Petice proti uzavření extraligy

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice proti uzavření extraligy


Nepřihlášený uživatel

#76

2012-01-04 22:41

doufám, že zvítězí zdravej rozum většiny nad blbostí pár vypatlaných papalášů, kteří si neuvědomí, že za pár let s takovou budeme v B skupině MS, jak u seniorů, tak juniorů... ELH nechat tak, jak je nebo zúžit na 12!! a rozšířit baráž... STOP THE FUCKING APK!!!

Nepřihlášený uživatel

#77

2012-01-04 23:07

Pak by nemohl Chomutov hrat extraligu

Nepřihlášený uživatel

#78

2012-01-05 00:36

prostě přestanu chodit na stadion

Nepřihlášený uživatel

#79

2012-01-05 00:41

Nemá to žádný smysl, protože by se tim abstolutně zhoršila atraktivita celé extraligy. Nevidim v tom žádnou výhodu pro veřejnost, ani pro jednotlivé kluby.

Nepřihlášený uživatel

#80 Re:

2012-01-05 02:04

#28: -

Není co dodat......


Nepřihlášený uživatel

#81 Re:

2012-01-05 02:07

#37: Peters -

Každý tým třeba ne ale bavilo by tě to?....

 


Nepřihlášený uživatel

#82 Re: Re:

2012-01-05 02:11

#45: kvforever - Re:

Mám přátele ve spodních patrech tabulky,ale neznám nikoho kdo by byl pro uzavření etraligy,lidi to je hokejová vražda.......


Nepřihlášený uživatel

#83 Re:

2012-01-05 02:14

#46: -

Tadfy už nejde o hráče,ale o koryta.......


Nepřihlášený uživatel

#84 Re:

2012-01-05 02:21

#53: -

Ono by to sice skloubit šlo po uzavření ligy s mládeží,ale vži se do tý situace že jsi jako mladý kluk v týmu kde není o co hrát,pokud jsi dobrý a ne debil jako zdejší vedení extraligy musíš odejít do zahraničí...tím chci říct,že takhle zkončí do roka hokej v našem státě..tedy dobrý hokej.....


Nepřihlášený uživatel

#85 Re:

2012-01-05 02:24

#77: -

Chci aby kdokoliv měl právo hrát extraligu......

 

stop uzavreni ...

#86 hockey

2012-01-05 03:48

sorry ale je to totalní p---a omlouvam se za vulgarismus! jsem z brna takze mi to muze byt jedno kometa hraje extraligu, ale co kur-va ostatní tymy? to nema smysl hrat nizzsi souteze fanousi nebudou chodit proc taky ze jo bozeee uz se na tom svazu proberte!!
Blecha

#87 hokejová velezrada

2012-01-05 09:28

Zavřít extraligu je hovadina, ve Finsku už to zjistili, naši bafuňáři nevidí, neslyší..Úroveň půjde do kytek. Ti, kteří budou hrát o titul se na juniory vykašlou - pokud to skutečně nebudou vyjímeční hráči, naopak ti, kteří okolo vánoc budou vědět, že play off je v háji budou dohrávat převážně s juniorama, případně s levnějšími hráči - to jim zajistí krátkodobější kontrakty třeba do konce kalendářního roku s opcí na jaro...
Já bych to naopak ještě víc otevřel a udělal širokou baráž 4 nejhorších z extraligy a finalistů 1. ligy. O atraktivitu až do konce by bylo postaráno a lidi by plnili stadiony.

Nepřihlášený uživatel

#88

2012-01-05 11:19

Proboha na co si to hrajou?To si fakt myslí,že jim na takový hokej bude někdo chodit?!Ještě může někoho napadnout uzavřít fotbalovou ligu a náš sport půjde do kytek!!!

Nepřihlášený uživatel

#89

2012-01-05 11:21

uzavření je největší kravina

Nepřihlášený uživatel

#90

2012-01-05 13:32

by mě zajmalo který kokot s navrhem uzavření extraligy přišel
skippy

#91 Re: Proberte se!!!

2012-01-05 14:56

#1: Rakvář - Proberte se!!!

Uzavření extraligy by byla totalita v českém hokeji a všechny soutěže by ztratily význam.Atˇsi každý vybojuje sportovní cestou své místo v soutěžích,je to sport,jsou zde jen poražení a vítězi,radost a smutek.V 1.hokejové lize jsou minimálně 4 týmy,které mohou nahradit ty nejhorší z extraligy a baráž je sice někdy krutá,ale sportovnější než nějaká uzávěra.Osobně bych se spíš přimlouval,aby automaticky postoupil nejlepší tým z 1.ligy a nejhorší z extraligy spadl a baráž pro druhý nejlepší tým z 1.ligy a druhý nejhorší z extraligy,protože ten nejhorší v extralize vypustí poslední zápasy a má více sil než ten co hraje finále v 1.lize a bojuje do poslední chvíle,ale je to jen můj názor na věc.Takže extraliga musí zůstat přístupná pro všechny.At´žije český hokej a nedělají nám v tom hokej  :-)))


Nepřihlášený uživatel

#92

2012-01-05 16:59

Je to úplná kravina uzavírat extraligu..!!

Nepřihlášený uživatel

#93

2012-01-05 17:09

Uzavření ELH je počátkem konce ledního hokeje v Česku!!!

Nepřihlášený uživatel

#94 Re:

2012-01-05 18:49

#90: -

Přsně vim, jak ko... to byl pan Vaněk z Varů, kterého já jako Varák nemůžu cítit.


Nepřihlášený uživatel

#95

2012-01-05 18:50

...je to hamba českého hokeje...bohužel. A jsou zatím především peníze, ne sport. Je zajímavé, že zastánci jsou především ekonomicky a sportovně slabé týmy. Hlavně se divím Růžičkovi a Strakovi, kteří by měli být zastánci sportovní stránky celé kauzy, ale oni mlčí a snižují své image.... Překvapila mě především Sparta svým přístupem, klobouk dolů a jak se říká "..kamera chválí.." Nechápu jak jsou si jisti tím, že ČSLH se nezasekne a řekne "NE". Buďto je to v tichosti se svazem dohodnuté a pak je to podraz na nás všechny, nebo jsou tak hloupí, že nevědí do čeho jdou a že především ohrožují image a kvalitu našeho hokeje a v neposlední řadě i kariéru a živobytí současných hráčů EL.....uvědomují si to?...chytrému napověz a hloupého nakopni - bluslí....

Nepřihlášený uživatel

#96

2012-01-05 19:11

Na prvním místě musí zůstat sportovní hledisko. A kdo neumí sehnat peníze na hokej,ať to nedělá

Nepřihlášený uživatel

#97

2012-01-05 19:54

Je to zofalství APK ,a manažeři kteří tuto svinárnu podporují nejsou zcela při smyslech a měli by okamžitě od hokeje odejít a věnovat se jinému byznysu ,,,fuuuuj APK

Nepřihlášený uživatel

#98

2012-01-05 20:15

Pro všechny fanoušky hokeje, pro hráče, trenéry, mladé hokejisty, by případné uzavření nejvyšší soutěže bylo pohromou. Nastala by logicky úplná ztráta motivace - proč chodit na hokej v nižších soutěžích, když není možno hrát o postup? Náš upadající hokej by upadl ještě víc. Kolik hráčů od nás odcházelo v 90. letech do NHL a kolik nyní? velmi propastný rozdíl, který by se ještě znásobil, na tom se shodují snad všichni kdo hokeji trochu rozumí. Je nepřijatelné, aby si pár pupkatých bafuňářů někde v zákulisí cosi domluvilo a pak si to odhasovali. Hokej je tu přece pro lidi především, ne pro bafuňáře. A pokud si třeba pan Šlégr v Litvínově stěžuje, že v tak malém městě je velmi složité sehnat na vrcholový hokej prostředky, tak ať to nechá těm schopnějším. Ti kdo chtějí uzavřít extraligu se prostě bojí konkurence, která je přece ve sportu i v jiných oblastech zdravá a je motivací k lepším výkonům. ZASTAVME společně hrobaře českého hokeje, dokud je ještě čas.
brněnský trdlo

#99

2012-01-05 20:51

Mně se líbí jak všichni protestujete a vůbec nevíte proti čemu. Nikdo nezná podmínky , nic není na stole, ale hlavně fejsbůkujte :-).

Nepřihlášený uživatel

#100

2012-01-05 23:05

uzavření extraligy = vražda českého hokeje