Týdny občanského neklidu

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Týdny občanského neklidu

Ivoš

#476 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-28 18:02

#2: - Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Tady je někdo vtipný a ještě vtipnější :-)

 


Nepřihlášený uživatel

#477

2016-10-28 18:02

Prezident Zeman zaprodává naši zemi, pro své osobní zájmy. K tomu nelze mlčet,
Navíc se obklopil lidmi, kteří nám s úsměvem lžou. Také k tomu nelze mlčet.
Chci nadále s rodinou žít ve svobodné zemi, pro se hlásím k petici o občanském neklidu a rád podepisuji.
Jaroslav Šula

Nepřihlášený uživatel

#478

2016-10-28 18:02

 

 

Hlupáci, proč se nesjednotíte??? Takhle si nás rozeberou, ať už číňané, amíci nebo rusové, němci nebo mohamedáni....... Jdete jim tím svým hašteřením na ruku, jste jak loutky. Mír.


Nepřihlášený uživatel

#479 Re:

2016-10-28 18:04

#443: WLADO -  

 Mysliš?

WLADO

#480 Re: Re: Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 18:04

#472: Havlovec - Re: Re: Re: Stojíte na straně prezidenta? 

To ti nepomůže, mě litovat. Já nezkončím na ulici v louži krve tak jako ta hrstka proamerickejch fašistú. Havloide vymrdanej, jakej máš pocit z toho že celá republika je rozprodaná a líže prdel eu? To je ale suverenita co?? 

jarin

#481

2016-10-28 18:04

Naštěsti je té kavárenské lůzy, havloidů a ožralů menšina. A tak pokud Miloš Zeman bude kandidovat ,opět bude zvolen prezidentem.


Nepřihlášený uživatel

#482

2016-10-28 18:05

Je smutné, je tyto tzv. osobnosti vyzývají k neklidu, když naši představitelé poklonkují Číně. Kde byli když naši představitelé lezli do zadku Merkelové a Bruselu ? Pravděpodobně nemají strach o demokracii, ale snaží se zavděčit svému chlebodárci, ministerstvu  kultury, nejvíc křičí  příjemci jeho dotací. Čím se titi pánové liší od našich vedoucích představitelů ?


Nepřihlášený uživatel

#483 Re: Re:

2016-10-28 18:05

#479: - Re: 

Ne nemyslím..Vyndej hlavu z prdele


Nepřihlášený uživatel

#484

2016-10-28 18:05

Nemohu se smířit s ostudou a ponížením, kterému jsem jako demokraticky smýšlející a jednající občan vystaven. Proto souhlasím s každým bodem této petice. A jsem moc rád a děkuji vám, že jste aktivovali "bílé krvinky" demokracie a svobody ve společnosti. Moc jste mne potěšili a stojím za Vámi.

Nepřihlášený uživatel

#485

2016-10-28 18:05

Jsem pro

Nepřihlášený uživatel

#486

2016-10-28 18:05

ZEMANA POŠLEM DO ČÍNY BUDE JIM TAM STRKAT KRTEČKA DO PUSSY AŽ SE VYHONÍ DEBIL STAREJ MUHE HE HE HE HE HE :-DDDD

Romana

#487

2016-10-28 18:06

Člověku nad některými komentáři zůstává rozum stát, to jsou lidé kteří si takového prezidenta a vládu zaslouží.....Nezbývá než, aby se ozvali lidé kterým mozek v hlavě nechybí, děkuji všem kteří  petici vyhlásili a podporují.....a jsem ráda, že se můžu připojit.....


Nepřihlášený uživatel

#488

2016-10-28 18:06

Není možné, aby naši volení zástupci veřejně pošlapávali svobodu.

Nepřihlášený uživatel

#489 Re:

2016-10-28 18:07

#475: WLADO -  

 Tak kolik je 5+7 ?


Nepřihlášený uživatel

#490

2016-10-28 18:09

Děkuji.
Tato petice vyjadřuje přesně to co cítím. A za naše čtyři nejvyšší ústavní představitele se opravdu stydím. Připadá mi, že jsme se vrátili o několik desítek let zpět

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-10-28 18:09



Nepřihlášený uživatel

#492

2016-10-28 18:10

Němcová, Kalousek, samá vybraná společnost. Ž vám rozkradli republiku a prodali nás němcůmvám nevadí? Najednou fandíte Mirce a zlodějům z ODS a topky? A umělci, ty platí her Herman, co by nás jak řekl rád vydal němcům coby jednu ze zemí reichu jasný?


Nepřihlášený uživatel

#493 Re:

2016-10-28 18:10

#429: Jan Tomášek -  

 Za své poctivé jméno se NESTYDÍM!!! Ale pravdoláskařská svoloč je záludná banda křiváků, která se řídí neomarxistickými, neonacistickámi a maoistickými principy zloby a nenávisti. Zachtělo se Vám na nás, obyčejné lidi, pořádat hon!!! Opovrhujete námi a stavíte se do role "elity". Napřed jste nás prodali světovému velkokapitálu a dnes nás ženete do náručí mohamedánům!!!!!§ Vy představujete ten starý svět, který společně s americkou imperialistickou politikou světovlády, chaosu s horami mrtvol, je na ústupu. Ovšem kobyla než zdechne sebou vždy ještě nebezpečně hází!!!!!!!! Pro vás je každý, kdo jenom nechce válku s Ruskem hned ruský agent, takže na co potřebujete moje jméno??? Nechcete rovnou moji hlavu??? Jste si toho vašeho chrmlo-havla v tom Práglu měli rovnou vycpat a vystavit nad postel... On a ani Bartoška v životě nemakali rukama. Nejspíš i vy patříte do stejné sorty sráčů, tím to bude...

Nechci válku s Ruskem a nepůjdu ani do jiné války za cizí zájmy amerických bankéřů. Rusko a ani Čínu si neidealizuju a nemyslím si, že jsou bůh ví jakým požehnáním pro svět. Ale pravda bude nejspíš totiž někde uprostřed... Vy pohrdáte výsledky demokratických voleb a nejspíš by jste si přál občanskou válku jak na Ukrajině... Tzv. "eu" si strčte za klobouk. Tuto hanebnou a neuvěřitelně obskurní společnost typu bývalého RVHP čeká stejný zánik jako těch stejně jako těch vašich pseudohumanistických "eu"-hodnot... Přeji brzký zánik tomuto chaosu, kterého vy nazýváte "demokracií"... Pryč s cenzůrou typu "politické korektnosti"... Pryč s ředitelkou Zeměkoule Angelikou Mrtvou Starou Makrelou, vítačkou mohamedánů (Merkelovou). Tito lidé pro vás představují "dobro"? Neomarxističtí euro-inženýři snažící se zničit Evropu? Havel a Schwarcenberg toto chtěli a schvalovali, ale fosilní temný Kódl volby prohrál a Zeman je s obyčejnými lidmi a pro tyto obyčejné lidi, a to vy nesnesete, viďte?

 

Budoucnost má vyvážená politika jak vůči tzv. "západuů, tak i "východu" Čína je velmocí budoucnosti. Chcete snad žrát trávu, nebo jste si již nakradl a víte, že na rozdíl od "plebsu" už ji žrát nebudete???

Naprosto "na houbi" je vám v tuto chvíli moje jméno. A klidně zvracejte... Mně je to srdečně JEDNO!!!


Nepřihlášený uživatel

#494 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-28 18:10


Nepřihlášený uživatel

#495

2016-10-28 18:11

Pánové - je mi Vás líto - před celým Národem jste si tímto podřízly VĚTEV .. doufejme že si při pádu z toho stromu , nabijete rypáky


Nepřihlášený uživatel

#496 Re: Re: Re:

2016-10-28 18:11

#491: WLADO - Re: Re:  

 by šlo... ;)


Anonymous

#497 Re:

2016-10-28 18:12

#1: -  

 dobrý večer- daleko větší občanský neklid u mě vyvolává Jiří Bartoška a jemu podobní vystudoval za komunistů, podporoval KSČ, chodil k volbám a najednou z něho je velký kapitalista.P. Bartoška není Vám trapně?To co teď organizujete-měl jste organizovat před rokem 1989! Ginter


Nepřihlášený uživatel

#498

2016-10-28 18:12

Jste pokrytci. Stydím se za vás.


Nepřihlášený uživatel

#499 Re: Re:

2016-10-28 18:13

#493: - Re:  

 svatá pravda!


Nepřihlášený uživatel

#500 Re: Re: Re:

2016-10-28 18:14

#491: WLADO - Re: Re:  

 Juuu ! Bojim , bojim !