My občané stojíme za ODVOLÁNÍM PREMIÉRA SOBOTKY A MINISTRA FINANCÍ BABIŠE


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-11-18 10:23

neumim to popsat ale s jejich nazory nesouhlasim a delaj vic bordelu nez uzitku

Nepřihlášený uživatel

#2

2016-11-18 10:42

Sobotka s Babišem by měli být odvoláni, v první řadě by však měl být odvolán proradný Daniel Herman:

http://www.petice24.com/odvolat_hermanna


Nepřihlášený uživatel

#3

2016-11-18 13:36

Mám toho dost!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#4

2016-11-18 14:17

Naprostý souhlas s peticí !!!!
Dan Mach

#5 Ten text, no prostě hrůza ...

2016-11-18 16:20

Mám pocit, že po včerejší sešlosti na Letné tady někomu narostla rádoby křídla. Netvrdím, že se člověk nemůže dopustit překlepů, ale tolik chyb a překlepů udělat v textu, který by někdo měl jiný podepsat, tak to je podle mě ostuda. Když neumíte nad velké U vložit kroužek, piště malými písmeny, do textu se před většinu spojek dává čárka a také slovosled je dost pokulhávající. No prostě čeština na pětku !

Také věcně jste trochu mimo. Ten, který rozhodl o tom, že nebudeme budovat inteligentní ekonomiku, ale budeme se chlubit levnou pracovní silou, se ve čtvrtek skrýval v Lánech.


Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Ten text, no prostě hrůza ...

2016-11-18 18:08

#5: Dan Mach - Ten text, no prostě hrůza ... 

 Už zase ti dal docent Chocholoušek propustku, Machu? 


Nepřihlášený uživatel

#7

2016-11-18 19:41

Proč jen ty dva, vyhodit celou vladu ať podaji demisi vśichni


Nepřihlášený uživatel

#8

2016-11-18 22:52

Je čas odejít, Sobotka a Babiš podráží naší zemi, lžou, kr..., mají dvojí tvář.


Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2016-11-19 19:37

#1: -  

 Ano,přesně tak!Potřebujeme vládu která bude stát při svých občanech!Máme právo na slušný život beze strachu z diskriminace a imingrantu!Premiér Sobotka i ministr financí Babiš udělají pro peníze VŠE,klidně nás zaprodají každému kdo jím nabídne jakoukoliv částku!A to nemluvím o tom že VŠECHNO CO PATŘILO ČESKÉ REPUBLICE,TÍM I NÁM!!!!Vodárny,plynárny,elektrárny atd prodali  cizincum,a ti na nás profitují.Děkuji za podepsání petice Dudičova

Dan Mach

#11 Re: Re:

2016-11-20 09:30

#10: - Re:  

V Karviné patří elektrárny cizincům? No když to tvrdíte ... A co soudíte o tom, že Bumbál jedná s Číňany o rozšíření našich jaderných elektráren za jejich peníze. Myslíte, že komunisti z východu jsou lidumilové? Pak se jednou nedivte, až naše elektřina bude dražší, než ta německá.


Nepřihlášený uživatel

#12

2016-11-23 11:03

Vsadil jsem se, že to tele Machovo tady bude prudit. Vyhrál jsem.


Nepřihlášený uživatel

#13

2016-12-18 23:10

Domnívat se, že koaliční vláda bude někdy fungovat rozumně, a že nebude tropit škodu, může jen blahoslavený chudý duchem. Je to asi tak pravděpodobné, jako že vyhrajete v loterii první cenu.

    Stupeň nesnesitelnosti vlády se rovná počtu členů vládní koalice.Kolikrát je jich víc, tolikrát je to horší.