Obnova lávky pro chodce nebo vytvoření úrovňového přechodu

Obnova lávky pro chodce nebo vytvoření úrovňového přechodu / Oznámení / Vyjádření SDŽC / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2018-09-10 09:20

Myslím ze by bylo dobře usilovat o přechod ne podchod zejména kuli starším obyvatelům naší části mesta.


Nepřihlášený uživatel

#2

2019-03-17 23:39

Díky za petici, ale bohužel jsem se o ní dozvěděl až nedávno. Asi již není možné ji podepsat, že? Lávka měla vždy svůj velký význam a to že, dle "studie", ji využívalo poměrně málo lidí má spíš souvislost s jejím aktuálně zanedbaným stavem, za který může "radnice". Po přečtení jednotlivých komentářů podepisujících bych se též rád zeptal, kolik město pravidelně investovalo do oprav ...? (Napadá mne takové malé srování s americkou Golden Gate, která se natírá pravidelně každý rok ... a drží). Naprosto souhlasím s ostatními, kteří tvrdí, že podchod nebude bezpečný a lidé se budou obávat projít. Ani kamery nepřesvědčí o bezpečnosti, ba naopak. Jsem pro jednoduché řešení s úrovňovým přechodem se zábranami, podobným s ulicí Domovina. Na to, aby lidé bezpečně přešli 2m přes jedny koleje, to stačí a je to bezpečnější, než přecházet tramvajové koleje kdekoliv ve městě. Viditelnost přijíždějícího vlaku je z obou směrů slušná a pokud ani toto nestačí, pak může město pro bezpečnost chodců nechat omezit v tomto úseku rychlost vlaku!!! (Rychlovlaky uprostřed města? Asi docela nesmysl.) S pozdravem Josef H.
sarka.vevodova upol.cz

#3

2019-03-30 09:29

Vážení spoluobčané, od primátora Statutárního města Olomouc jsem obdržela vyjádření k petici Obnova lávky pro chodce nebo vytvoření úrovňového přechodu. Pokud máte zájem o celé stanovisko, prosím napište mi na e-mail. Děkuji S pozdravem Vévodová


Autor této petice

#4 Re:

2019-03-30 09:30

#2: -  Dobrý den, již mám vyjádření primátora. Pokud Vás zajíma, prosím napište mi na mail sarka.vevodovazavináč upol.cz Děkuji Vévodová