Petice občanů k situaci ve Varnsdorfu a dalších obcích Šluknovské


Nepřihlášený uživatel

#51

2011-09-23 00:55

vyčištěme to tu (třeba i pod rouškou násilí)a nechme tady ty lidi co se chtějí poddílet na vývoji společnosti. A vypráskejme odsud nepřízpúsobivé

Nepřihlášený uživatel

#52

2011-09-23 14:08

Podporuji petici a jsem kategoricky proti zkreslování důvodu současneho stavu v obcích ve Šluknovskem výběžku ze stran medií a vládních představitelů. Důvodem je naprosta laxnost k řešení cikánské otázky a příliš benevoletní sociální politika všech vlád za posledních 20 let. Jsem pro zavedení domovského práva ( viz. Švýcarská konfederace), jsem pro zavedení trestní zodpovědnosti rodičů za své děti.

Nepřihlášený uživatel

#53

2011-09-23 19:08

Vláda jsou naši zaměstnanci, ale chovají se k nám jako králové k poddaným!!! Žijí jen z našich peněz a z nich vyplácí podpory a policii, kterou pak posílá proti těm, kteří si jí platí, aby chránili ty, kteří na podporách naši kasu vyprazdňují!!!!Ještě jsem neviděl zaměstnance, který by si určoval sám výši platu, jako to dělá "vláda"

Nepřihlášený uživatel

#54

2011-09-23 19:43

Naprosto s tím souhlasím. Mělo by se uzákonit - přídavky na děti pouze na 3 děti, jako na Slovensku. Chce-li někdo víc dětí, musí se o ně postarat sám a né vymáhat peníze od státu. Každý by si rozmyslel, zda živit 3 děti a nebo 10. V každém případě odpovědnost za dítě by měli nést rodiče. Nejdůležítější dle mě je vymahatelnost zákona rovným dílem pro všechny občany tohoto státu. Je to rasismus na ruby. Jedni  občané jsou silně zvýhodňováni a dotování státem na úkor ostatních, kteří celý život poctivě pracují. Mají často menší důchod, než Ti, keří celý život nedělají a jsou jen na podpoře. Výše důchodu se jim vypočítává z celostátního průměru, na který normální občan absolutně nedosáhne. Jsou tady jiné a jiné vymoženosti pro tutu populaci,  které se nemohou zveřejňovat, aby se normální občané nevzbouřili.

jip

#55 Re:

2011-09-24 16:15

#54: -  

 Udělal bych vyjímku u dvojčat - (máš dvě děti, chceš třetí a narodí se ti dvojčata nebo trojčata - bral bych to jako jedno dítě)


Nepřihlášený uživatel

#56

2011-09-24 20:35

To je bez komentáře.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-09-24 21:48


Mira

#58

2011-09-24 22:02

Ze vším souhlasím,máte mou plnou podporu.

Nepřihlášený uživatel

#59

2011-09-25 16:22

Jako malý kluk jsem žil v Rokycanech,každé ráno jsem chodil se stresem do školy, kde potkám cikánské výrostky a budu od nich napaden.Velice dobře chápu problém slušných lidí na Šluknovsku. VF

Nepřihlášený uživatel

#60

2011-09-25 19:43

Cikáni do Prahy

Nepřihlášený uživatel

#61

2011-09-25 20:28

Už je na čase, odvolat Nečase. Sesadit vládu a poslat je do propadliště dějin. Nic jiného v tuto chvíli nepomůže. Potřebujeme do vlády lidi, kteří budou pracovat pro nás a ne pro horních 10000 pracháčů. Pryč s pravicí, pryč s lumpy a korupčníky.

Nepřihlášený uživatel

#62

2011-09-27 09:19

Není co dodat. Zůstává nad tím rozum stát, nikam jsme se neposunuli, jsme opět na začátku a před naší společností tolik práce. Kdy už nastane doba, že se budeme věnovat jen osobnímu životu a politika nás přestane zajímat, protože ty, které zvolíme budou svoji práci vykonávat ve prospěch společnosti a ne ve svůj.

Nepřihlášený uživatel

#63

2011-09-28 09:19

Už je potřeba s tou hnědou pakáží něco udělat.Fandím všem,kteří se o to pokoušejí,fandím panu Čunkovi a paní Řápkové.Držím palce,ať už se konečně kompetetní osoby proberou a přestanou se jich bát.I oni pak poznají,že to takhle dál nejde.

Nepřihlášený uživatel

#64

2011-09-28 10:30

HLOUPOST NAŠICH POLITIKŮ UŽ NEMÁ HRANICE JE JEN NA NÁS TO VŠE ZMĚNIT.NEMŮŽEME SE ROZČILOVAT NA KLUKY CO DĚLAJÍ JEN SVOU PRÁCI A SNAŽÍ SE ROZDĚLIT DVA ROZVÁŠNĚNÉ TÁBORY,ALE CIKÁNI JSOU PROBLÉM SE KTERÝM SI NIKDO NECHCE ŠPINIT RUCE A VŠICHNI JSOU HUMANISTI KOCÁBEM POČÍNAJE.NIKDO NEJSME RASISTI JEN CHCEME KLID A JISTOTU ŽE NÁS NIKDO NEOHROZÍ.BÝT OTCEM NĚKTERÉHO Z NAPADENÝCH V RESTAURACI ,TAK UŽ SEDÍM V LOCHU,NEŠE JUSTICE NEMÁ ZÁJEM NÁS CHRÁNIT PŘED CIKÁNY,UCHYLI,A JINÝMI IDIOTY,VŠE SVĚDČÍ TOMU ŽE KDYŽ MÁTE PRACHY JINOU BARVU KŮŽE A NEBO JSTE CELEBRYTA JSTE NEDOTKNUTELNÝ A TO MĚ SERE.DRŽÍM PALCE VŠEM LIDEM CO NEMAJÍ KLID SE VYSPAT,JÍT PO ULICI ANIŽ BY VÁS NĚKDO NAPADL.STRACH JE TO CO NÁS NUTÍ DĚLAT ŠPATNÉ VĚCI,JÁ NECHCI ŽÍT VE STRACHU.


Nepřihlášený uživatel

#65

2011-09-28 12:04

Sám bydlím v cikánské oblasti už 50 let. Vím velmi dobře, co to znamená. Bohužel, v zemi, kam se k moci dostali kádrové rezervy KSČ a kde vládne cenzura - tady asi petice nepomůže. Jedině silové řešení. K tomu jsem dospěl po 50-ti letech života v cikánské oblasti

Nepřihlášený uživatel

#66

2011-09-28 14:24

Domnívám se, že se nikde nic nezmění, pokud policie bude bezdůvodně třískat do slušných lidí a nechá nepřizpůsobivé, aby se nám šklebili z oken

Nepřihlášený uživatel

#67

2011-09-28 14:49

Ve všech bodech s touto peticí souhlasím,doufám,že pomůže postrčit naše zákonodárce.....a bude naše
nedostatečná legislativa co nejdříve upravena ve prospěch Všech slušných lidí této republiky !!

Nepřihlášený uživatel

#68

2011-09-29 00:09

JÁ SVOBODNÝ ČLOVĚK MUSÍM PLATIT DANĚ ABY SE MOHLY NAŠI JAKOBY LIDÉ MOHLY VNAŠÍ ZEMI ROZTAHOVAT JINAK ŽE ONI ČERNÝ JSOU BAREVNÝ
MY JSME BAREVNÝ KDYŽ SE NARODÍME JSME RŮŽOVÝ KDYŽ JE NÁM ZIMA JSME MODRÝ KDYŽ SE OPÁLÍME JSME HNĚDÝ TAK KURVA KDO JE TADY BAREVNEJ

Nepřihlášený uživatel

#69

2011-09-29 08:44

Plně souhlasím se zněním !!
Raf

#70

2011-09-30 01:25

Tu petici byl problém otevřít a vyhledat, a to nejenom pro mě. Škoda, bude méně podpisů...

Nepřihlášený uživatel

#71

2011-09-30 09:32

Law for All !

Nepřihlášený uživatel

#72

2011-09-30 18:17

Vzkaz politikům: "Běžte se podívat 0,5 km dál od Varnsdorfu do SRN a zeptejte se tam, jak to, že tam nepořvává horda nepřizpůsobivých v bytech s placeným nájemným z našich daní. Rasismus naruby !

Nepřihlášený uživatel

#73

2011-09-30 22:34

Vaši situaci znám a proto Vás budu varnsdorfáky
podporovat. RaTr.

Nepřihlášený uživatel

#74

2011-10-03 11:30

Děkuji za bojovnost občanů Varnsdorfu.

Nepřihlášený uživatel

#75

2011-10-03 12:05

Ani v Náchodě se situace příliš od té ve Varnnsdorfu neliší. Problémoví spoluobčané ničí nové vlakové čekárny, parkovou výzdobu, zařízení škol atd..