepřihlášený uživatel

#8

2016-07-16 16:39

Bojová plemena jsou nádherní  psi. Když se vám nelíbí tak je nereste . Teď otázkou je jestli jste nenapsal tuhle petici i zduvodu toho , že je nemáte rád vzhledově ? A agresivní může být každý pes takže to nesvadejte na " bojová plemena "...


Nepřihlášený uživatel

#9

2016-07-16 17:55

Pane Novák,kdy už pochopíte že 1.žádné bojové plemeno není,to je jen výmysl takových lidí jako vy!2.je to jen o výchově!3.nevím co máte za problém,za komplex,vůči psům typu bull?3.co vy víte o těchto plemenech,jejich inteligenci,jejich povaze,použití?4.lidé si tyto psy také pořizují třeba jako pracovní,lovecký,záchranářský,na vyhledávání drog!5.máte také přehled kolik bylo lidí napadených lidí od plemen vyloženě gaučových ratlíků?už jste nekdy viděl aby napsali,čivava brutálně pokousala dítě?ne!jak by to vypadalo?!že?6.jako jedno z nejagresivnějších plemen byla na prvním místě zrovna čivava,yorkššír a také jezevčík!!!na ně bude taky petice?

Nepřihlášený uživatel

#10

2016-07-16 21:01

bullshit :D :D
Jirka

#11 Bull People CZ

2016-07-17 11:18

Pane Nováku, bravo, ještě kousek a máte celých sto podpisů. Jako inteligentní člověk a zadavatel petice, jistě víte, že se peticí nebude nikdo zabývat. Musíte nasbírat minimálně 10.000 podpisů. 

Než opět smažete tento komentář, stále zůstáváte ve stínu anonymity? Už čtyřikrát jsem zadal o kontakt. Rádi za Vámi prijedeme osobně diskutovat. 


Nepřihlášený uživatel

#12

2016-07-17 12:32

Rada bych viděla jak vypadáte vy
Tomáš Novák
Autor této petice

#13

2016-07-17 13:24

#12 - pes je zvíře, na to se přísloví nevztahuje ?)

 

Tomáš Novák
Autor této petice

#14

2016-07-17 14:20

 #11 Bull People CZ - Děkuji, že máte zájem se mnou diskutovat.  Těch 10 000 je dlouhá cesta, ale ne nemožná. 

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2016-07-17 19:03



Nepřihlášený uživatel

#16

2016-07-17 19:48

Je to chudák a jeste je na hlavu... Ma velký komplex a malý pero


Nepřihlášený uživatel

#17

2016-07-17 19:50

Je to chudák a jeste je na hlavu... Ma velký komplex a malý pero


Nepřihlášený uživatel

#18

2016-07-17 21:47

Stejne maze vsechny komentare... Ignorovat ho...tohle ho jen zivy... Je to typicky naruseny clovek a ovce aniz by vedeli kdo se za jmenem skryva se podepisi, mozna by se sakra divili... Komu davaji svuj podpis a email... Je to zaprdeny duchodce co se bavi tímhle...


Nepřihlášený uživatel

#19

2016-07-18 00:06

Je a mě zajímala reakce na můj komentář, kde toto plemeno obhajuji, ale tady se někdo nezmohl na víc než to raději smazat než aby se k tomu nějak vyjádřit... 

Tomáš Novák
Autor této petice

#20

2016-07-18 06:19

Všechny smazané komentáře byly jsen sprosté nadávky. Od teď je ale budu nechávat, ať si každý udělá obrázek, co jsou majitelé bojových plemen zač. Je to vaše (ne pěkná) vizitka :)


Nepřihlášený uživatel

#21

2016-07-18 14:50

Pane Nováku, vy jste nějaký retardovaný, že komentujete padesát osm podpisů tak, že množství podpisů rapidně přibylo?


Nepřihlášený uživatel

#22

2020-05-10 00:48

Když jsem byla malá,tak mě několik krát tyhle psi pokousali,dokonce mě i dvakrát šili,když jsem byla těhotná- v 7-8 měsíci,po mě nekolik krát skočili,že jsem měla komplikace s porodem. A díky těch zkušenosti,se bojím do teď jakéhokoliv psa,vždy se bojím že pokouše mě nebo moje dítě...Našim sousedce asi výchova taky nic neříká,její psi několik krát se snažili útočit na me dítě,nejhorší je že bydlí naproti nám,má dva stafordy,my v tom bytě máme hypotéku,takže se odstěhovat nemůžeme,nejhorší jsou stekoty od rána do večera,stalo se mi že jsem par dni nevěděla co je spánek,opravdu jsem z toho vyčerpána a nikdo a tím nechce nic dělat...O to horší je že každý den čtu jak pes zaútočil a zabil malé dítě...A spousta lidi si tohle neuvedomi,že tyhle rasy psů ubližuji jiným...Moje dobra kamarádka přišla takhle o psa,pokousala ji stejná rasa co má naše sousedka...Už vážne nevím proč stále se tyhle rasy vychovávají a běhají volně...

Nepřihlášený uživatel

#23

2021-04-06 12:39

Zkoušky by měl mít KAŽDÝ majitel psa, argumentovat tady články z idnesu je stupidní..opravdu by mě zajímalo,klikrát se jednalo opravdu o rasu toho plemene a kolikrát to byl "vořech". Je smutné, že takovou petici tvoří neznalí jedinci a už vůbec nevidím důvod,proč bych měla vysvětlovat úřadu,proč chci třeba pitbulla. Když udělám zkoušky, tak do toho nikomu nic není. A vyjmenovat plemena, která se nelíbí panu Novákovi a zakázat je, to je vrchol...

Nepřihlášený uživatel

#24

2021-04-06 12:39

To, že se nějaký pes vzhledově nelíbí vám, neznamená, že se musí zakázat a že je nebezpečný. Dnešním trendem je také zakládat petice bez hlubšího a celistvějšího uchopení problému, zlovolně vypichovat jen to, co se mi hodí do krámu a k tomu zakázat diskuzi, aby se zamezila možnost obhajoby protistrany. Kdyby totiž šlo jen o nenávistné a urážlivé příspěvky, tak by to bylo spíše ku prospěchu petice. Ale diskuze byla na obtíž, takže to asi nebylo tak úplně košér...